Çavuş
13 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba bx500 model 120 gb ssd mevcut. Hdd sentiel gibi programlarda kontrol ederken 50-70 derece arası görüyorum. Asla ağır yük altında çalışan bir pc değil. Sadece sistem yüklü. Crucial'in kendi programında test yaptırdım ve şu hatayı verdi ;

194 - Enclosure Temperature

Gün geçtikce yavaşladığını da hissediyorum. Sizce bu sıcaklıklar normal mi? Garantiye yollamalı mıyım?

Merhaba sevgili donanım haber elektronikçileri. Bu LCD sağlam mı? Titreme mevcut ve sağ-sol kısımlarda ne olduğu belirsiz bir kaç şey var. Tablet general mobile e-tab4. Problem ne olabilir?

Merhaba arkadaşlar evde bir tablet var şarj soketi tabiri caizse falafoş olmuş durumda. Devre üstündeki yollarla birlikte kopmuş. Tableti çöp etmek istemiyorum. Gayet güzel işimi görüyordu. Üstündeki pilin fotoğrafını ekliyorum. Alternatif şarj önerilerinizi merakla bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/27/c6/f7/27c6f7a560ffd9790a137f05a597f615.jpeg&t=0&width=480&text=1

Merhaba arkadaşlar. İnternetten bir elektronik eğitim seti sipariş ettim. 300 küsür parçadan olşuyor. Kablolar ledler switchler kartlar butonlar... Tek parça bir ürün gelseydi iyice temizlemek mümkündü fakat durum böyle olunca ne yapacağımı bilemedim. Önerileriniz nedir? Güneşte bekletmek vs gibi önerileriniz varsa dinlemeye hazırım.

Arkadaşlar askerlik şubesindeki memur artık her ay asker alımı olacağını söyledi. ASAL web sitesinde böyle bir yazıya rastlamadım. Bilgisi olan var mı? Ben Eylül'de yoklama işlemimi tamamladım fakat askerlik durum belgemde şubatta gideceğim yazıyor. Bir değişiklik olma ihtimali var mıdır? Lisans mezunuyum. Tercih sıralamam subay/astsubay/er
Arkadaşlar merhaba. 14 Eylülde yoklama ve sağlık raporu işlemlerini halledip askerlik hizmet tercihi işlemimi tamamladım. Yedek subay/yedek astsubay/er sıralaması yaptım. Celp dönemlerinde bir değişiklik mi var ? Çünkü sistemde 3 adet tercih yapabiliyorum ve bunlarda Ekim 2020 / Kasım 2020 / Aralık 2020. Fotoğrafını da ekliyorum. Bu 3 aydan birinde çağrılacak mıyım? Şubattan önce gidemezsin diyorlardı ama sistemde durum bu..
https://www.yok.gov.tr/Sayfalar/Haberler/2020/kuresel-salginda-yeni-normallesme-sureci-kilavuzu.aspx

Evet arkadaşlar, ilgili herkesin aklındaki soru işaretlerini kaldırabileceği bir açıklama geldi. Ne düşünüyorsunuz?
Arkadaşlar dell dizüstü pc de 2.nesil 2450m işlemci var. Cpu-z programında stres testinde eskiden 3.1 ghz'de çalışan işlemcim şuan 2.9 ghz'i geçmiyor. Bios güncel, güç ayarları yüksek performansta, adaptör test edildi %100 verimle çalışıyor ve bataryada sorun yok. Problem ne olabilir? Görüntüleri ekledim. Ayrıca 700 küsürlere çıkıp 680lere düşüyor puan tekrardan. Normalde 31 çarpan olan işlemci 29 u geçmiyor.
Arkadaşlar merhaba. Vatan bilgisayardan crucial bx500 120 gb ssd aldım. Hızı gayet güzel. Fakat dün bir mühendislik uygulaması yüklerken (ansys) sıcaklık 85 dereceye kadar çıktı. Bu normal midir? Değişim mi gerekir? Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.
Arkadaşlar merhaba. Dell marka dizüstü pc'm var. Modeli N5010. Radeon HD 5470 grafik işlemcisi mevcut. Bilgisayarımdan memnunum ama ekranda karıncalanmalar var. Araştırmalarım sonucunda ekran kartının gidici olduğunu anladım. Tamirden sonra da pek düzen tutmadığı söyleniyor. Diğer bilgisayarımda i5-2450m var ve bu işlemcide intel hd graphics mevcut. Fakat bu i3 olan bilgisayarda tek ekran kartı radeon. Sorum şu: i3 370m yerine grafik işlemcisi olan bir işlemci almam durumunda ekran kartım gitse bile bu pc yi kullanmaya devam edebilir miyim? Cevabınız evetse uyumlu işlemcileri nerden inceleyebilirim. Sanırım anakart chipset modeli de önemli işlemci alırken.Aydınlatırsanız sevinirim. Anakart chipset HM57 ve işlemci soketi 989 rPGA
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 155
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 111)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 30 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.