Şimdi Ara

374. Dönem ( Şubat 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.172
Cevap
56
Favori
443.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fernando!

Yarın askerlik şubesine gitmeyi düşünüyorum da tek başıma gideceğimden telefon vs sorun olur mu büfelere komisyon vermek istemiyorum
    Selamlar. Hayır olmaz askerlik şubesinde güvenlik sana ne için geldiğini soracak ve numara verecek. Basit bir işlem sıkıntı yapma
  • 30 kasim son muracaat icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedek subaylık için dilekçe dolduran arkadaşlar herhangi birşey götürmemize gerek var mı diploma vs?

• E-devlet'ten asal yoklama başvurusu süreç takibine tıkladığımda "Yükümlü olarak kaydınız bulunmadığı için askerlik yoklaması işlemlerini gerçekleştiremezsiniz." yazısıyla karşılaşıyorum böyle bi sorunu olan var mı? Daha öncesinde bütün maddelerim yeşil haldeydi, şimdi böyle yazıyor
  • 31 ekim itibariyle asal yoklama başvurusunu yaptım, aile hekim onayını yaptım.2 haftadır İlk 2 işlem yeşil, şube onayı kısmı hala kırmızı. 3 tanesi de yeşil olan var mı?
  • EsRaRenGiZ41 kullanıcısına yanıt
    Benimki hepsi yeşil biraz uzun sürüyo 3.nün yeşil olması.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • furkan eliferli F kullanıcısına yanıt
    Bende bekliyorum 2 haftadır ...Geçen hafta perşembe şubeye gittim memur, aile hekimi onayı falan sistemde görünüyor dedi ama bazı bilgiler sistemde gözükmüyor ya da yüklenmemiş dedi. 1 hafta bekle olmazsa, 2 tel numarası verdi bunları ara dedi yarın ya da pazartesi arayacağım bakalım, sorun olmaz inşallah ..

Siz şubeye gittiniz mi hiç? 3. kısmın yeşil olması 2 haftanızı almış mıdır?
  • Psikopatpilot kullanıcısına yanıt
    Gideceğin şubeyi ara sor ben aradım birşey gerekmiyor dedi boş gittim bugün işlemleri hallettim.

• costanT14 kullanıcısına yanıt
    Yarın arayıp sorayım o halde

• Şubat 2019 yedek subay alımı olacaktır yüzde 90 ihtimalle , ancak benim kafama şu takılıyor , tek tip biz subaylığın ortasında gelirse , bize “ sökün ulan rütbeleri” derler mi :D

Bir de , makine mühendisi şubatta meslekçiyedek subay çıkma ihtimali nedir ?

Her gün buraya giriyoruz artık heyecan var hafiften :ad

• Kocaeli'de yaşıyorum, bugün Kastamonu Cide'deki askerlik şubesinden aradılar; Mezuniyet bilgilerimi doğru girip girmediğimi sordu, Er olarak gözüküyorsun dediler,Lisans mezunu değil misin diye sordu Lisans mezunuyum dedim bilgileri girerken yanlış girmişin dediler. izmit şubeye gitmen gerekiyormuş, gittim oradaki memur Yedek subay olarak sisteme giremediği için, Er olarak girmiş beni...Bir üst kuruma bildirdim dedi bir sorun olmasa bari, nasıl bir sistem bu ..

Ekleme:Şimdi de E-devlet e girince; Yükümlü olarak kaydınız bulunmadığı için askerlik yoklaması işlemlerini gerçekleştiremezsiniz.

Uyarısı var...

2.Ekleme:Askerlik durum belgesinde tarih güncellenmiş AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 31/01/2019 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İŞLEMLERİ
    YÖNÜNDEN BİR SAKINCASI YOKTUR. ibaresi gelmiş, inşallah Er olarak almazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsRaRenGiZ41 -- 16 Kasım 2018; 12:20:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cnegzokarub

Selamlar. Hayır olmaz askerlik şubesinde güvenlik sana ne için geldiğini soracak ve numara verecek. Basit bir işlem sıkıntı yapma

Alıntıları Göster
    eyvallah. dün gittim halıcıoğlu askerlik şubesine, 2.aşama onaylanmamış gözüküyor 1 hafta daha böyle olursa aile hekimine git E imzalı belge al gel dedi, bu sabah baktım yeşil gözüküyor, öğleden sonra arayacağım şubeyi başka bi aksilik olmasın diye, tekrar teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Benim askerlik durumumdada 31/12/2018 tarihine kadar askerlik yönünden herhangi bir sakıncası yoktur yazıyor. Ayrıca "Yükümlü olarak kaydınız bulunmadığı için askerlik yoklaması işlemlerini gerçekleştiremezsiniz." yazısı bende de mevcut bu konuda hakkında bilgisi olan var mı?
    Ben e devletten halletmiştim hocam.oradan da aile hekimime gittim. Sonra ne olur ne olmaz diye şubeye gittim.sıkıntı yok önümüze gelince onaylarız demişlerdi 1 hafta felan beklemiştim bende. Bana e devlette yedek subaylık sorusu sormamıştı. Komando sorusu vardı. Şubeden bana 4 yıllık fakülte mezunuysan yedek subay olarak değerlendirilirsin dediler. Seninkinde öyledir er olarak yapsan bile 6 aylık er olursun.

• furkan eliferli F kullanıcısına yanıt
    10 Dk önce Cide askerlik şubesini aradım hatayı düzeltmişler.Artık hakkımızda hayırlısı olsun
    Amin hocam herkesin gönlüne göre olur inşallah.

Bende aradım şubeyi sevk öncesi hazırlık işlemleri pazartesi gibi düşer e devlete dediler.

• cnegzokarub C kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok hocam, sordun mu şubeye ?
  • Tylolhot Lannister kullanıcısına yanıt
    aynen benimde öyle
  • Beyler 2 gün önce tecilimi bozdurdum ve askerliğe yedek subay olarak başvuruda bulundum. Ne zaman açıklanır bilen var mı tabloda bazılarının açıklanmış nasıl oluyor o iş.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.