Teğmen
28 Haziran 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar bu karta sahibim. Şöyle bir sıkıntım var oyun oynarken zaman farketmeksizin bilgisayar kendini yeniden başlatıyor ya da çok nadirde olsan siyah ekrana düşüyor. Driver 20.4.2 kurulu 144 hz monitöre sahibim onuda 120hz ayarladım değişik driverlar denedim ancak çözemedim. Daha önce karşılaşan oldu mu bu hatayla?
Herkese selamlar işlemci Ryzen 5 3600 kullanıyorum. Anakart Asus Tuf b450 pro gaming. Stock soğutucu biraz sesli çalışıyor o yüzden bende bir soğutucu tavsiyesi istiyorum sizlerden. Sessiz çalışan ve performans alabileceğim soğutucuları ve bunun yanında işlemci macunu tavsiye ederseniz çok memnun olurum. Bütçe 400 civarı. Herkese şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar şöyle bir sistem kurdum eksileri artıları nelerdir değiştirmemi tavsiye ettiğiniz bileşenler var mıdır? Teşekkürler
Herkese selamlar aşağıdaki gibi bir sistem toplamayı düşünüyorum yorumlarınızı alabilir miyim?
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 Soket AM4
Anakart: Asus B450M Dragon Soket AM4 DDR4 ATX
Ram: Team T-Force Vulcan TUF 16 gb
Ekran Kartı: Asus TUF Radeon RX5700 8gb GDDR6 256 bit
Ssd: Adata SU630 480 gb
Psu: Corsair VS650 650W
Hard Disk: Seagate Barracuda 2tb 7200 rpm
Yükseltme veya düşürme için tavsiyeleriniz var mıdır yorumlarınız için teşekkürler
Selamlar. Oyunu 6 aydır oynamıyordum tekrar başlayım dedim. Ancak istemci baya bir kasıyor. Win 7 kullanıyorum. Ekran kartı güncel, laptop yüksek performansta directx güncel. Oyun içi ayarlar minimumda. Zaten oyun içinde herhangi bir sıkıntı yok istemcideyken aşırı kasıyor şampiyon seçimi banlamaları çok bekletiyor. Güncellemelerden alakalı mı yoksa başka bişey mi var bilmediğim?
Hakkında
Meslek: Üniversite Öğrencisi
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
desktop
Otomobil
peugeout
Mobil cihaz
huawei
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Notebook
Dell
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
sapphire
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 184
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 104)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 29 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.