Yüzbaşı
06 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 80 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bir yolculuk için 1 günlüğüne uçakla bir yere gideceğim. Ulaşımı özel araç ile havaalanına yapmam gerek. Yeni havaalanında araç park etmek için bir yer var mı bilginiz var mı ?

İstanbuldan izmir e gideceğim. FSM köprüsünü kullandığımı ve en kısa mesafeyi kullandığımı düşünürsek ve 100kmde 6 litre yakan bir dizel araç ile sizce yol maliye kaç tl olur ?

-

Arkadaşlar , 0 veya 2. el olacak şekilde 4x4 veya 4x2 suv şeklinde bir otomobil arayışındayım.

Bütçemi zorlarsam kredi vs. 300 bin TL'ye kadar çıkarabilirim. Bu bant aralığında beğendiğiniz ve tavsiye ettiğiniz otomobilleri paylaşırsanız sevinirim.

Silinsin

Birbirimize film önerilerinde bulunalım bu konu altında.
Mümkünse bu soruları çözümlerini benimle paylaşır mısınız ?

Arkadaşlar bilmiyorum ne kadar inandırıcı ama. Bundan 6 yıl önce yaşadığım bir olay. Uyuyordum. Sonra bir anda ayaktayım ve uyuyan kendime bakıyorum. Rüya değildi. Televizyon açıktı yattığım şekil yatak her şey oradaydı.Sonra bir anda uyandım ve kendime baktığım noktaya baktım ama kimse yoktu. O noktaya geçtim ve tekrar yatağa baktım. Her şey uyurken gördüğüm gibiydi. İnanılmaz korkmuştum o gün sabaha kadar uyuyamamıştım.Sonradan zamanla unutmaya başladım.
Şimdi tekrar buna kafa yormaya başladım. Sizce ben ne yaşadım ?
Polis Akademisi Başkanlığı’nın hazırladığı mahalle bekçileri raporunda, “Bekçilerin mahalle muhafızı, polis yardımcısı ve mahalle polisi” gibi unvanlar kullanmak istediği ifade edildi.

Kaynak :http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/bekciler-kendilerine-bekci-denilmesini-istemiyor-1734224
Arkadaşlar aynı binada 2 tane dairemiz var. Alt kattaki daireden üst kata router modem aracılığı ile interneti paylaştım. Fakat şuan internette bir sıkıntı var. Bunun için teknik ekip gelecek. İnterneti router ile başka daireye paylaşmak yasak mı ? Her hangi bir şey söyleyebilirler mi ?

İnternet sağlayıcım : Uydunet
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.174
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 141.635 (Bu ay: 242)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 733 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.