Şimdi Ara

35 Bine otomatik araba (1.4kalos alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 05.09.2019 editi: Chevrolet Kalos 1.4 SX sedan. 200bin km de. Otomatik. 28 bin tl ye aldım.

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

35 36 bin civarı bi araç almak istiyorum. Otomatik olması şart. 1.6 octavia a4 kasalara baktım. Hatta 2 tane araca expertiz yaptırdım. İkiside çok kötü durumda çıktı. 2 sinide almaktan vazgeçtim. İkisida şanzımandan alttan üstten yağ kaçırıyor. Ön düzenleri gitmiş. Sanzımanları vuruntulu. Komple elden gecmesi gerekiyor. Yani 35e alsam 8 10 lirada arabay harcayacam.

Şimdi tecrübelerime göre eski model alman araçları çok bakimlı değilse genelde sıkıntılı çıkıyor.

98/2000 avensislere baktim. Km leri 300.000 civarı.

Bana çok sorun açmayacak bi araç arıyorum. Ne tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyberBot -- 5 Eylül 2019; 23:24:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İzeltaşın varmi el arabası. Alirken nelere dikkat ediyim.

• O fiyatlara otomatik çok zor. Ayrıca c kasa arabalara bakıyorsun. Temiz denk gelirse megane 1 kasalar olabilir.
  • 35e otomatik varsa bana da bi adet alınız.Ha 200 bin km civarı getz var 4-5 parça boyalı o kadar

• Chevrolet Cruze var kardeşim onlara bak istersen

• 45-50 den aşağıya düzgün temiz araç yok maalesef piyasada hocam
  • Güncel

• Hasarına falan bakma era veya getz al

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Hasarına falan bakma era veya getz al
    Elentralar nasıl hocam

• Az bir ilave farkla 2004 veya 2005 model tam otomatik 4 ileri Corolla Sedan / HB falan alınabilir yüksek km'li olmak kaydıyla o paraya. Boya takıntısı olan tabiki o paraya onu da bulamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 27 Ağustos 2019; 2:20:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

Elentralar nasıl hocam

Alıntıları Göster
    Hocam düşünürseniz kendi aracım alt üst konuşulur

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-focus-2001-model-otomatik-temiz-sorunsuz-718373788/detay

• GÜncel piyasaya bakacak olursak o paraya alınabilecek bir araç yok varda yok aslında. 20 yaşında 200k km üstü araç alınır 2-3 sene binildikten sonra çok zor satılır eskiliğinden ve yorgunluktan dolayı vereceği arızalar cabası. Gel gelelim bu araçlarda kilometre oynanma işi daha sık yapılıyor. sırf bu sebepten araç almadım çocuğum olduğu halde yapcak birşey yok bütçe yüksletmek şart.
  • 2004-2008 arası 1.6 4ileri tam otomatik lancer bakabilirsin.

Temiz bakılmış ise kesinlikle üzmez.

Şöyle biraz trameri ama öğretmenden temiz bakılmış belli:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-mitsubishi-lancer-son-fiyat-pazarliksiz-707974803/detay

28e alınırsa sürpriz masraflara payın kalır ki bu arabaya çok fazla masraf edemezsin.

Biraz daha az kayıtlı olsun dersen:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-hasar-kayit-siz-otomatik-lancer-701120428/detay

2005 model gümüş gri boyasız olanını anneme aldım. aynısından siyah vardı. Onu arkadaşıma verip tekrar aldım memnun kalınca. Bizim araç 236bin km'de vites geçişleri anlaşılmıyor.

Araç 4bağımsız süspansiyon, 4disk fren, abs+ebd mevcut yol tutuş ve frenleme iyidir.
    4cam otomatik, elektrikli cam ve aynalar, ve manuel de olsa çok iyi soğutan klimaya sahip. Bayramda beni hasta etti hatta

LPG ile uzun yolda 9lt, şehiriçi 12lt lpg tüketiyor. 27-35kr arası düşünülebilir. En fazla 40kr yakar sanırım.

Bu paralara alacağın hangi araba olursa olsun yaşından ve km'den ötürü devirdaim, buji ve bobin/bobin kablosu gibi noktalarda sıkıntı çıkarabilir. LPG fakir ise motorda ısıya bağlı başka sorunlar olabilir. Bunları eksperde güzelce kontrol ettirip alabilirsin...

Parça konusunda sıkıntı yok, tayvan yan sanayi mevcut, çoğu parçası oldukça ucuz. Dediğim gibi konfor/yol tutuş dengesi iyi ve ekonomik bir araç olduğu için memlekette kullanması için anneme aldım.

• 2004 model mitsubishi lancer 1.6 comfort 120 bin km de 1-2 parca boyali.
    Otomatik 98 bg. Alinir tas gibi japon binilir

• Laguna 2 alabilirsin otomatik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

Elentralar nasıl hocam

Alıntıları Göster
    Era veya getz daha yeni modelli olur. Eski elantralar çok bişey değiştirmez. Beğendiysen o da olabilir

• 35 bine alıancak en iyi seçenek 2005 Accent Admire 1.6 olur sanıyorum.
  • 26 ağustosta 2005 peugeot 206 1.4 90 beygir benzinli 4 ileri tam otomatik 92.000 km XT paket aldık. 33.000 TL.

Araçta kaput ve ön iki çamurluk değişik. Tavan hariç komple boyalı. 8.000 TL tramer var.

İç direkler, tavan ve şaselerde boya, işlem yok. 8 hava yastığı da sorunsuz.

Oto raporda full paket expertiz yaptırdık. Her ihtimale karşı otomatik şanzımanı da aynı sanayide bir şanzıman ustasına kontrol ettirdik ve aldık.

Araç atmosferik ve 4 ileri olduğu için yakıt fazla. Onun dışında iç kozmetiği çok iyiydi.

Kullandığımda da binilmeyecek bir araba değil.

Yakıtı dert etmiyorsanız ya da lpg ile çözerim derseniz güzel araç.

8 hava yastığı, yağmur sensörü, far sensörü, abs var. Arka camları manueldi. Onu da 2006 model XT pakette otomatik yapmışlar.

Biz 2005 ini aldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atade28 -- 27 Ağustos 2019; 13:37:28 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.