Şimdi Ara

349. DÖNEM (12 ARALIK 2012) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (1298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.090
Cevap
152
Favori
1.181.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dobermann

quote:

Orijinalden alıntı: erAn_

Ne günlerdi be. Donum yeşil mi olsun beyaz mı

Hahahahah Baya ciddi ciddi tartışıyorduk bu tarz şeyleri.. Sonunda bitti çok şükür devrem

1 ay önce tezkere alanlar askerlik şubesine gidecekler m??????

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanyıldırım

quote:

Orijinalden alıntı: genelkurmay89

oo tertiplerim :) hepinize buyuk gecmis olsun. hepinizede yapilan yeni muhabbet turu asil askerlik simdi basliyor muhabbeti onu bunu bilmemde 1 haftadir is aramaktayim tik yok :) anlasilan isim is hadi.bakalim hayirlisi. Ayrica arkadaslar askerlik subesine gitmenize gerek yok yedeklik yoklamasida kalkmis bilgilerinize
    ...

Devrem aynı dert bende de var. Bakalım sağlam bir yerden haber bekliyorum.

Bu sorun bende de var. O kadar yere başvurdum daha tık yok. İşte asıl korktuğum askerlik buydu.O değil yaş ta ilerde benim.İş bulmam daha zor.Kalıcı işe girmem lazım. 1 ay oldu evde oturmaktan sıkıldım artık.Para yok bişey yok.Sıyırma aşamasına geldim.Allah yardımcımız olsun.Herkes hayırlı bir işe girer inşAllah

• quote:

Orijinalden alıntı: dogii

Darisi bizim basimiza atarsa 80 :d

Yarıya gelmişsiniz. Benim için yarıya gelmek dönüm noktasıydı. 1 ay sonra dönüş biletinizi almaya başlarsınız. İşte o zaman askerlik kafada tamamen bitiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

quote:

quote:

oo tertiplerim :) hepinize buyuk gecmis olsun. hepinizede yapilan yeni muhabbet turu asil askerlik simdi basliyor muhabbeti onu bunu bilmemde 1 haftadir is aramaktayim tik yok :) anlasilan isim is hadi.bakalim hayirlisi. Ayrica arkadaslar askerlik subesine gitmenize gerek yok yedeklik yoklamasida kalkmis bilgilerinize
    ...

Bu sorun bende de var. O kadar yere başvurdum daha tık yok. İşte asıl korktuğum askerlik buydu.O değil yaş ta ilerde benim.İş bulmam daha zor.Kalıcı işe girmem lazım. 1 ay oldu evde oturmaktan sıkıldım artık.Para yok bişey yok.Sıyırma aşamasına geldim.Allah yardımcımız olsun.Herkes hayırlı bir işe girer inşAllah

Sizin yine iyi ben 345 kisa donemim 9 aydr is bulamadm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

quote:

quote:

...

9 ay mı? Bölüm / Üniversite nedir hocam ? Umarım sonum öyle olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: VictorMature

quote:

quote:

quote:

quote:

...

9 ay mı? Bölüm / Üniversite nedir hocam ? Umarım sonum öyle olmaz

İktisat mezunuyum daha önce 5 yıllık iş tecrübemde var artık umursamıyorum sırf geyiğine mülakata gidiyorum adamları terslemek için biliyorum torpilim yok almayacaklar bu saatten sonra iyi bi iş olmasa girmem zaten almıyorlar geziyorum günlük yaşıyorum,allahımdan başka kimsem yok benim.

• Askere gitmeden önce rahat bir çalışma ortamı vardı, şimdi yaklaşık bir aydır çeşitli firmalarla görüşüyorum ama sağlıklı bir ilerleme elde edemedim.

Acaba çok para mı istiyoruz diyorum ama hesap yapınca söylediğim rakam az bile kalır günümüz şartlarında...

En son uluslararası bir şirketten teklif aldım, pazarlıkla ücreti biraz daha yukarı çekmeye çalışacağım. Mutsuz bir şekilde çalışmak yerine biraz daha beklemek...

Bilemiyorum.
  • İnşlh 351'ler olarak biz de bu muhabbetleri yaparız tez zamanda Şu günler hele bir geçsin de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smugger

İnşlh 351'ler olarak biz de bu muhabbetleri yaparız tez zamanda Şu günler hele bir geçsin de...

Valla bende askerdeyken hep derdim işsiz kalayımda yeterki özgür olayım şu an işsizim:)) ama nolursa olsun sivilde aç kalınır ama giidp askerlik yapılmaz her türlü pisliği gördüm geriye kalan 2 3 iyi arkadaşım oldu :(
  • quote:

quote:

İnşlh 351'ler olarak biz de bu muhabbetleri yaparız tez zamanda Şu günler hele bir geçsin de...

Valla bende askerdeyken hep derdim işsiz kalayımda yeterki özgür olayım şu an işsizim:)) ama nolursa olsun sivilde aç kalınır ama giidp askerlik yapılmaz her türlü pisliği gördüm geriye kalan 2 3 iyi arkadaşım oldu :(

Ben de aynen öyle diyorum Şartlar o kadar da zorlamıyor ama özgürlüğünün kısıtlanması kadar sıkıntılı bir olay yok...

Gün gelecek askerlik de bitecek

• quote:

quote:

quote:

Ben de aynen öyle diyorum Şartlar o kadar da zorlamıyor ama özgürlüğünün kısıtlanması kadar sıkıntılı bir olay yok...

Gün gelecek askerlik de bitecek

Hocam inanabiliyormusun cam bardakta çay içmek iki tane kot pantolonlu normal giyinen insan görebilmek için hafta sonunu iple çekiyordum:))

• quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

Askere gitmeden önce rahat bir çalışma ortamı vardı, şimdi yaklaşık bir aydır çeşitli firmalarla görüşüyorum ama sağlıklı bir ilerleme elde edemedim.

Acaba çok para mı istiyoruz diyorum ama hesap yapınca söylediğim rakam az bile kalır günümüz şartlarında...

En son uluslararası bir şirketten teklif aldım, pazarlıkla ücreti biraz daha yukarı çekmeye çalışacağım. Mutsuz bir şekilde çalışmak yerine biraz daha beklemek...

Bilemiyorum.

bende bir yerlerden cevap bekliyorum ve bu durum sıkıyor beni
  • Araba döndükten sonra askerlik şubesine gittiniz mi? Gitmeye gerek yok artık deniyor da emin olamadım....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALBERTO87 A kullanıcısına yanıt
    (1) Diğer başvuru şartlarını haiz oldukları halde, YAŞ ve TERHİS YILI şartını birlikte sağlamadığı için başvuru yapamayan adayların mağduriyetinin giderilebilmesi maksadıyla terhisi üzerinden üç yıl geçmiş olma şartının kaldırılması, BU MADDE KABUL OLDUMU YANİ BEN TERHİS YILINDAN MAĞDURUM YASA TASLAĞI YÜRÜRLÜKDE Mİ YOKSA MECLİSDEN GEÇTİMİ CEVAP ATARSANIZ SEVİNİRİM SAYGILAR @ALBERTO87 @ALBERTO87
  • ARKADASLAR 1 AY ÖNCE TEZKERE ALANLAR ASKERLİK ŞUBESİNE GİDİYOMU GİTMİYOMU NEDEN CVP VERİLMİYOO
    EVET Mİ HAYIR MI BU KADAR BASIT???
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Diğer başvuru şartlarını haiz oldukları halde, YAŞ ve TERHİS YILI şartını birlikte sağlamadığı için başvuru yapamayan adayların mağduriyetinin giderilebilmesi maksadıyla terhisi üzerinden üç yıl geçmiş olma şartının kaldırılması, BU MADDE KABUL OLDUMU YANİ BEN TERHİS YILINDAN MAĞDURUM YASA TASLAĞI YÜRÜRLÜKDE Mİ YOKSA MECLİSDEN GEÇTİMİ CEVAP ATARSANIZ SEVİNİRİM SAYGILAR @tacimmüdür
  • quote:

Orijinalden alıntı: fondip003

Diğer başvuru şartlarını haiz oldukları halde, YAŞ ve TERHİS YILI şartını birlikte sağlamadığı için başvuru yapamayan adayların mağduriyetinin giderilebilmesi maksadıyla terhisi üzerinden üç yıl geçmiş olma şartının kaldırılması, BU MADDE KABUL OLDUMU YANİ BEN TERHİS YILINDAN MAĞDURUM YASA TASLAĞI YÜRÜRLÜKDE Mİ YOKSA MECLİSDEN GEÇTİMİ CEVAP ATARSANIZ SEVİNİRİM SAYGILAR @tacimmüdür

YANİ
    SONUÇ NE???????
    GİDİLİYO MU GİDİLMİYO MU

GİDİLMİYOR SADECE TERHİS KAĞIDINI FOTOKOPİ ÇEKTİR ŞUBEYE GİT FOTOKOPİLERİN ÜZERİNE ASLININ AYNISIDIR DİE MÜHÜR BASTIR BAŞKA YERE GİRECEK OLURSAN İSTİYORLAR
    TERHİS ŞARTI NE KONU DA BİLGİN VARMI
  • quote:

Orijinalden alıntı: fondip003

GİDİLMİYOR SADECE TERHİS KAĞIDINI FOTOKOPİ ÇEKTİR ŞUBEYE GİT FOTOKOPİLERİN ÜZERİNE ASLININ AYNISIDIR DİE MÜHÜR BASTIR BAŞKA YERE GİRECEK OLURSAN İSTİYORLAR

gidilmiyor diyosun, fotokobisini çektir şube git diyorsun
    neyin kafasını yaşıyorsun sen..
  • 
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.