Şimdi Ara

341. Dönem Manisa 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
13.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
    MANİSA
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.08.2011
    Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri 39'uncu Mknz. P. Tüm. 49'uncu P. A. 3'üncü P. Tb. 2'nci P. Bl. K.lığı
    - KIBRIS

Arkadaşlar bu konu altında toplanalım isterseniz.

Ankara'dan gideceğim ben :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slmgns -- 10 Ağustos 2011; 1:31:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: slmgns

İlk Katılışını Yapacağı
    MANİSA
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.08.2011
    Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri 39'uncu Mknz. P. Tüm. 49'uncu P. A. 3'üncü P. Tb. 2'nci P. Bl. K.lığı
    - KIBRIS

Arkadaşlar bu konu altında toplanalım isterseniz.

Ankara'dan gideceğim ben :)

OK <BURASI İYİDİR.. BEN İSTANBULDAN GİDECEĞİM :)
  • bende istanbuldan gidicem kardeş nasıl gidebiliriz paylaşırsak
  • VALLA BENDE KAFAMDA PLAN YAPIYORUM..
    KIBRIS EĞİTİM AÇISINDAN ZORLU GEÇECEK...

BİRDE HEM MANİSA HEMDE KIBRIS SICAK AÇISINDAN EKİM SONUNA KADAR ZORLAYACAK..
    YAZLIK KAMUFLAJ VERİRLER.. O GÜZEL..
  • Nasıl gitmeyi planlıyorsunuz saat kaçta orda olacaksınız araştırma yapan var mı ben araştırma yapıyorum orayla ilgili kıbrıs özellikle çok kafamı karıştırıyor yorum yapabilecek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: redof

VALLA BENDE KAFAMDA PLAN YAPIYORUM..
    KIBRIS EĞİTİM AÇISINDAN ZORLU GEÇECEK...

BİRDE HEM MANİSA HEMDE KIBRIS SICAK AÇISINDAN EKİM SONUNA KADAR ZORLAYACAK..
    YAZLIK KAMUFLAJ VERİRLER.. O GÜZEL..

öyle tabi napalım kıbrısı da görmüş oluruz:sen nasıl yapıcaksın kardeş bildiğim kadarıyla uçak yok heralde mecbur otobüsle.bide tam nerde olduğunu öğrendnizmi birliğin arkadaşlar hangi ilçesinde ona göre gidelim
  • Benim arkadaşım manisa'da bir kaç kez gitim otobüs ile Ankara'dan 6-7 saat sürüyor uçak İzmir'e var ordan otobüs kalkıyor her 10 dk'da bir manisaya 45 dk - 1 saatde indirir sizi manisa'ya çarşı içinde diye biliyorum merkeze çok uzak değil
  • ARKADAŞLAR BEN İSTANBULDAN UÇAKLA İZMİRE ORDAN 45 DAKİKA MANİSAYA GEÇECEM..
    KEZA YİNE KIBRISA GİDERKEN MANİSADAN İZMİRE .. İZMİRDEN UÇAKLA KIBRIS ZATEN VAR..
  • quote:

Benim arkadaşım manisa'da bir kaç kez gitim otobüs ile Ankara'dan 6-7 saat sürüyor uçak İzmir'e var ordan otobüs kalkıyor her 10 dk'da bir manisaya 45 dk - 1 saatde indirir sizi manisa'ya çarşı içinde diye biliyorum merkeze çok uzak değil

artık hayırlısı olsun ne diyelim hepimiz için inşallah rahat bi yerdir
  • İlk Katılışını yapacağı
    MANİSA
    Sonra
    14'üncü Zh. Tug. K.lığı
    KIBRIS

İskenderundan gidiyorum.

Hepimize hayırlı olsun.
    Kıbrıs olayları nasıl olur acaba? Uçak falan filan?
  • 1. Piyade Er Eğitim Tugayı Doğu kışla ve batı kışla olarak 2 ye ayrılıyor, doğu kışlanın adı "General S. Çalbatur Kışlası" Batı Kışlanın Adı ise "Albay M. Arif Seyhun Kışlası" Sülüs kağıdınızda hangi kışlaya teslim olmanız gerektiği yazmaz. Siz Batı Kışlaya Yani Albay M. Arif Seyhun Kışlası'na gideceksiniz, hangi kışlada kalacağınız orada belli olacak, Otobüsle gelecekseniz otogarın oralardan dolmuşlar var, onlara binip gidebilirsiniz ama benim gibi yayn gitmeyi tercih ederseniz, yüzünüzü otogara doru döndüğünüzde sağ tarafa doğru 3-4 kilometre giderseniz batı kışla ya ulaşabilirsiniz. Ben Trenle gelmiştim dolaşa dolaşa kendim buldum batı kışlayı, çok geç veya çok erken teslim olmayın, öğlen saat 1-2 gibi teslim olmanızda fayda var, geç teslim olursanız evrak işleriniz uzun sürer ve o gece aç ve uykusuz kalabilirsiniz. Şimdi Birliğinizi Bulduğunuzu farzedip içeriye girdiğinizde olacakları anlatmaya başlıyorum.

http://1-piyade-er-egitim-tugay-komutanligi.blogspot.com/ okuyun derim

• ben izmirden gideceğim
    zaten üniversiteyi manisa celal bayarda okudum
    bu bzim teslim olacağımz yer manisaya giderken okulu falan geçince sağda olan birlik mi?
  • İlk Katılışını Yapacağı
    MANİSA
    Temel Eğitimini Müteakip

Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri 28'inci Mknz. P. Tüm. 230'uncu Mknz. P. A. 2'nci Mknz. P. Tb. 2'nci Mknz. P. Bl. K.lığı
    - KIBRIS
  • quote:

1. Piyade Er Eğitim Tugayı Doğu kışla ve batı kışla olarak 2 ye ayrılıyor, doğu kışlanın adı "General S. Çalbatur Kışlası" Batı Kışlanın Adı ise "Albay M. Arif Seyhun Kışlası" Sülüs kağıdınızda hangi kışlaya teslim olmanız gerektiği yazmaz. Siz Batı Kışlaya Yani Albay M. Arif Seyhun Kışlası'na gideceksiniz, hangi kışlada kalacağınız orada belli olacak, Otobüsle gelecekseniz otogarın oralardan dolmuşlar var, onlara binip gidebilirsiniz ama benim gibi yayn gitmeyi tercih ederseniz, yüzünüzü otogara doru döndüğünüzde sağ tarafa doğru 3-4 kilometre giderseniz batı kışla ya ulaşabilirsiniz. Ben Trenle gelmiştim dolaşa dolaşa kendim buldum batı kışlayı, çok geç veya çok erken teslim olmayın, öğlen saat 1-2 gibi teslim olmanızda fayda var, geç teslim olursanız evrak işleriniz uzun sürer ve o gece aç ve uykusuz kalabilirsiniz. Şimdi Birliğinizi Bulduğunuzu farzedip içeriye girdiğinizde olacakları anlatmaya başlıyorum.

http://1-piyade-er-egitim-tugay-komutanligi.blogspot.com/ okuyun derim

bende detaylı okudum orayı çok süper yazmış :))

• beyler kıbrıs biletlerini şimdiden alsak iyi olur
  • bende giresunda çıkıyorum yola...7 sene izmirde okuduktan sonra tam kurtulduk diyordum yollardan...yine manisa yolu göründü..şaka tadında bi askerlik bekliyor gibi..hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir18rebrov

ben izmirden gideceğim
    zaten üniversiteyi manisa celal bayarda okudum
    bu bzim teslim olacağımz yer manisaya giderken okulu falan geçince sağda olan birlik mi?

Hocam merkeze doğru giderken ki mi yeri diyorsun İzmirden Manisaya giderken
  • ben öyle biliyorum izmirden manisa yönüne giderken okulu geçince sağda kalan birlik die
  • benim de manisa. nasıl haberleşiriz oralarda acaba? belli bir saatte toplanılsa beraber gidilse?
  • BİR PLAN YAPMAK LAZIM... İSTANBULDAN İZMİRE UÇAKLA GİDİP İZMİRDEN OTOBÜSLE MANİSA DÜŞÜNÜYORUM

ACEMİ BİRLİĞİ
    ---------------------------
    1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
    MANİSA

USTA BİRLİĞİ
    ---------------------------
    39'uncu Mknz. P. Tüm. 49'uncu P. A. 3'üncü P. Tb. 1'inci P. Bl. K.lığı
    - KIBRIS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redof -- 10 Ağustos 2011; 2:21:34 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.