Şimdi Ara

34 CAY 636 YAMAHA MOTORUMUZ ÇALINMIŞTIR.BULAN VEYA BİLGİ VERENE PARA ÖDÜLÜ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
2
Favori
66.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
613 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçmiş olsun umarım bulunur up up up up up
  • 34 tane çay, 636 tane yamaha çalındı anladım başlıktan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • up
  • Çok geçmiş olsun. Benim motosiklet de 14 Ağustos 2018'de Batı Ataşehir'de Migros karşısındaki Metropol AVM önünden çalındı. Arada bir SMS geliyor aramaların devam ettiğine dair ama halen bulunamadı. Sizinki inşallah bulunur.
  • p356spt P kullanıcısına yanıt
    Nasıl çalındı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polise ödül bağış teklif et bence belki bulmalarına yardımcı olur.

• Up

• quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

kimin çaldığını en iyi polis bilir müşterimizin kızının land roverı nı hangi mafyanın elinde olduğunu polis söyledi 30 bin karşılığında geri alındı ülkeye bak..
    geçmiş olsun
    Yemin ediyorum komedi filmlerine başrol olacak ülkeyiz, utanç verici.

• Hocam öncelikle geçmiş olsun. Mobeseyle yada polisle çok vaktini harcama. Etrafında market, petrol, iş yeri , lokanta ne varsa kamerası olan oralara gidip görüntülere bakmak için izin isteyip (ricada bulunup) kendin araştır. Gidiş güzergahlarını saatleriyle birlikte yazarak çalış.
    1 tır çelik malzeme çaldırdık maliyeti 300bin tl civarı elimizde tüm deliller var ama maalesef hiçbir şey yapamadık organize şebeke çıktı karşımızdakiler tamamı yakalandı ve geri bırakıldı. Gözaltında iken polis memuruna ricada bulunduk malı nereye indirdiğini öğrenmesi için adam unuttum diyor sırıtıyor ve elini kolonu sallayarak çıktı gitti. 9 ay felan oldu sanırım hiçbir gelişme yok. Tır çevirmede aranıyor içinde 5 sahte plaka çıkıyor şoför ben koymadım haberim yok deyip gidiyor.
  • Çok geçmiş olsun. Umarım çok kısa sürede bulursunuz. Benimde arabam Fiat Doblo , alarm var , kasko var. Ne olur olmaz diye GPS takip alıp taktım. Kasko parasını verse bile üzülürüm o kadar yol yaptık o kadar özen verip tamir takım yaptırdım ve temizliğini yaptım. Çalışmasını fazla fiyat verse kasko dahi istenmem.
    Tekrardan çok geçmiş olsun

• Geçmiş olsun eğer peşine düşmezseniz motor yalan olur . Polis motor gibi küçük araçlar çalındığı zaman peşine düşmüyor malesef . Kuzenimin motoru kapının önünden çalındı bir gece yarısı . Polise gittik adamlar bize niye kilit takmadınız şimdi onu bulamayız da biz demişti .

İlan sitelerine falan bak ama çok düşük bir ihtimalle motoru doğrudan öyle satarlar . %90 yüzlerce parçaya bölüp yedek parçadan yürürler .
  • letgoyu sağlam kolla özellikle soğanlık ve gaziosmanpaşadaki motor tamircilerini gez bence ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TUTANKHAMUN_ -- 22 Ağustos 2019; 12:12:44 >
  • hocam yakınlarda benzinlik tamirci tamirhane vb yerlere plakayı söyle ve motorun fotosunu ver illaki birine uğrayacak
  • Değerli Arkadaşlar,

Tüm forumdaşların ilgisi ve samimiyeti için sonsuz teşekkür ederiz.

Polisimiz den hala haber yok, umarım ilgileniyorlardır.

Hala arayışımız devam ediyor and içtiğimiz için gece gündüz devam edecektir.

Bulan ve bilgi verene 5.000 TL ödül verilecektir: İletişim: 0530 069 97 09
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtgfb

Değerli Arkadaşlar,

Tüm forumdaşların ilgisi ve samimiyeti için sonsuz teşekkür ederiz.

Polisimiz den hala haber yok, umarım ilgileniyorlardır.

Hala arayışımız devam ediyor and içtiğimiz için gece gündüz devam edecektir.

Bulan ve bilgi verene 5.000 TL ödül verilecektir: İletişim: 0530 069 97 09
    Soğuk su iç 5000 değil 10000 tl bile versen bence o motoru bulamazsın şimdiye çoktan parçalarına ayrılmış ve yedek parça olarak depoya kaldırılmıştır bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 22 Ağustos 2019; 13:15:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Parcalarini satis sitelerinde kontrol edin . Lastik , sinyal vs
    Parça parça getle alıp birleştir mi diyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 22 Ağustos 2019; 13:23:33 >
  • hakaniko kullanıcısına yanıt
    Bütün mobil şebekeyl ilgisi yok motosikletin yanında olması yeterli. Konvoylardaki jammer'ları düşün. Çevredeki bütün iletişimi yaydığı frekans aralığında bloke eder.
  • Yamaha R25 değil mi hocam ?
    Daha önce motoru çalınmış bir sene sonra üzerinde birisi ile bulunmuş ve pratikte cezası olmadığını görmüş birisi olarak geçmiş olsun diyorum.(İnşallah kısa sürede sağlam bulunur).

- Benimkisinin motor ve şase no silinmişti , hala yatıyor.
  • mgora kullanıcısına yanıt
    Evet hocam.

Ayrıca bazı arkadaşlar şimdiden parçalamışlardır demiş .

Parçalasalar da bulacağız..

Ayrıca bu hırsızlıklara karşı kimse sesini çıkarmıyor her yerde farklı şeyler den dolayı hırsızlık oluyor.
  • mrtgfb M kullanıcısına yanıt
    Öyle diyenlere aldırma hocam sen el elin eşşeğini türkü çağırarak ararmış ben bi sonuca ulaşaçağına inanıyorum ..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.