Şimdi Ara

32 inç hd ready lcd tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu tv işinden en ufak birşey bile anlamıyorum yanlız evimize 32 inç hd ready ve hdmi girişine sahip bir lcd almayı düşünüyoruz ve bu tv için ayırdığımız bütçe ise 2500-3100 ytl arası.bu fiyat aralığında bana ürün tavsiye edebilirmisiniz?
    saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chef1119 -- 21 Ekim 2006; 18:42:39 >

• Ben olsam Philips 32Pf7330 alırdm ( tam 3000 ytl civarnda). Pixel Plusta var. Veya millet hep lg dio sanrm tashibada iiymiş
  • lg 32lc2r (tek hdmi var.
    toshiba 32wl66 (iki hdmi var

ben bunlardan birini seç derim. asla pişman olmazsın.

3300 verebilirsen eğer 37'' toshiba wl66 (iki hdmi) var. bu da olabilir.
  • arkadaşlar öncelikle önerileriniz için çok teşekkür ederim.birkaç sorum daha olucak.bu lcd lerde 1366-768p çözünürlük standartmı? 1200-1 kontrast oranı nasıldır ve son olarak 450cd/m2 parlaklık nedir ve ne anlama gelmektedir bu oranların idealleri nelerdir?
    saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chef1119 -- 22 Ekim 2006; 4:03:59 >
  • lg 32lc2r
    veya samsung un yeni serisine bakabilirsiniz
  • dandini2000 seninde önerin için teşekkür ederim.bu arada prite_1905 philipsin önerdiğin modelinin kod numarasını doğru yazdığından eminmisin? Google dan aratırken bir sonuç elde edemedim.
  • samsungun yeni serisi fiyat ve performans olarak çok iyi 27" 2099 ytl 32"2899 ytl tavsiye ederim model nosu le-32s71b
  • Forumda bu konuda öneri yapılan yüzlerce mesajı okumak yerine sadece açtığınız konuda alacağınız cevaplar ile sınırlı değerlendirme yapmak sizin zararınıza olur ve garanti veririm, bu şekilde vereceğiniz bir karar sonrasında, cihazı satın aldıktan sonra öğreneceğiniz bazı ayrıntılar dolayısıyla pişmanlık duyarsınız
  • Pardon 32PF7331 olcak bi de 7320 die bi model var sanırım. Ben olsam pixel plus lı bi philips alırdım. Ama forumda LG iyide bayağ bi öven artık tercih senin. Bence aralarında çokta fark yok ben o kdar araştırdm artk yeter diorm yani bi taneisini gitcm alcam yoksa kafayı yiğcm
  • peki arkadaşlar önerdiğiniz modelleri dikkatli bir biçimde inceleyeceğim.peki lcd tv alırken kendimcede test edeceğim. özellikle nelere dikkat etmeliyim? ideal kontrast oranı nedir?parlaklık ideal olarak kaçtır?bazı ürünlerde 12 milyar bazı ürünlerde 6 milyar renk yazıyor bunlar çok byk farklar oluşturuyormu?şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
  • arkadaşlar 2500 ytl'ye SAMSUNG LE32M51B aldım.sizce nsl bir üründür.2500 ytl'yi hakedermi?Yorumlarınızı bekliyorum.
    özellikleri
    32" (82 cm)
    DNIeTM (Dijital Doğal Görüntü)
    HD Ready
    8ms hızlı tepki süresi
    Geniş İzleme Açısı 170°/170°
    6,4 milyar renk
    10-Bit Sinyal İşleme
    3,000:1 Dinamik Kontrast Oranı
    500cd/m2 Parlaklık
    1366(H)*768(V) Çözünürlük
    16:9 Görünüm Oranı
    Güçlü Ses Çıkışı 10W X 2
    PIP
    3D Comb-Filtre
    DACS (Dual Akustik Oda Sistemi)
    Parlaklık Algılayıcı (Akıllı Enerji Tasarrufu)
    Renk Kontrolü
    SRS TruSurround XT
    Bağlantılar: HDMITM , PC Girişi, PC Audio Girişi, Audio Out, RF, Komponent, S-Video(yan), AV(yan RCA), 2Skart, Kulaklık (yan)
    1000sayfa Teletext
    19,2kg net ağırlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chef1119 -- 4 Kasım 2006; 16:35:14 >
  • Güle güle kullanın.Bence iyi bir fiyat.Nereden aldınız?M61 bunun bir üst modeli ve sanırım 12 küsür milyar renkli olanı.Onun fiyatını biliyor musunuz?
    Tesekkurler
  • quote:

Güle güle kullanın.Bence iyi bir fiyat.Nereden aldınız?M61 bunun bir üst modeli ve sanırım 12 küsür milyar renkli olanı.Onun fiyatını biliyor musunuz?
    Tesekkurler

izmir alsancak samsung'dan m61 in fiyatı 4.658 ytl.sizce bu ürünün özellikleri iyimi?
  • Bence teknik özellikleri fiyatına göre cok iyi. Şu anda yeni çıkardıkları S serisi ile hemen hemen aynı(Dinamik kontrast gibi) . Fakat , ben de araştırırken Samsung'un en iyi panellerini M serisinde kullandığını öğrenmiştim. M serisinden sonra çıkardıkları R serisini de dünya kupası nedeniyle piyasaya sürmüşlerdi.Çünkü o zamanlar M serisi bayağı pahalı kalıyordu.
    Bence M61 ile arasındaki neredeyse 2000 YTL'lik farka değmez.Kasası da çok güzel.İyi bir seçim yapmışsınız.Gerisi sizden izlenimlerinizi dinlemek.
  • kasası gerçekten gzl.ztn 2006 da if dizayn ödülünü almış.ürün daha ewime kurulmadı ama kurulduğu zaman izlenimlerimi belirtirim.
  • Panasonic TX-32LE60F

Tek HDMI Girişli :2.900 YTL 10 AY
    :2.500 YTL NAKİT

Panasonic TX-32LX60F

Çift HDMI Girişli :3.000 YTL 10 AY
    :2.600 YTL NAKİT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi ve satış -- 4 Kasım 2006; 17:17:03 >
  • 32LE60F ile LX60F arasında ne fark var?Bir de 32LX600'un ne zaman satısa sunulacagını ilen var mı?
  • Kusura bakmayın.ikisi arasındaki fark hdmi sayısıymış.Belirtmissiniz ama dikkatimden kacmış.Ama diğer sorum gecerli.32LX600'ün akibetini bilen var mı?Ekim basında satısta olacaktı ama hala yok.
  • Evet 32LX600 modelini şuan beklemekteyiz şuan için herhangi bir gelişme yok fakat bu yıl sonuna kadar satış hattında olacak.
  • arkadaşlar samsungta milyar renk deniyor diğer lcd lerde yokmu milyar ve çokmu önemli milyar renk olması
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.