Yüzbaşı
07 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 1)
Gönderileri
arkadaşlar bu oyunu aldım oyun gerçektende çok gzlde takıldığım bir yer war.link kaçırılan 2 çocuğu bulmak için bir temple'ye gidiyor.Temple nin içinde kafeste kitli olan maymunu kurtardım.oldu elimde 2 maymun.ne yön gösteriyorlar nede başka birşey yapıolar ben nereye gidiorsam onlarda oraya gidiyorlar.bu bölümü geçmek için bundan sonra ne yapmalıyım.bilen biri warsa lütfen yardımcı olsun.

saygılar
Oyun dünyasının önde gelen dergilerinden Edge’nin okuyucuları ve oyun uzmanları, tüm zamanların en iyi bilgisayar oyunu olarak, 10 yıl öncesinin "The Legend of Zelda: Ocarina of Time" oyununu seçti.
3 boyutlu oyun dönemini başlatan ve Nintendo 64 oyun konsoluyla oynanan
bu oyunla birlikte sadece 5 video oyunu Edge dergisinden 10 üzerinden 10 alabildi. Tüm zamanların en iyi ilk on oyunundan ilk beşi yalnızca Nintendo oyun konsollarıyla oynanabiliyor. Edge dergisinin yazı işleri müdürü Tony Mott, "Eğer video oyunlarında yeniyseniz ve 100 oyunluk tam bir koleksiyon oluşturmak istiyorsanız, okuyucuların ve uzmanların seçtiği bu oyunları almalısınız. Ocarina of Time 10 yıllık bir oyun olmasına karşın, iyi bir oyun tasarımının yaşa bağlı olmadığını gösteriyor" dedi. Tüm zamanların en iyi ilk 10 video oyunu listesi şöyle oluştu: 1. Legend of Zelda: Ocarina. 2. Resident Evil 4. 3. Super Mario 64. 4. Half Life 2. 5. Super Mario World. 6. Zelda: A Link to the Past. 7. Halo: Combat Evolved. 8. Final Fantasy XII. 9. Tetris. 10. Super Metroid.

Kaynak:Milliyet
arkadaşlar haftaya bi iş için yurtdışına çıkacağım ve gelirken 1tane xbox360 ve birtane wii almayı planlıyorum.yanlız kafama takılan birkaç soru war cevaplarsanız sevinirim.
1)bu 3 kırmızı işık problemi çok makinada çıkıyormu.çıkmasının nedenleri nelerdir?bu alet ilk alındığında çünkü günde 5-6 saat oynanır bu olay 3kırmızı işığın çıkmasına neden olabilirmi?illa makinaya birde fan alınması lazımmı?
2)xbox'un oyunları izmir'de rahatça bulunurmu yoksa yurtdışındanmı getirtmek lazım.
3)core sistem almayı planlıyorum yanlız anladığım kadarı ile oyunları save etmem için bide memory card almam lazım.Türkiyede bu memory cardlar satılıyormu?satılıyorsa nekadara satılıyor?
4)ps3 ile xbox360'ın arasında ne gibi farklar war ps3 çokmu üstün xbox360 dan yada xbox360 ın ps3 ten üstün özellikleri nelerdir?
5)xbox 360 kullanan arkadaşlar makinelerinizden memnunmusununz?size göre olumlu ve olumsuz yanları nelerdir?
bu sorularıma cvp yazarsanız çok sevinirim çünkü sizden aldığım bilgiler doğrultusunda bu makineyi alıcağım.

-edit-
birde arkadaşlar yazmayı unutmuşum duty freeden alıcağım için uluslararası garantisi olcak ve her nekadar türkiyede desteği olmasada makinanın başına birşey geldiği zaman Türkiye'deki microsoft merkezlerinden birisine götürsem bana yardımcı olabilirlermi?

saygılar
arkadaşlar bu tv işinden en ufak birşey bile anlamıyorum yanlız evimize 32 inç hd ready ve hdmi girişine sahip bir lcd almayı düşünüyoruz ve bu tv için ayırdığımız bütçe ise 2500-3100 ytl arası.bu fiyat aralığında bana ürün tavsiye edebilirmisiniz?
saygılar
arkadaşlar beğeneceğinizi umduğum bazı dosyalar.
http://r apidshare.de/files/21888065/Budget_Spreadsheet.xls.html
http://r apidshare.de/files/21888156/amp_class.pdf.html
http://r apidshare.de/files/21888216/ne_kadar_watt.xls.html
http://r apidshare.de/files/21888260/xrcd_24bit_digital.doc.html
r ile a arasındaki boşluğu kapatın
saygılar
öncelikle merhabalar arkadaşlar.konsollar hakkında teknik bilgiye hiç sahip değilim.xbox360 almayı düşünüyorum ama kafama takılan bazı sorular war cevaplarsanız sevinirim
1.xbox360 ı almanya yada ingiltereden getirtmeyi düşünüyorum ama forumda okuduğum kadarı ile çok sorun çıkatıyor.gerçektende ikide bir bozulduğu doğrumu?
2.ps3 ile aralarında ne gibi farklar war.eğer warsa bu farklar byk farklarmı?
3.yurt dışından eğer getirtirsem garantisi burada da geçermi.eğer geçiyorsa bozulduğu anda nereye götürmeliyim?
4.bahsettiğiniz kırmızı ışık problemi hangi nedenlere dayanarak ortaya çıkıyor?
5.şu anda xbox ı almakmı daha mantıklı yoksa ps3 ün çıkmasını bekleyip ps3 almakmı?

sonuç olarak almak mantıklımı değilmi?
arkadaşlar rotelin RA-01 ve RA-02 modelleri nasıl dır acaba almaya değermi?
ayrıca bu amfiler nad 320 ve cambridge azur 540 ile karşılaştırala bilirmi? RA-02 NİN ÖZELLİKLERİ:
Model RA-02
Watts/Channel
all channels driven,
unbridged, 8 ohm load
20 Hz - 20 kHz, 0.03% THD 2 x 40 watts
Total Harmonic Distortion
(20 Hz - 20 kHz) -
-
cont. rated power
one-half rated power
one watt per channel
0.03% max
0.03% max
0.03% max

Intermodulation Distortion (rated power)

0.03% max
Damping Factor (8 ohms) 180
Input Impedance/Sensitivity
Phono (MM)
Line level inputs -
-
160mV /33k ohms
Frequency Response
Phono input
Line Level Input
-
-
10-100k Hz, +/ -3 dB

Tone Control
Bass
Treble
-
±6dB (100Hz)
±6dB (10KHz)
Signal to Noise Ratio (IHF A)
Phono (MM)
Line level input -
-
95 dB
Power Consumption: 300 watts
Power Requirements:

115 volts, 60 Hz (U.S. version)
230 Volts, 50 Hz (European version)
Dimensions (W x H x D): 435 x 72 x 342 mm
17 1/8 x 2 7/8" x 13 1/2"
Front Panel Height 60 mm, 2.4"
Weight (net): 6.5 kg, 14.3 lbs.

BUDA RA-01 İN ÖZELLİKLERİ:

Model RA-01
Watts/Channel
all channels driven,
unbridged, 8 ohm load
20 Hz - 20 kHz, 0.03% THD 2 x 40 watts
Total Harmonic Distortion
(20 Hz - 20 kHz)
cont. rated power
one-half rated power
one watt per channel -
-
0.03% max
0.03% max
0.03% max
Intermodulation Distortion (rated power)

0.03% max
Damping Factor (8 ohms) 180
Input Impedance/Sensitivity
Phono (MM)
Line level inputs -
-
160mV /33k ohms
Frequency Response
Phono input
Line Level Input
-
-
10-100k Hz, +/ -3 dB

Tone Control
Bass
Treble
-
±6dB (100Hz)
±6dB (10KHz)
Signal to Noise Ratio (IHF A)
Phono (MM)
Line level input -
-
95 dB
Power Consumption: 300 watts
Power Requirements:

115 volts, 60 Hz (U.S. version)
230 Volts, 50 Hz (European version)
Dimensions (W x H x D): 435 x 72 x 342 mm
17 1/8 x 2 7/8" x 13 1/2"
Front Panel Height 60 mm, 2.4"
Weight (net): 6.5
merhaba arkadaşlar ben kendime bir çift hoparlör aldım.şimdi sıra anfiye geldi sizce bu anfi nasıl? Antique Sound Labs AV-20 monoblock power amplifier(2x250$)+KDV. buda linki lütfen görüşlerinizi bildirin?hemen almayı düşünüyorum çünkü http://www.enjoythemusic.com/magazine/equipment/0801/coolaudio.htm
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 428
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.925 (Bu ay: 82)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.