Şimdi Ara

Samsung Smart TV Bazı Web Sitelerini Açmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
17.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung Smart tv ile birkaç ay öncesine kadar girdiğim bazı dizi ve film sitelerine artık giremiyorum. Sunucu bulunamadı hatası veriyor.

Herhangi bir güncelleme vs. yapmadım.

Konu hakkında bilgisi olan var mıdır acaba?

• Merhaba ,aynı sorun bende de var.Samsung helpdeskle yazıştığımda "internet sağlayıcı engellemitir "gibi inandırıcı gelmeyen cevaplar aldım.Öyle ki aynı wi-fi dan telefonum ve bilgisayarım o sitelere girebiliyor.Ayeıca tv yi mobil telefon üzerinden de internete bağladım yine açmadı.Ben de sizin gibi konu hakkında yardım bekliyorum.
  • Smart hub ı sıfırlamayı denediniz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı hata bende de oluyor 720p-izle ye giriyordu artık girmiyor ancak telefondan giriyor. Dns dr değiştirdim çözüm olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konuya çözüm bulan oldu mu, ben de bugün servisle görüştüm fakat girmeye çalıştığınız site webbrowseri desteklemiyodur gibi saçma bir cevap aldım. Dns ayarı yapmamıza rağmen işlemiyor sanki.

• Malesef film siterini engelliyorlar sanırım !!! Ju7000 dizibox ve bir kaç film sitesi hariç çoğuna girmiyor!!!

• CATBALCA kullanıcısına yanıt
    Ben yetkili servisle konuştum ama sitelerle alakalı bir durum dedi, saçmaladı sanki. Çünkü 720pizle, sezonlukdizi vs gibi çoğu siteye 8-9 ay öncesine kadar giriyordu. Smarthub sıfırlamayı denediniz mi siz?
  • ju6570 modeli var.sahibinden.com a bile girmiyor.eskiden problem yoktu.

• taner5000 kullanıcısına yanıt
    Hayır denemedim ama rorofilmizle sitesini keşfettim. Tavsiye ederim
  • Arkadaşlar en son ihtimal olarak Bilgisayardan chrome tarayıcı ile Yayınla yaparsanız görüntü gelmez mi?
  • Şeref....ler herşeyi yasakladıkar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.