Teğmen
05 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Her Türk Vatandaşının görmesi gereken bir site Hakkaride olanlar Askerlerin zor günleri Komandoların eğitimleri http://dagvekomandotugayi.blogcu.com/ sitesinde bakmanızı tavsiye ederim
Hakkari Dağ ve Komando Tugayı ulaşmak istediğiniz bilgiler http://dagvekomandotugayi.blogcu.com
Arkadaşalar merhaba ,
İşyerinde sitelere engelleme koymuşlar bu konuyu nasıl aşabilirim yardımcı olurmusunuz
Merhaba arkadaşlar ben firmamdaki bilgisayarların sadece 1-2 siteye girmesini istiyorum diğer sitelere nasıl yasak koyabilirim
E-ten M600+ Cihazımla Banka hesaplarıma interaktif bankacılık işlemlerini gerçekleştiremiyorum konuyla ilgili yüklemem gereken bi proğram varmı?
Arkadaşlar Merhaba;

Evimde Digiturk 'ün Mega Süper paket üyeliği var dolayısıyla film kanalları , lig tv hepsi mevcut
İşyerimde de modüllü uydu alıcı var Türksat 'a çevrili evdeki digiturk kartını buna taktığım zaman sadece lig tv yi izleyebiliyorum başka kanalları izleyemiyorum bunu çözme yöntemi varmı?
Arkadaşlar Nokia 3100 modelinde kullanabileceğimiz msn proğramı varmı?
Merhabalar LG-42PX4RV modelinde ekranda ntv kanalının izi çıkmış, bu televizyonu servis moduna nasıl girebilirim bilen arkadaş varmı
Yine En Görkemli ve En Yeni ürünlerle Panasonic Ön Plandaydı Tüm Arkadaşlar Gidip Gezmeli..

İşte Panasonic 'in Son Bombası 103" Plazma Görmeyen Arkadaşlar İçin ?

***********************************************************************************
Hakkında
İlgi Alanları: Ses görüntü bilişim ve güvenlik
Forum İkinci El İmzası:
ProES Bilisim Eskişehir
Güvenlik ve Alarm Sistemleri
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 191
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 14.083 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.