S

Binbaşı
04 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Almanyadan BB 9900 almak istiyorum. Gördüklerimde hep şu ibare var:

Hardware-Branding Ohne ( yok demek)
Software-Branding T-Mobile

Şimdi ben böyle bir telefon alırsam Türkiye'de kullanabilir miyim?

Linki de şurada

http://handyattacke.de/handys/rim-blackberry-bold-9900-black-telekom.htm?utm_source=idealo_attacke&utm_medium=csv&utm_term=RIMBlackBerryBold9900BlackTelekomohneSimlock_attacke&utm_campaign=Preisvergleiche
Arkadaşlar Almanyaya öğrenci değişimine gidiyorum. Gitmişken de telefon alacağım. 9900 460€ yani 1200 liraya geliyor. Oradan alırsam herhangi bir dezavantajı var mı garanti ve qwertz klavye dışında?
Bugün ailecek tatilden geliyorduk. Tam Yalova civarı inanılmaz bir trafik vardı. Son anda yan yola girip Yalova içinden dolanabildik fakat nedeni anlamayamadık hatta karşı şerit bile doluydu. Çok mu ciddi bir kaza oldu? Bilen var mı acaba nedenini?
Arkadaşlar ben normalde denetim bölümünde staj yapmayı düşünüyordum fakat bana vergi bölümü için teklif geldi. Denetim kısmını biliyorum ama vergiyi araştırmamıştım. Vergi bölümü çalışanları nelere bakar? Teşekkür ederim cevaplar için şimdiden. Yarın görüşmem var umarım başarılı geçer
Sevgili arkadaşlar yaşım 23. Şimdiye kadar neredeyse hiç resmi giyinmem gerekmedi. Bu yüzden lise mezuniyetimde aldığım takım elbise yetti fakat bu yaz staja başlayacağım bu yüzden en az bir tane daha almam gerekiyor. Şimdiye kadar sık sık almadığım için nelere dikkat etmem gerekiyor bunu bile bilmiyorum. Az çok kafamda canlandırdım ama emin değilim. Boyum 1.72 kilom ise 63 yani boyutlarım tam medium civarı. Dar kesimli bir şeyler almam benim için daha iyi olur sanırım. 400-500 TL fiyat aralığında hangi markaları önerirsiniz? Daha önceden Sarar'dan aldığım için yine gittim fakat bana biraz fazla klasik geldiler. 4-5 tane dew gömlek ve kravat alacağım. Sarar'dan aldığım beyaz dar kesim gömlek çok hoşuma gittiği için onun diğer renklerini almayı düşünüyorum. Kravatları ise boynerden markasız bir şeyler alırım. Bana yol gösterebilecek arkadaşlara sonsuz teşekkürler
Şimdiye kadar turnikede dikkat ettim kimse bir şey sormadı. Kartın üstünde öğrenci olduğuna dair bir ibare de yok. Önümüzdeki sene erasmus nedeniyle 4-5 ay yurtdışında olacağım. Bu süre zarfında babam kullanacak eğer olmuyorsa yakın bir arkadaşıma vermeyi planlıyorum. Acaba sorun olur mu babam için?
Babama bir tesbih almak istiyorum. Yıllarca kullanacağı ve her seferinde beni hatırlayacağı özel bir tesbih arıyorum nereden bulabilirim? Eminönünde görmüştüm fakat çok kaliteli değildi. Mesela gümüş olabilir. Acaba tesbih için özel bir çarşı falan var mı? Teşekkür ediyorum şimdiden
2 hafta sonra uludağa gitmek istiyorum fakat dönüşte sabah 6da yola çıkıp en geç saat 12.25'te havalimanında olabilmek için arabayla gitmek istiyorum. Acaba kış lastiksiz zincirle gidilir mi?
Kaza yapmıştım ve suçlu ben değildim. Karşı tarafın acelesi olduğu için gitmesine izin vermiştim kaç haftadan beri beni oyalıyorlar sanırım yan çiziyorlar. Üstelik trafik sigortasından karşılanacak. Bu saatten sonra bir şansım yok değil mi? Kamera kaydı yok sanırım, görgü tanığı bulmak ise zor sanırım
Çok kötü hastayım evde çıkacak halim yok. İlla Ali Sami Yene mi gitmem gerekiyor ve ne kadar beklerim
Hakkında
Forum İmzası:
Opel Corsa 1.2 Enjoy spor paket
Hakkımda:
'10 Opel Corsa Enjoy 1.2 spor paket (Safir Siyah)

Eski kullanıcı adı: pirate_1905

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/27/4520.jpg
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.387
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 215.452 (Bu ay: 522)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.