Şimdi Ara

30Liralık PERABUTİK.COM Hediye çeki SADECE 3TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
1
Favori
13.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: poet3333

conerseler iyi değil mi işte. niye böyle önyargı yaptık arkadaşlar ben anlamadım.

converse 60 tl çekle 33 e geliyor pahalı mı? ben almayı düşünüyorum..

Ve aldım arkadaşlar zaten tek çekim vardı onu da harcadım rahatladım..

Bizi iyice tüketim canavarı yaptılar ama orjinalsehttp://www.perabutik.com/ProductDetail.aspx?ProductId=23616&CatalogId=169 eşime hediye 43 tl ye gelmiş oldu..

Umarım sorunsuzca alırız. Eğer memnun kalırsam fazla çek almadığıma pişman olurum..

• kardeş bence gercek deil
  • 1-2 çorap ve 7-8 tane don aldım 25 TL ye geldi kargo dahil.
  • tigerlar kesin orjinal mi şimdi ? yeniçarşım.com da daha ucuz tiger var ama istediğim numara yok
  • dün 50 tl üzerine kargo bedavaydı bugün kargo ücretli olmuş :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

arkadaşlar ben bu siteden alışveriş yaptım 1 siparişim kargolandı görünüyor daha elime geçmedi

diğer siparişimde A&F den bir eşofman altı 1 de sweat aldım bunu diğer siparişim ile aynı gün sipariş etmiştim
    ÜRÜNLER HALA SATIŞTA OLAMSINA RAĞMEN siparişiniz temin edilemediği için iptal edildi diye mail atmışlar

ayrıca 30 liralık çek kullanarak yaptığım alışverişi iptal edip bana 10 TL LİK ALIŞVERİŞTE GEÇERLİ 5 TL LİK ÇEK tanımlamışlar

yani baştan aşağı fiyasko müşteri bu kadar salak yerine konmaz iptal edilen siparişimin ürünleri ise hala satışta

ve bu durumu mesaj attığımda gözden kaçmış 5 tl yanlış yükslemişsiz diyorlar ama ürünlerin hala satışta olmasına bir açıklama yok

tamamen kepazelik bence aman dikkat edin bu seviyede iş yapan firmalara

kötü bir olay, firmadan soğuttu beni biraz, son durum nedir acaba?

bana yazdıkları mesaj ürülerin teknik nedenden dolayı satışta göründüğü stokta kalmamasına rağmen satışa devam ettiği

ürünlerin satışı hala devam ediyor şu an itibari ile

cekimi düzeltmişler 50 tl alt limitli 30 tl lik çek tanımlanmış ancak bedava kargo var idi o boşa gitti şimdi kargo parasıda ödiyeceğim

teknik nedenden dolayı satışta kalması bana çok inandırıcı gelmedi

o teknik nedenin hala devam ediyor ve çözülememiş olması saçmalık

hala insanlar o ürünleri alacaklar sipariş geçecekler ve sonra satışları iptal edilecek A&F ürünlerini satışta göstererek müşteri çekmeye devam etme numarası sanırım

benim siteye güvenim kalmadı diğer 2 adet eşofman altı bugün kargo ile gelmiş ama kargo evde bulamamış yarın gidip alcağım ürünler hakkında o zaman tekrar yorum yazacağım

• kız arkadaşıma hediye parfüm aldım çek ile. fatura adresini farklı yazmama rağmen hediye ile birlikte göndermişler.
    ne desem boş şimdi. müşteri hizmetlerine mail attım özür dileriz üzgünüz tarzı cevaplar.
    pek profesyonel çalışmıyorlar.
  • 1 tane çekle sporarena veya daybuyday çeki takas etmek isteyen varsa talibim.Ben aldım 1 tane ama ödemeyi kabul etmemiş.

1. Sporena.com'dan Yeni Yıl Hediyesi! 40'ı Aşkın Marka ve Yüzlerce Üründe Geçerli 50 TL Değerinde Groupon 3 TL! (Adresinize Ücretsiz Teslim!) (80 TL ve üzeri alışverişlerde 1 şubat a kadar geçerli)
    2. Daybuyday.com'dan Yılbaşı Alışverişinde Özel Teklifler! Victoria's Secret'tan Guess'e, Nike'tan Armani'ye Tüm Ürünlerde Geçerli 20 TL Değerinde Groupon 3 TL! (40 TL ve üzeri alışverişlerde 17 Mart 2012 ye kadar geçerli)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

5 tane çek aldım ama elimde patlayacak gibi. işportacı gibi sit.e. neyse daha çok vakit var bekleyelim bakalım

aynen bana da hiç güven vermedi.
    garip ve acemi bir site.
    dün bitmesine 1 gün var yazan butikte şimdi 2 gün var yazıyor.
    ürünlerin bedenleri doğru dürüst belirtilmemiş.ya da hiç yok.
    bazı ürünler aceba orjinal mi? şüphe uyandırıyor.
    doğru dürüst beden,fiyat araması yapılamıyor.
  • quote:

5 tane çek aldım ama elimde patlayacak gibi. işportacı gibi sit.e. neyse daha çok vakit var bekleyelim bakalım

yarın gidip bi mağazada tiger deniycem.Sitede olan numara ayağıma uyarsa 1 çeke ihtiyacım olabilir
  • Sanırım bu sitede kampanyalar birleştirilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

quote:

aynen bana da hiç güven vermedi.
    garip ve acemi bir site.
    dün bitmesine 1 gün var yazan butikte şimdi 2 gün var yazıyor.
    ürünlerin bedenleri doğru dürüst belirtilmemiş.ya da hiç yok.
    bazı ürünler aceba orjinal mi? şüphe uyandırıyor.
    doğru dürüst beden,fiyat araması yapılamıyor.

Aynı şey benimde dikkatimi çekti. Önce 1 gün kaldı yazıyor sonra 4 gün kaldı. Ayrıca dün 50 TL üzerine ücretsiz kargo vardı bugün yazı kaldırılmış. Trendyol, markafoni gibi sitelerin yanında oldukça acemi duruyor.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: syruse

quote:

arkadaşlar ben bu siteden alışveriş yaptım 1 siparişim kargolandı görünüyor daha elime geçmedi

diğer siparişimde A&F den bir eşofman altı 1 de sweat aldım bunu diğer siparişim ile aynı gün sipariş etmiştim
    ÜRÜNLER HALA SATIŞTA OLAMSINA RAĞMEN siparişiniz temin edilemediği için iptal edildi diye mail atmışlar

ayrıca 30 liralık çek kullanarak yaptığım alışverişi iptal edip bana 10 TL LİK ALIŞVERİŞTE GEÇERLİ 5 TL LİK ÇEK tanımlamışlar

yani baştan aşağı fiyasko müşteri bu kadar salak yerine konmaz iptal edilen siparişimin ürünleri ise hala satışta

ve bu durumu mesaj attığımda gözden kaçmış 5 tl yanlış yükslemişsiz diyorlar ama ürünlerin hala satışta olmasına bir açıklama yok

tamamen kepazelik bence aman dikkat edin bu seviyede iş yapan firmalara

kötü bir olay, firmadan soğuttu beni biraz, son durum nedir acaba?

bana yazdıkları mesaj ürülerin teknik nedenden dolayı satışta göründüğü stokta kalmamasına rağmen satışa devam ettiği

ürünlerin satışı hala devam ediyor şu an itibari ile

cekimi düzeltmişler 50 tl alt limitli 30 tl lik çek tanımlanmış ancak bedava kargo var idi o boşa gitti şimdi kargo parasıda ödiyeceğim

teknik nedenden dolayı satışta kalması bana çok inandırıcı gelmedi

o teknik nedenin hala devam ediyor ve çözülememiş olması saçmalık

hala insanlar o ürünleri alacaklar sipariş geçecekler ve sonra satışları iptal edilecek A&F ürünlerini satışta göstererek müşteri çekmeye devam etme numarası sanırım

benim siteye güvenim kalmadı diğer 2 adet eşofman altı bugün kargo ile gelmiş ama kargo evde bulamamış yarın gidip alcağım ürünler hakkında o zaman tekrar yorum yazacağım

Yorumunuzu merakla bekleyeceğim ve ona göre alışveriş yapıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noteb00k -- 2 Ocak 2012; 22:59:52 >

• A&F eşofman üstü almıştım ama benim aldığımdan farklı bir model göndermişler. Mesaj attım, bakalım nasıl bir çözüm getirmeye çalışacaklar...
  • sitenin yaptığı iş sacmalık ..kargo bedavaydı en basta sonra 50 tl üzerine bedava şimdi de 100 tl üzerine bedava..En azından kargo kampanyalarının ne kadar devam edecigini ekleseler ona gore hareket etsek..
  • Böyle tutarsız bir siteden alışveriş yapacağıma 3 TL'mi yakarım daha iyi .
  • Koçtex gömleklerinden 4 adet aldım çek ile kargo dahil 35 TL ye geldi tanesi yaklaşık 8,5 TL oldu. Beleşe yakın oldu yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilcry

sitenin yaptığı iş sacmalık ..kargo bedavaydı en basta sonra 50 tl üzerine bedava şimdi de 100 tl üzerine bedava..En azından kargo kampanyalarının ne kadar devam edecigini ekleseler ona gore hareket etsek..

Kargo kampanyaları yıl sonuna kadar, yani 31 Aralık'a kadar devam edecekti. Bu uyarı da sitede yazıyordu. Siz de en küçük şeyde hemen karalama kampanyası yapıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shimmer

quote:

Orijinalden alıntı: devilcry

sitenin yaptığı iş sacmalık ..kargo bedavaydı en basta sonra 50 tl üzerine bedava şimdi de 100 tl üzerine bedava..En azından kargo kampanyalarının ne kadar devam edecigini ekleseler ona gore hareket etsek..

Kargo kampanyaları yıl sonuna kadar, yani 31 Aralık'a kadar devam edecekti. Bu uyarı da sitede yazıyordu. Siz de en küçük şeyde hemen karalama kampanyası yapıyorsunuz.

ben de simdilik memnunum.urunlerden 1 tanesi ulasti.diger siparisler de yakinda gelir.bedava.com ikeyken de site alisveriste sorun yasamamistim tabiiki markafoni kadar profesyonel olmalarini bekleyemeyiz en azindan calisan sayilari farklidir ama fiyatlar gayet uygun arti farkli butikleri birestirebiliyorsun.en son alisveriste 49 liralik urun begendim ustunu tamamlamak icin de 2 liralik baska birsey ekledim boylece cekin hakkini vererek kullanmis oldum.bence iyi bir kampanya

• tigeri sepete ekleyince hala kargo bedava görünüyor.
    Bu arada tiger kaç numara giydiğimi öğrenmek için bi avm ye gittim.Şansıma mıçıyım 43.5 vardı 43 yoktu.43.5 tam oldu nerdeyse hiç boşluk kalmadı ama ben bugüne kadar hiç bu kadar sıkı giymedim ayakkabıyı mutlaka 1 parmak boşluk olur.Yoksa ilerde ağrı yapabiliyo.43 ü de deneseydim olsaydı belki yeniçarşımdan alırdım.Ürünler orjinaldir bence çünkü avmde bile fiyatları 69 ve 89 TL ye düşmüş etikette 189 yazıyo da hem sezon kapandığı için hem de numaralar kalmadığı için çok ucuzlatmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4TL14M -- 3 Ocak 2012; 14:34:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noteb00k

Yorumunuzu merakla bekleyeceğim ve ona göre alışveriş yapıcam.

bugün siparişimin 1 tanesi elime ulaştı ben ürünlerin orginal olduğunu düşünüyorum kalitesi iyi
    daha önce A&F ürünü kullanmamıştım ama kalitesi sebebi ile orginal olduğunu düşündüm
    bugün 2 tane daha A&F ürünü sipariş ettim bakalım onlarıda stok yok diye iptal mi edecekler yoksa göndereceklermi göreceğiz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.