Şimdi Ara

30Liralık PERABUTİK.COM Hediye çeki SADECE 3TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
1
Favori
13.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

Perabutik 50 TL > 30 TL indirim çeki kullanmayan, elinden çıkarmak isteyen varsa gerekli bilgilerle özelden ulaşsınlar lütfen. Vakıf internet şubesinden online ödeme yapacağım.
  • Arkadaşlar elinde PERABUTİK çeki olan varsa, internet şubesinden ödeme yaparak alabilirim.Çeki kullanmayacak olanlar özelden mesaj atsınlar lütfen.
  • perabutik 50 TL ve üstü alışverişlerinizde 20 TL indirim çekli hesabım var

2 tl.

VAKIF HAVALE VEYA MİSLİ.COM
  • http://www.perabutik.com/ProductDetail.aspx?ProductId=127863&CatalogId=1195

Almayı düşünüyordum ama yorumlardan sonra kararsız kaldım.
  • Ben size söyleyivereyim: Adamların sattıkları mallar çakma. Peradan ben 2 tane Aber ürün aldım özellikle üst eşofmanın çakma olduğu o kadar belli ki pazarda satsan ancak alırlar. Kendilerine yazdım ürünlerin sahte olduğunu cevap bile vermediler. TTnnet'e de yazdım reklamınu yapıyorsunuz ama sahte ürün satıyorlar diye onlar da cevap vermediler. Yani para verip boşuna umutlanmayın
  • tiger aldım bende uç kısımların açılmalar oldu ama öyle pazar malı gibi degil tek sorun o dediklerim giyiyorum fena degil ama baktım normal magazadan alanlrdada oluyormus
  • bende tiger aldim ama piyasada aldigim gibi bi rengi yok. bende suphelendim cakma olmasindan. faturada mexico 66 yaziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • faturada eger ayakkabı degilde ayakkabıbı adı yazıyorsa sahte degildir bende zaten bunun sahte olmadıgını biliyorum ama bi iki sorun var onlarda diger magaza ürünerindede oluyormuş
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.