Şimdi Ara

30Liralık PERABUTİK.COM Hediye çeki SADECE 3TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
1
Favori
13.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

Orijinalden alıntı: headkoc

quote:

Kutunun üzerinde üretim Parti no, seri no gibi bilgiler varsa Türkiye temsilcisi firmaya sorabilirsiniz, Ayrıca size gelen ürün faturasında Asics - Onitsuka tiger gibi ibare olmalı. Salt ayakkabı yazıyorsa gerçek Onitsuka değildir. Bu tüm markalar için geçerli bir şeydir.

faturada mexico 66 yazıyor sadece modeli yazıyor yani Onitsuka tiger diye bir ibare yok.Başka özelliklerini bilen varsa yazabilir mi ilk defa Onitsuka tiger aldım pek bilmiyorum ama o koku tr üretim ayakkabılardan gelir onu biliyorum.
    Aradım fiyattan öyle bi fiyat olmaz dedi seri no sorgulama v.s yokmuş

tam da tiger alacaktım.Oldu mu şimdi bu.Bi mağazaya gösterme şansınız var mı orjinal mi sahte mi diye?

Büyük mağazalarda boynerde falan varsa gösterebilirimde zaten arkadaş çok net yazmış faturada Onitsuka Tiger yazmalı diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: wertyon

sitede abercrombie Polo T-Shirt lere baktım,imitasyon gibi geldiler bana resimlerden.kumaşları çok ince görünüyor,ön düğmeli kısımların şeklide piyasada satılan imitasyon ürünlere benziyor. benim bildiğim abercrombinin bu modelleri daha kalın kumaştan yapılır ve ön kısımlardaki dikişler daha farklı olur..zaten fiyatları da şüphe uyandırıyor,bu firmaya bu ürünler kaça geliyorki de bunlar polarları 45 liradan t-shirtleri 20 liradan satabiliyorlar.bir polar bir t-shirt toplamda 65 lira eder (kargo parasını koymuyorum,çünkü ondan hesaba katacak kadar kar elde etmiyorlardır)30 lirada çekten düşünce 35 liraya alınabiliyor (2 ürün 20$ bile etmiyor),bu fiyatlara abercrombie olmaz.piyasadaki büyük siteler (markafoni,trendyol.daybuyday) gibi reklam bütçeleri fazla olan ve marka değeri yaratmak için yatırım yapan bir site bu fiyatları verse orijinal oldukları bir nebze inandırıcı olabilir .ama amatör ruhla çalışan, genelde duyulmamış markaların ürünlerini haketmedikleri yüksek piyasa fiyatının üstünü çizerek indirim yapmış gibi yüksek fiyata satarak kar elde etmeye çalışan bu tarz siteler akıllarda soru işaretleri bırakıyor. yinede alıp görmeden fazla yorum yapmamak lazım.

Bugün inceleme fırsatı buldum, sipariş için iyiki bugünü beklemişim. Abercrombie tişörtün üzerinde "Made in Macau" yazıyor. Ve etiketsiz gelmiş, gelen naylonun üzerinde Abercrombie bile yazmıyor. (Hatta orijinal ve çakma Abercrombie' lerin karşılaştırıldığı bir blogda, çakma A&F' in üzerinde olan naylonun aynısı.) AMA ürün oldukça kaliteli duruyor, kumaşı kaliteli görünüyor. Kumaşı diğer tişörtlere göre daha kalın.

• Arkadaşlar bişey dikkatimi çekti trendyoldan casio saat almıştım kontrol ettim onda da casio yazmıyor özel alışveriş siteri faturalarında marka yazmıyor genelde.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kutunun üzerinde üretim Parti no, seri no gibi bilgiler varsa Türkiye temsilcisi firmaya sorabilirsiniz, Ayrıca size gelen ürün faturasında Asics - Onitsuka tiger gibi ibare olmalı. Salt ayakkabı yazıyorsa gerçek Onitsuka değildir. Bu tüm markalar için geçerli bir şeydir.

faturada mexico 66 yazıyor sadece modeli yazıyor yani Onitsuka tiger diye bir ibare yok.Başka özelliklerini bilen varsa yazabilir mi ilk defa Onitsuka tiger aldım pek bilmiyorum ama o koku tr üretim ayakkabılardan gelir onu biliyorum.

tam da tiger alacaktım.Oldu mu şimdi bu.Bi mağazaya gösterme şansınız var mı orjinal mi sahte mi diye?

Büyük mağazalarda boynerde falan varsa gösterebilirimde zaten arkadaş çok net yazmış faturada Onitsuka Tiger yazmalı diye.

mail atsana perabutik e ben tigerlar orjinal mi diye mesaj atmıştım.Hemen cevap verdiler orjinal diye.Sen mail at de orjinal ürün neden tutkal kokuyor seri no filan bişeler sor.Sahte ürün mü sattınız filan de bakalım ne cevap verecekler?.Bu arada malzeme kalitesi filan nasıl dandik mi? Ben de alıcaktım acil öğrenmem lazım bugün butiğin son günü.

• Gömleklerim geldi.

4 adet almıştım 4 de istedğim gibi çıktı.

2 kupon daha aldım :)
  • Şimdi faturaya baktım da benim aldığım A&F için de Krem Eşofman Üst yazmışlar sadece markadan hiç bahsetmiyor...

Yalnız şöyle de birşey var, alışveriş yaptığım Trendyol, daybuyday, vs sitelerden gelen faturalarda da genellikle marka adı yazmıyorlar ama gelen ürünler orijinal. Neden acaba?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

mail atsana perabutik e ben tigerlar orjinal mi diye mesaj atmıştım.Hemen cevap verdiler orjinal diye.Sen mail at de orjinal ürün neden tutkal kokuyor seri no filan bişeler sor.Sahte ürün mü sattınız filan de bakalım ne cevap verecekler?.Bu arada malzeme kalitesi filan nasıl dandik mi? Ben de alıcaktım acil öğrenmem lazım bugün butiğin son günü.

evet sahte ürün satıyoruz diycek halleri yok. sahte değil diyeceklerdir tabi. bu ayakkabıın satıldığı bi yere sormak la<ım resmi olarak satan

• evet ben de trendyoldan kahverengi cat marka cüzdan almıştım.Açıklamada sadece kahve cüzdan yazıyor.Sahte olmasına imkan yok zaten orjinali zor bulunuyo sahtesini kim yapacak.Bildiğin botlardaki deriden işte.
  • quote:

evet ben de trendyoldan kahverengi cat marka cüzdan almıştım.Açıklamada sadece kahve cüzdan yazıyor.Sahte olmasına imkan yok zaten orjinali zor bulunuyo sahtesini kim yapacak.Bildiğin botlardaki deriden işte.

Faturalardaki marka ve model numarasının yazmasının sebebi aynı markanın birden fazla, hatta onlarca aynı tip ürünü olmasıdır. Cat' in kaç tane cüzdanı var ki, yazmasına gerek yok zaten. Ama diğer markalarda yazması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet sahte ürün satıyoruz diycek halleri yok. sahte değil diyeceklerdir tabi. bu ayakkabıın satıldığı bi yere sormak la<ım resmi olarak satan

Resmi olarak satan yer bilmiyorum ama dün bi avm de tigerlara bakıyodum.Vitrinde 189 TL ve 209 TL lik model kalmıştı.Fiyatını sordum birine 69 birine de 89 TL dedi.Sadece bu numaralar kaldı ondan böyle ucuz dedi.Ucuz olunca insan şüpheye düşüyor.Acaba avmdekiler de mi sahte diye geçmedi değil içimden.Bugün akşama kadar öğrenemez miyiz bu ürünün orjinal olup olmadığını kapanacak yoksa dükkan

• quote:

Orijinalden alıntı: noteb00k

quote:

evet ben de trendyoldan kahverengi cat marka cüzdan almıştım.Açıklamada sadece kahve cüzdan yazıyor.Sahte olmasına imkan yok zaten orjinali zor bulunuyo sahtesini kim yapacak.Bildiğin botlardaki deriden işte.

Faturalardaki marka ve model numarasının yazmasının sebebi aynı markanın birden fazla, hatta onlarca aynı tip ürünü olmasıdır. Cat' in kaç tane cüzdanı var ki, yazmasına gerek yok zaten. Ama diğer markalarda yazması lazım.

ben alırken catin 5 çeşit cüzdanı vardı sitede.

• quote:

quote:

quote:

ben alırken catin 5 çeşit cüzdanı vardı sitede.

Cat' in en fazla 5 çeşit cüzdanı vardır zaten, benim bahsettiğim mesela Nike' ın 2000, A&F' in 5000, Adidas' ın belki daha fazla ürünü vardır. Cat' te renkten, fiyattan ayırt edilir, diğerleri öyle değil. Zaten dikkat edersen önce model numarası, sonra marka yazılır. Şu ana kadar netten yaptığım tüm alışverişlerde faturalar bu şekilde geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noteb00k -- 4 Ocak 2012; 12:16:36 >

• quote:

Resmi olarak satan yer bilmiyorum ama dün bi avm de tigerlara bakıyodum.Vitrinde 189 TL ve 209 TL lik model kalmıştı.Fiyatını sordum birine 69 birine de 89 TL dedi.Sadece bu numaralar kaldı ondan böyle ucuz dedi.Ucuz olunca insan şüpheye düşüyor.Acaba avmdekiler de mi sahte diye geçmedi değil içimden.Bugün akşama kadar öğrenemez miyiz bu ürünün orjinal olup olmadığını kapanacak yoksa dükkan

Sen al isterse yüzde 1500 orjinal olsun 7 gün içinde iade hakkın bazı sitelerde 30 gün aldığım kişi denesin beğenmezse aynen iade.

• quote:

quote:

Sen al isterse yüzde 1500 orjinal olsun 7 gün içinde iade hakkın bazı sitelerde 30 gün aldığım kişi denesin beğenmezse aynen iade.

Kargo parası filan bize girecek ama bi de çek alıcam bunu almak için 3 TL de o.Şuan yeniçarşım.com da daha ucuza var ama işte lanet olsun ki 44 numara yok orda da.20 lira daha pahalıya alıyorum numarası yok diye iade edersem iyice zarar etmiş olurum.Bu aralar durumlar kötü zaten

• Mesela Trendyol' a bakalım.
    Tommy Hilfiger saat butiği: Erkek Saat TH1790737 , Erkek Saat TH1710282 , Bayan Saat TH1781082
    Guess çantalar: Taupe Çanta PE316407 , Beyaz Çanta FF296914
    Mavi: Erkek Denim 000738184 , Erkek Reality Grafikli Ağaç Kabuğu Sweatshirt 061182-9851

PeraButik' te:
    Abercrombie: Pembe Polo T-Shirt, Beyaz t-shirt, Yeşil t-shirt
    Dockers: Lacivert Unisex Ayakkabı , Gri erkek ayakkabı
    Converse: Pembe ayakkabı, Mavi unisex ayakkabı

Orijinaldir ya da değildir ama Trendyol müşterilerine ürün model numarasını vererek orijinalliğini kanıtlıyor.
    quote:

quote:

Katılıyorum. Bende bugün Nike çanta alıcam.

• quote:

quote:

quote:

Kargo parası filan bize girecek ama bi de çek alıcam bunu almak için 3 TL de o.Şuan yeniçarşım.com da daha ucuza var ama işte lanet olsun ki 44 numara yok orda da.20 lira daha pahalıya alıyorum numarası yok diye iade edersem iyice zarar etmiş olurum.Bu aralar durumlar kötü zaten

çeke ücret vermene gerek yok dm attım kargo ücretsizdi ben aldığımda ücreti olsada ayakkabılar 149 TL her yerde 59 TL için 5 TL riske atıyorsun kargo ücreti değer bence.

• perabutik'teki converse ilanı bile çakma duruyor. orjinal converse amblemi yerine garip bi fontla converse yazmışlar.

30Liralık PERABUTİK.COM Hediye çeki SADECE 3TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: paez

perabutik'teki converse ilanı bile çakma duruyor. orjinal converse amblemi yerine garip bi fontla converse yazmışlar.

Yok hocam o kadarda değildir, Converse' in çakması çok net belli olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: paez

perabutik'teki converse ilanı bile çakma duruyor. orjinal converse amblemi yerine garip bi fontla converse yazmışlar.

Yok hocam o kadarda değildir, Converse' in çakması çok net belli olur.

converse'in 30 çeşit çakması var çok bariz belli olanı da var zor ayırt edileni de var ama genel olarak sitedeki fotoğraflar doğruysa çakma gibi durmuyor. sadece sunuşta bi sıkıntı var hiçbir converse ilanında böyle bir converse yazısı görmedim ben. garip geldi sadece.

ayrıca converse'in çakması çok net belli olur ama tiger daha komple bi ayakkabı yani tiger'ın da orjinali ve çakması yanyana koyulursa o da kolayca anlaşılabilir. ayrıca daha önce bi arkadaş burdan tiger aldığını ve orijinal olduğunu yazmıştı. önceki mesajlara bakabilirsiniz. tabii ki tutkal kokusu geliyorsa elinize aldığınızda orijinal hissi vermiyorsa bilemem.

• Vip Dükkan'ın yarışmasından Onitsuka Tiger kazandım. Çok şanslıyım. Umarım ayakkabının numarası eşimin ayağına uyar.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.