Şimdi Ara

30Liralık PERABUTİK.COM Hediye çeki SADECE 3TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
1
Favori
13.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: poet3333

arkadaşlar eşime bir dockers alsam sizce nasıl?

%100 keten diyor

http://www.perabutik.com/ProductDetail.aspx?ProductId=19873&CatalogId=129

60 tl

33e gelecek...

yanyana gelmeyelim pişti oluruz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: polyo

quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

arkadaşlar eşime bir dockers alsam sizce nasıl?

%100 keten diyor

http://www.perabutik.com/ProductDetail.aspx?ProductId=19873&CatalogId=129

60 tl

33e gelecek...

yanyana gelmeyelim pişti oluruz....

yani sizde mi aldınız yada alacaksınız?

• tükenmiş 37 siz kaptınız heralde :)
  • "Kargo bedava" yazıyor fakat şu an ürünleri sepete eklediğimde kargo fiyatı da ekleniyor. Sizlerde de böyle oldu mu?

Edit: MH ile iletişime geçtim sorun düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebosentez -- 31 Aralık 2011; 12:23:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebosentez

"Kargo bedava" yazıyor fakat şu an ürünleri sepete eklediğimde kargo fiyatı da ekleniyor. Sizlerde de böyle oldu mu?

Edit: MH ile iletişime geçtim sorun düzeldi.

Bugün 2 tane No fear eşofman altı aldım , çeklerden biri gitti böylece :)
    Tanesi 15'e geldi. Tek elle tutulur reyon zaten o var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ser_Tar -- 31 Aralık 2011; 15:08:08 >
  • şehirfırsatından kuponu alalı 1 günden fazla oldui kupon kodu halen gelmedi. halbuki bi gün sonra gönderilecek diyorlar?
  • Arkadaslar elinde kupon olup bugün kullanmayacak olan varsa bana ödünç verebilir mı? Benim aldığım kuponlar gelince geri vereceğim
  • arkadaşlar ben bu siteden alışveriş yaptım 1 siparişim kargolandı görünüyor daha elime geçmedi

diğer siparişimde A&F den bir eşofman altı 1 de sweat aldım bunu diğer siparişim ile aynı gün sipariş etmiştim
    ÜRÜNLER HALA SATIŞTA OLAMSINA RAĞMEN siparişiniz temin edilemediği için iptal edildi diye mail atmışlar

ayrıca 30 liralık çek kullanarak yaptığım alışverişi iptal edip bana 10 TL LİK ALIŞVERİŞTE GEÇERLİ 5 TL LİK ÇEK tanımlamışlar

yani baştan aşağı fiyasko müşteri bu kadar salak yerine konmaz iptal edilen siparişimin ürünleri ise hala satışta

ve bu durumu mesaj attığımda gözden kaçmış 5 tl yanlış yükslemişsiz diyorlar ama ürünlerin hala satışta olmasına bir açıklama yok

tamamen kepazelik bence aman dikkat edin bu seviyede iş yapan firmalara
  • Bu siteden yada Bedava.com' dan alışveriş yapan oldumu? Bazı ürünlerin fiyatları oldukça uygun, tüm ürünler gerçekmidir? Dockers ayakkabılar hediye çekiyle 30 TL' ye geliyor mesela...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noteb00k -- 31 Aralık 2011; 23:16:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

arkadaşlar ben bu siteden alışveriş yaptım 1 siparişim kargolandı görünüyor daha elime geçmedi

diğer siparişimde A&F den bir eşofman altı 1 de sweat aldım bunu diğer siparişim ile aynı gün sipariş etmiştim
    ÜRÜNLER HALA SATIŞTA OLAMSINA RAĞMEN siparişiniz temin edilemediği için iptal edildi diye mail atmışlar

ayrıca 30 liralık çek kullanarak yaptığım alışverişi iptal edip bana 10 TL LİK ALIŞVERİŞTE GEÇERLİ 5 TL LİK ÇEK tanımlamışlar

yani baştan aşağı fiyasko müşteri bu kadar salak yerine konmaz iptal edilen siparişimin ürünleri ise hala satışta

ve bu durumu mesaj attığımda gözden kaçmış 5 tl yanlış yükslemişsiz diyorlar ama ürünlerin hala satışta olmasına bir açıklama yok

2 siparişim vardı birincisi bugün elime ulaştı,
    diğeri de hazırlanıyor yazıyor, inş bi sıkıntı olmaz onda da.

• kargo bedava bitti dimi?.Tigerlar orjinalse alırım belki.
  • bu çeklerden çok satıldı....binlerce...
    elimizde patlamasın???
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

kargo bedava bitti dimi?.Tigerlar orjinalse alırım belki.

50 TL üstüne bedava kargo yapmışlar ama çeksiz mi çekle mi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noteb00k

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

kargo bedava bitti dimi?.Tigerlar orjinalse alırım belki.

50 TL üstüne bedava kargo yapmışlar ama çeksiz mi çekle mi bilmiyorum.

ayakkabının fiyatı çekli de 50 yi geçiyo çeksiz de.Gerçi çekim yok ama orası da ayrı bi mesele.Almaya karar verirsem bulunur çek sağdan soldan
  • quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

arkadaşlar ben bu siteden alışveriş yaptım 1 siparişim kargolandı görünüyor daha elime geçmedi

kötü bir olay, firmadan soğuttu beni biraz, son durum nedir acaba?

• Bedava.com' dan alışveriş yapan hiçmi olmadı? Bişeyler söylesinde bizde ona göre yapalım. Fiyatlar oldukça uygun, hatta zararına nerdeyse, bu yüzden güvenemiyorum. Dockers ayakkabılar çekle 30 TL, 2 No Fear eşofman çekle 30 TL, Abercrombie & Fitch tişörtler çeksiz 19, sweatler 40 TL, çekle ikisi 30 TL' ye geliyor, Converse ler çekle 30-35 TL' ye geliyor. Tiger' lar bile 80 civarına düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noteb00k -- 2 Ocak 2012; 12:37:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noteb00k

Bedava.com' dan alışveriş yapan hiçmi olmadı? Bişeyler söylesinde bizde ona göre yapalım. Fiyatlar oldukça uygun, hatta zararına nerdeyse, bu yüzden güvenemiyorum. Dockers ayakkabılar çekle 30 TL, 2 No Fear eşofman çekle 30 TL, Abercrombie & Fitch tişörtler çeksiz 19, sweatler 40 TL, çekle ikisi 30 TL' ye geliyor, Converse ler çekle 30-35 TL' ye geliyor. Tiger' lar bile 80 civarına düşüyor.

GAYET ucuza geliyor ve açıkçası kafam karıştı güven açısından

• 5 tane çek aldım ama elimde patlayacak gibi. işportacı gibi sit.e. neyse daha çok vakit var bekleyelim bakalım
  • conerseler iyi değil mi işte. niye böyle önyargı yaptık arkadaşlar ben anlamadım.

converse 60 tl çekle 33 e geliyor pahalı mı? ben almayı düşünüyorum..
  • Ben Swatch saat aldım bu siteden , indirim çeki ile 199 TL'ye geldi.

2 gün sonra elime geçti , hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Alışveriş yapacak olanlara bir fikir olur belki...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.