Şimdi Ara

30Liralık PERABUTİK.COM Hediye çeki SADECE 3TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
1
Favori
13.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alt limit yoksa, bir güzelim kampanyayı da kaçırmışım demektir.
  • butikler kağnı hızıyla değişiyor.
    bu gidişle çekleri kullanabilicez mi bakalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

butikler kağnı hızıyla değişiyor.
    bu gidişle çekleri kullanabilicez mi bakalım?

Butikler çok fazla kadınlara hitap eden takı, ayakkabı vb şeyler var. 4 tane butik 10 saat sonra bitiyor neyseki yenileri merakla bekliyorum. Nike Çanta filan olacakmış.

Bu arada çorap ve boxer satan Jön markasının bütün boxerları tükenmiş, dikişsizler kalmış, bunlardada beden seçimi yok. Normalde böylemi satılır bilmiyorum ama nasıl ürünler bunlar, rahatmı, bilenler yazarsa güzel olur. Aynı boxer her bedene nasıl uyar anlamadım.

Biraz canlansın burası, ürünleri konuşalım. Neler alınır yazalım. Birçok kişide kupon var ama alışveriş yapamadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noteb00k -- 3 Ocak 2012; 19:42:25 >

• Hediye çeki olan var mı? Fırsatı kaçırmışım hiç umursamamıştım ama converse varmış :((
  • haala satışta, alabilirsin

http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/perabutik/2468926

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoNstRuM -- 3 Ocak 2012; 20:20:51 >
  • Ben alışverişimi 1 ay sonrasına planlıyorum. Şimdilik günlük açılan butik sayısı 1-2 adet. Ürün ve beden çeşitleride çok sınırlı. Bence aceleye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoNstRuM

haala satışta, alabilirsin

http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/perabutik/2468926

Teşekkür ederim :)
  • Elinde hazır kod olan fırsat süresi bitince kod vermek üzere verebilir mi?Converse alıcam da 1 gün süresi kalmıs fırsat süresi bitene kadar converse kalkıcak.
  • Alt limit yokmu ? ben boşuna mı 50 tl ye tamamlamaya çalışıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akon

Alt limit yokmu ? ben boşuna mı 50 tl ye tamamlamaya çalışıyorum?

Alt limit 50 TL. (Kargosuz)
  • beyler çeki olan bişey deneyebilir mi benim için.1 tane tiger ayakkabıyı sepete atıp çek miktarını da ödeme tutarından düşünce hala kargo sıfır yazıyor mu?
    Şuan çekim yok 119 TL fatura gözükünce kargo beleş gözüküyor.

edit=15 aralıkta da tigerlar 99.90 mış çek satınca fiyatı arttırmış çakallar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4TL14M -- 4 Ocak 2012; 1:48:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

beyler çeki olan bişey deneyebilir mi benim için.1 tane tiger ayakkabıyı sepete atıp çek miktarını da ödeme tutarından düşünce hala kargo sıfır yazıyor mu?

Şimdi denedim kargo parası eklenmiyor. 89,90'a geliyor çeki girince. Dediğiniz gibi tiger ayakkabıda denedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

beyler çeki olan bişey deneyebilir mi benim için.1 tane tiger ayakkabıyı sepete atıp çek miktarını da ödeme tutarından düşünce hala kargo sıfır yazıyor mu?

Şimdi denedim kargo parası eklenmiyor. 89,90'a geliyor çeki girince. Dediğiniz gibi tiger ayakkabıda denedim.

teşekkürler bu iyi oldu.Neyse yarına bi çek bulup alışverişimi yaparım o zaman.

• sitede abercrombie Polo T-Shirt lere baktım,imitasyon gibi geldiler bana resimlerden.kumaşları çok ince görünüyor,ön düğmeli kısımların şeklide piyasada satılan imitasyon ürünlere benziyor. benim bildiğim abercrombinin bu modelleri daha kalın kumaştan yapılır ve ön kısımlardaki dikişler daha farklı olur..zaten fiyatları da şüphe uyandırıyor,bu firmaya bu ürünler kaça geliyorki de bunlar polarları 45 liradan t-shirtleri 20 liradan satabiliyorlar.bir polar bir t-shirt toplamda 65 lira eder (kargo parasını koymuyorum,çünkü ondan hesaba katacak kadar kar elde etmiyorlardır)30 lirada çekten düşünce 35 liraya alınabiliyor (2 ürün 20$ bile etmiyor),bu fiyatlara abercrombie olmaz.piyasadaki büyük siteler (markafoni,trendyol.daybuyday) gibi reklam bütçeleri fazla olan ve marka değeri yaratmak için yatırım yapan bir site bu fiyatları verse orijinal oldukları bir nebze inandırıcı olabilir .ama amatör ruhla çalışan, genelde duyulmamış markaların ürünlerini haketmedikleri yüksek piyasa fiyatının üstünü çizerek indirim yapmış gibi yüksek fiyata satarak kar elde etmeye çalışan bu tarz siteler akıllarda soru işaretleri bırakıyor. yinede alıp görmeden fazla yorum yapmamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: wertyon

sitede abercrombie Polo T-Shirt lere baktım,imitasyon gibi geldiler bana resimlerden.kumaşları çok ince görünüyor,ön düğmeli kısımların şeklide piyasada satılan imitasyon ürünlere benziyor. benim bildiğim abercrombinin bu modelleri daha kalın kumaştan yapılır ve ön kısımlardaki dikişler daha farklı olur..zaten fiyatları da şüphe uyandırıyor,bu firmaya bu ürünler kaça geliyorki de bunlar polarları 45 liradan t-shirtleri 20 liradan satabiliyorlar.bir polar bir t-shirt toplamda 65 lira eder (kargo parasını koymuyorum,çünkü ondan hesaba katacak kadar kar elde etmiyorlardır)30 lirada çekten düşünce 35 liraya alınabiliyor (2 ürün 20$ bile etmiyor),bu fiyatlara abercrombie olmaz.piyasadaki büyük siteler (markafoni,trendyol.daybuyday) gibi reklam bütçeleri fazla olan ve marka değeri yaratmak için yatırım yapan bir site bu fiyatları verse orijinal oldukları bir nebze inandırıcı olabilir .ama amatör ruhla çalışan, genelde duyulmamış markaların ürünlerini haketmedikleri yüksek piyasa fiyatının üstünü çizerek indirim yapmış gibi yüksek fiyata satarak kar elde etmeye çalışan bu tarz siteler akıllarda soru işaretleri bırakıyor. yinede alıp görmeden fazla yorum yapmamak lazım.

içime kurt düşürdün Onitsuka Tiger bir ayakabı aldım siteden sadece türkiye üretim ayakkabılarda bulunan yapıştırıcı kokusu var made in vietnam yazıyor kutusu ve üsreindeki yazılar soluk soluk sanki kopyalanmış gibi orjinal olup olmadığını nasıl anlarım ??

• aldığı fiyattan çek satan varsa alabilirim.Şuan zaten satılıyor ama benim alacağım butik o zamana kapanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: headkoc

quote:

sitede abercrombie Polo T-Shirt lere baktım,imitasyon gibi geldiler bana resimlerden.kumaşları çok ince görünüyor,ön düğmeli kısımların şeklide piyasada satılan imitasyon ürünlere benziyor. benim bildiğim abercrombinin bu modelleri daha kalın kumaştan yapılır ve ön kısımlardaki dikişler daha farklı olur..zaten fiyatları da şüphe uyandırıyor,bu firmaya bu ürünler kaça geliyorki de bunlar polarları 45 liradan t-shirtleri 20 liradan satabiliyorlar.bir polar bir t-shirt toplamda 65 lira eder (kargo parasını koymuyorum,çünkü ondan hesaba katacak kadar kar elde etmiyorlardır)30 lirada çekten düşünce 35 liraya alınabiliyor (2 ürün 20$ bile etmiyor),bu fiyatlara abercrombie olmaz.piyasadaki büyük siteler (markafoni,trendyol.daybuyday) gibi reklam bütçeleri fazla olan ve marka değeri yaratmak için yatırım yapan bir site bu fiyatları verse orijinal oldukları bir nebze inandırıcı olabilir .ama amatör ruhla çalışan, genelde duyulmamış markaların ürünlerini haketmedikleri yüksek piyasa fiyatının üstünü çizerek indirim yapmış gibi yüksek fiyata satarak kar elde etmeye çalışan bu tarz siteler akıllarda soru işaretleri bırakıyor. yinede alıp görmeden fazla yorum yapmamak lazım.

içime kurt düşürdün Onitsuka Tiger bir ayakabı aldım siteden sadece türkiye üretim ayakkabılarda bulunan yapıştırıcı kokusu var made in vietnam yazıyor kutusu ve üsreindeki yazılar soluk soluk sanki kopyalanmış gibi orjinal olup olmadığını nasıl anlarım ??

Kutunun üzerinde üretim Parti no, seri no gibi bilgiler varsa Türkiye temsilcisi firmaya sorabilirsiniz, Ayrıca size gelen ürün faturasında Asics - Onitsuka tiger gibi ibare olmalı. Salt ayakkabı yazıyorsa gerçek Onitsuka değildir. Bu tüm markalar için geçerli bir şeydir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tesadufi

quote:

quote:

Kutunun üzerinde üretim Parti no, seri no gibi bilgiler varsa Türkiye temsilcisi firmaya sorabilirsiniz, Ayrıca size gelen ürün faturasında Asics - Onitsuka tiger gibi ibare olmalı. Salt ayakkabı yazıyorsa gerçek Onitsuka değildir. Bu tüm markalar için geçerli bir şeydir.

Alıntıları Göster
    quote:

faturada mexico 66 yazıyor sadece modeli yazıyor yani Onitsuka tiger diye bir ibare yok.Başka özelliklerini bilen varsa yazabilir mi ilk defa Onitsuka tiger aldım pek bilmiyorum ama o koku tr üretim ayakkabılardan gelir onu biliyorum.
    Aradım fiyattan öyle bir firma ile çalışmıyoruz o fiyat olmaz dediler seri no sorgulama v.s yokmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headkoc -- 4 Ocak 2012; 11:38:36 >

• quote:

quote:

faturada mexico 66 yazıyor sadece modeli yazıyor yani Onitsuka tiger diye bir ibare yok.Başka özelliklerini bilen varsa yazabilir mi ilk defa Onitsuka tiger aldım pek bilmiyorum ama o koku tr üretim ayakkabılardan gelir onu biliyorum.
    Aradım fiyattan öyle bi fiyat olmaz dedi seri no sorgulama v.s yokmuş

tam da tiger alacaktım.Oldu mu şimdi bu.Bi mağazaya gösterme şansınız var mı orjinal mi sahte mi diye?

• ne yani şimdi bu herifler a&f ve tiger ları sahte mi satıyorlar. o zaman parfünleride nmi sahte nasıl bir iş bu ya. emin olmadan sahte dememek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 4 Ocak 2012; 11:46:59 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.