Şimdi Ara

✎ 300 TL Üzeri Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
5
Favori
34.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -Karışık bir Müzik Zevkim vardır Bir anda Metal Dinlerken Klasik Müziğe Geçiş yapabilecek türde.
    -Dengeli sanırsam en iyisi.
    -Telefonda Kullanacağım ama iPod Nano almaya niyetim var.
    D&R Teknosa Vatan gibi bir yerden almam gerekli.
    Kulağı sarması benim için Önemli
    FLAC Dinleyeceğim Çoğunlukla Kulakiçi Kulaklıkta olabilir
    Hocam beni Uçursun Orgazm olayım bir nevi Müziği yeniden yaşamak istiyorum Beni başka dünyalara Götürsün herşeyi Hissedeyim Şarkıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahocan -- 13 Temmuz 2013; 17:48:59 >
  • vahocan kullanıcısına yanıt
    Oralarda satılan hiçbirşey size orgazmik haller vermez. Ve o rakamlara da dengeli olmaz. En azından bizim raflarda. Çünkü denge, açık tipteki kulaklıkların işidir. Ancak Ath Ad-900x bulabilirseniz kaçırmayın veya 700x.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Oralarda satılan hiçbirşey size orgazmik haller vermez. Ve o rakamlara da dengeli olmaz. En azından bizim raflarda. Çünkü denge, açık tipteki kulaklıkların işidir. Ancak Ath Ad-900x bulabilirseniz kaçırmayın veya 700x.

E-Bay'dan falan alamam Ama varsa bir Site tavsiyeniz Ath Ad-900x Biraz Görünüş olarak garip geldi ama Bakayım kendisine
    Kapıda Ödeme vb Olabilecek şekilde 17 Yaşındayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahocan -- 14 Temmuz 2013; 1:34:02 >
    Birinden rica edebilirsiniz alsın diye veya 18'i bekleyin işte :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Birinden rica edebilirsiniz alsın diye veya 18'i bekleyin işte :)

Aldım hocam MDR V55
    Heyt! Sevindim.
  • Bro Amerikadan kulaklık alınacak EDM dinliyorum,genellkle dubstep 300-350$ arası beni koparacak yükseltcek bir kulaklık arıyorum hdj 2000 diyorlar sen ne önerirsin kulaklığın görselliği değil kalitesi önemli
  • dou22 D kullanıcısına yanıt
    Onu diyorlarsa onu alın ;)
  • merhabalar
    bütçem 400-600tl arası ağırlıklı olarak r&b,hause ve tekno müzik dinliyorum telefonda kullanabileceğim dengeli bir kulaklık önerebilirmisiniz
  • hiphop r&b techno muzik dinliyorum bass onemli butcem 900 tlye kadar
    ayrica sony walkman nwz b173 mp3 player var baska bi mp3 player tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShadyVeNoM kullanıcısına yanıt
    Sennheiser Momentum veya orjinal pedleriyle Senn. Amperior tek geçerim denge ve fiyat diyorsanız. Buralardan da bulunabiliyor. Veya yine buralardan bulunabilen Sony MDR-1R.
  • bekirinho B kullanıcısına yanıt
    Sony x1061 iyidir o müziklere ve bütçeye. Yanına da Ultrasone Hfi 580 veya o civarda birşey derim.
  • sağolun hocam forumdan bir arkadaşla anlaştık senn. amperior alıcam artık :)
    @Mair
  • konu açmıştım buraya da yazayım;

genelde türkçe pop-rock ağırlıklı müzik dinliyorum.
    Benim için sesi(özellikle vokali) net, temiz, berrak bir şekilde duymam önemli.
    350-400 tl civarı limitim var.
    Kulak-üstü olmalı. (Terleme olmaması için kulağı sarmaktan çok basmalı)

Daha önce Sennheiser hd-205DJ , ardından Noontec Zoro kullandım. HD205dj ilk pahalı kulaklık tecrübemdi. Denedikten sonra daha önceleri müzik dinlemediğimi farketmiştim. Daha sonra Zoroya geçince hd205in müziği basa boğduğunu anladım. Ama zoronun malzeme kalitesi ses kalitesinin yanına yaklaşamadığından yere düşünce menteşe yakınlarından kırıldı.
    Şimdi de yeni bir kulaklığı tecrübe etmek istiyorum Özellikle hedefimde AKG markası var.
    Ne önerirsiniz?

(berrak ses gerçekten önemli, tam emin değilim, sanırım tiz ağırlıklı olmalı. Apple EarPods ve Sennheiser hd-205DJ sesler daha boğuk,bulanık gelirken Noontec Zoro da gerçekten berrak geliyor. Yeni kulaklığım zoro ayarında olmalı.)

• merhaba 500 tl limit olarak kafa üstü kulaklık arıyorum. ayrıca rap,elektro,dubstep,r&b gibi bas ağırlıklı dinliyorum dışarı ses vermemesi ve seste bozma yapmaması tercihimdir.
    solo hd düşünüyorum fakat o paraya değer mi piyasadaki benzer fiyatlardaki modelleri bilmediğimden bir danışmak istedim.

• herkese selam. beats pro. kullanicisiyim. bir kulaklik daha alicam 400-500 butcem var. attan inip essege binmek istemiyorum. dubstep dinliyicisiyim. bi beats pro.olmasada beni tatmin edebilecek bu fiyat araliginda bildiginiz bir kulaklik varsa yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudug35

herkese selam. beats pro. kullanicisiyim. bir kulaklik daha alicam 400-500 butcem var. attan inip essege binmek istemiyorum. dubstep dinliyicisiyim. bi beats pro.olmasada beni tatmin edebilecek bu fiyat araliginda bildiginiz bir kulaklik varsa yardimci olursaniz sevinirim.

Bilakis eşekten inip ata binmek isterseniz kendini kanıtlamış firmaların orta/orta-üst düzey modellerine bakmanızı öneririm. Beats kulaklıklar pek lanse edildiği gibi "at" konumunda tutulmuyor bu analojide. Sorduğunuz aralıkta kulaklığa sahip olmadığım için bir şey önermem yanlış olur ama biraz daha bütçeniz olursa Sennheiser Momentum'a bakmanızı öneririm. Veya istediğiniz aralık için headfi sitesindeki incelemelere başvurabilirsiniz.
  • Merhabalaar , bütcem 400 ile 650 Tl Arası ve Dışarda kullanabileceğim,hani şık sade,ses geçirmeyen,kaliteli bozulmayacak bi kafaüstü kulaklık arıyorum. Aynı zamanda amatör Dj'lik yapıyorum. Yani her konudan avantajlı olmak istorum, Şu anlık kendime Beats by Dr Dre Mixr düşünüyorum. Farklı bi ürün tavsiye edebilecek var mı ? Çok büyük olmayan şık bişey istiyorum vede ses kalitesi ve BASS'ı çok iyi bişey istiyorum :D teşekkür ederim Hip-Hop Dinleyicisim bu arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanck -- 25 Ağustos 2013; 3:00:13 >
  • salvo kullanıcısına yanıt
    Momentum daha çok akşam evine dönüp viskisini doldurup yumuşak koltuğuna yaslanacak ve purosunu tüttürürken gevşeyecek tiplerin kulaklığı ve o kadar da rahat müziklerin kulaklığıdır.

Vmoda M80 veya M100 almanızı şiddetle tavsiye ederim. Yurtdışından alacaksınız tabii.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.