Şimdi Ara

✎ 300 TL Üzeri Kafaüstü Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
5
Favori
34.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bildiğiniz üzere kulaklık bölümümüzün yeniden yapılandırılması kapsamında bazı revizyonlar yapıyoruz. Bu revizyonların bir parçası olarak -bölüm düzenini sağlamak amacı ile- bütçeye göre tavsiye başlıklarını sizlerin kullanımına sunacağız. Bundan sonra bütçenize göre isteyeceğiniz tavsiyeler için bu başlıkları kullanmanızı rica ediyoruz.

Bu başlıklar haricinde açılacak olan tavsiye istek konuları kilitlenebilir / silinebilir, bilginize.

Tavsiye isterken;

-Bütçenizi,
    -Ağırlıklı olarak ne tür müzikler (rock, pop vs.) tercih ettiğinizi,
    -Hangi karakterde (bass, dengeli vs.) ses tercih ettiğinizi,
    -Hangi kaynak (müzik çalar, telefon vs.) ile kullanacağınızı,
    -Varsa diğer farklı tercihlerinizi, belirtirseniz daha hızlı ve doğru şekilde yardım alabilirsiniz.

Hepinize iyi forumlar dilerim.

• Bütçem 900 tl ye kadar
    Hiphop dinliyorum , bas önemli , ipodum ve amatör olan stüdyomda kayıt alırkende kullanacağım
    Tavsiyeleriniz nelerdir ?
    Hangi ürünü almalıyım artıları eksileri nelerdir ?
  • Size o iş için Ultrasone Hfi580 yeter. 900'e kadar bütçeyle M-audio markasıyla birşeyler bulunabilir ama onlar zaten bu forumun dışında kalıp gerçekten pro şeyler olacaktır.

www.compel.com sitesindeki m-audio kulaklıklarına bakın. Veya Ultrasone'un daha üst serilerine. Yarın onları telefonda arayabilir, sorduklarınıza cevap bulabilirsiniz.
  • 300-400 tl arası oyun,fılm ve muzık dınlerken ıyı bır performans verıcek bır gamıngheadset arıyorum yardımcı olabılırsenız sevınırım sımdıden tesekurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: reDD_m@n

300-400 tl arası oyun,fılm ve muzık dınlerken ıyı bır performans verıcek bır gamıngheadset arıyorum yardımcı olabılırsenız sevınırım sımdıden tesekurler

Sizi şöyle alalım:http://forum.donanimhaber.com/forumid_2008/tt.htm
  • Merhaba,

Bütçem 200 TL
    Film ve dizi için kullanacağım,
    Mikrofona gerek yok, oyun, skype v.s için kullanmayacağım,
    Pc de kullanacağım, usb den bağlanan, dahili ses kartı modellerden olursa daha iyi olur. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeeWRee

Merhaba,

Bütçem 200 TL
    Film ve dizi için kullanacağım,
    Mikrofona gerek yok, oyun, skype v.s için kullanmayacağım,
    Pc de kullanacağım, usb den bağlanan, dahili ses kartı modellerden olursa daha iyi olur. Teşekkürler.

Philips Uptown ve Downtown derim. Mağazalardan da alabilirsiniz.
  • Merhabalar benim de tavsiyelere ihtiyacım var 500-600 bütçem var ağırlıklı olarak hiphop dinliyorum kafaüstü olarak önerdiğiniz modeller neler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlympoSSSSS1

Merhabalar benim de tavsiyelere ihtiyacım var 500-600 bütçem var ağırlıklı olarak hiphop dinliyorum kafaüstü olarak önerdiğiniz modeller neler ?

Aslında Aiaiai TMA-1 bu tercihlere iyi gider. Veya yurtdışından bir Sennheiser Amperior.
  • Merhaba g35 den daha kaliteli bir oyuncu kulaklığı onerir misiniz? fiyat sorun deği .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemsuslu

Merhaba g35 den daha kaliteli bir oyuncu kulaklığı onerir misiniz? fiyat sorun deği .

Sizi oyuncu kulaklıkları bölümüne alalım. Orada sorarsanız cevap bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

quote:

Orijinalden alıntı: erdemsuslu

Merhaba g35 den daha kaliteli bir oyuncu kulaklığı onerir misiniz? fiyat sorun deği .

Sizi oyuncu kulaklıkları bölümüne alalım. Orada sorarsanız cevap bulabilirsiniz.

orda pek ilgilenen olmadığından sormuştum yinede tteşekkür ederim.

• Merhaba şu an almanyadayim kafa üstü kulaklık bakıyorum, akg k619, monster ntune ve pioneer hdj500 arasında kararsız kaldım.
    Genellikle r&b hip hop dubstep ve elektronik müzik dinliyorum,
    akg k619 110€ monster ntune 130€ ve pioneer hdj500 80€ hangisini önerirsiniz yada bu fiyat civarında önerebileceginiz baska bir kulaklık var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atimu -- 6 Şubat 2013; 7:35:38 >
  • Pioneer hdj500 iyidir, yeter.
  • Amerikadan en fazla 400 tl butce ile ozellikle rock muzik dinlerken keyif alacagim kafaustu kulaklik onerirmisiniz. Tesekkurler

• Audiotechnica Es7 veya Vmoda M80/M100.
  • merhaba

klipsch reference one ı nasıl bilirsiniz?? ebay de bir satıcıda %50 indirimle 88 dolara satılıyor

karışık olmakla birlikte genelde house dinlerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Audiotechnica Es7 veya Vmoda M80/M100.

Öneriniz doğrultusunda V moda m80 siyah 300tl ye sipariş ettim. memnun kalacağıma inanıyorum. teşekkür ederim
  • Yurt disindan alacagim.350 $ butcem var.Kafa ustu veya kulak ustu dusunuyorum.Kaynak olarak telefona baglayacagim. Rap,hip hop,r&b ve az da olsa caz dinlerim.Ne onerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mohen951 -- 24 Şubat 2013; 10:01:32 >
  • Size de üstte dediğim Vmoda M80/M100 iyi gider.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.