Şimdi Ara

300 (2007) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
0
Favori
12.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film şuanda 8000 e yakın oy alarak 8.5 puanda ve böylece Top 250 de ilk 35 içinde. Galası geçtigimiz günlerde yapıldı. Film bugün gösterime giriyor, Türkiye içinse gelecek haftayı beklemek lazım.

Ayrıca film İmax sinemalarında da gösterime girecek. İstanbul ve Ankara'daki İmax sinemalarında ise gösterime girip girmeyecegi henüz belli degil. Sanırım türkçe dublajı yapıldıktan sonra İmaxlerde gösterime girecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 9 Mart 2007; 2:06:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cem

Ayrıca film İmax sinemalarında da gösterime girecek. İstanbul ve Ankara'daki İmax sinemalarında ise gösterime girip girmeyecegi henüz belli degil. Sanırım türkçe dublajı yapıldıktan sonra İmaxlerde gösterime girecek.

walla Imax'te girsin de isterse japonca olsun, seyrine doyum olmaz.
  • Türkiye'nin heryerinde 16sında gösterime girer mi acaba!??
  • quote:

Film şuanda 8000 e yakın oy alarak 8.5 puanda ve böylece Top 250 de ilk 35 içinde. Galası geçtigimiz günlerde yapıldı. Film bugün gösterime giriyor, Türkiye içinse gelecek haftayı beklemek lazım.

Filmin puanı 8.5 ancak top 250'de 35'nci sırada değil,sıralama için kaç puan olduğunun yanı sıra verilen oy sayısı ve oy dağılımı da çok önemli konular IMDB'de,8'in üzerinde bir çok film var ancak çok azı ilk 250'de,kaldı ki 300 filmi sitede ilk listelendiği zaman ilk 250'nin içinde 200 civarı bir yerdeydi ancak şu an ilk 250'den de düşmüş,fragmanından ne kadar anlaşılabilir bilmiyorum ancak ilk 250'ye kesinlikle girmesi gerektiğini düşünüyorum,herşey haftaya belli olacak...:

http://www.imdb.com/title/tt0416449/

• quote:

Orjinalden alıntı: Laz

quote:

Film şuanda 8000 e yakın oy alarak 8.5 puanda ve böylece Top 250 de ilk 35 içinde. Galası geçtigimiz günlerde yapıldı. Film bugün gösterime giriyor, Türkiye içinse gelecek haftayı beklemek lazım.

Filmin puanı 8.5 ancak top 250'de 35'nci sırada değil,sıralama için kaç puan olduğunun yanı sıra verilen oy sayısı ve oy dağılımı da çok önemli konular IMDB'de,8'in üzerinde bir çok film var ancak çok azı ilk 250'de,kaldı ki 300 filmi sitede ilk listelendiği zaman ilk 250'nin içinde 200 civarı bir yerdeydi ancak şu an ilk 250'den de düşmüş,fragmanından ne kadar anlaşılabilir bilmiyorum ancak ilk 250'ye kesinlikle girmesi gerektiğini düşünüyorum,herşey haftaya belli olacak...:

Film gösterime daha bugün girdigi için listeye girme gibi bir durumu olamaz zaten. Aslında orda ilk 35 de derken böyle giderse ilk 35 olacak demeliydim. Şuan listede olmadıgını biliyorum. Ancak benim tahminim kötümser bir tahmindi bile diyebilirim. Galasını izleyenlerin yorumlarından bu filmin ilk 10 da rahatlıkla olacagını söyleyenler var. Ancak korkum şu dur ki klasik spekülatörlerin bu filme bile 1 puan verip oylamaları saptırmak. Umarım film güzel olur ve hakettigi yeri bulur. Söylenenlere göre güzelde olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 9 Mart 2007; 12:55:31 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Laz

quote:

Film gösterime daha bugün girdigi için listeye girme gibi bir durumu olamaz zaten. Aslında orda ilk 35 de derken böyle giderse ilk 35 olacak demeliydim. Şuan listede olmadıgını biliyorum. Ancak benim tahminim kötümser bir tahmindi bile diyebilirim. Galasını izleyenlerin yorumlarından bu filmin ilk 10 da rahatlıkla olacagını söyleyenler var. Ancak korkum şu dur ki klasik spekülatörlerin bu filme bile 1 puan verip oylamaları saptırmak. Umarım film güzel olur ve hakettigi yeri bulur. Söylenenlere göre güzelde olacak.

Benim umudum filmin çok iyi olacağı yönünde yanlız şunu belirtmem gerekir ki film Imbd'nin listesinde 1 haftaya yakın süredir ilk 250 içindeydi...Listeden neden düşmüş onu anlayamadım ben...

• Today We Dine in hell..Here is SPARTA....

Gel artık 16 mart
  • bunlar ISPARTALILAR dimi :)

şaka bi yana filmin bi kaç videosunu daha buldum.... gerçekten şahane yaaa... hayran kalmamak elde deil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: habader

Today We Dine in hell..Here is SPARTA....

Gel artık 16 mart

tonight we'll dine in a hell

this is sparta

7 gün kaldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Santuary

quote:

Gel artık 16 mart

this is sparta

7 gün kaldı

....for tonight we dine in hell!

• Ben bu filmin eski versiyonunu izledim çok etkilendim her yerde spartalıyım diye geziyorum.msn nick im de spartalı
  • Gelemedi gitti
  • geçmiyor günler..haftaya bugün nautiliusdayım umarım bi aksilik olmaz..sabırsızlanıyorum
  • gelsin gelsin bu tarz flimler bayagadır çekilmiyordu agız tatıyla bir flim izleriz artık...
  • 6 gün kaldı gel gel gel
  • quote:

Orjinalden alıntı: EteRn@ll

quote:

Orjinalden alıntı: Santuary

quote:

Gel artık 16 mart

this is sparta

7 gün kaldı

....for tonight we dine in hell!

spartans for . . . . . . . . dine in a hell

• Aramızda yurtdışında yaşayıp filmi izleyen var mı?
  • an itibariyle torrent sitelerinde yerini almis...
  • Filmi dört gözle bekliyorum...Harika bir film fragmandan anlaşılıyor zaten...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.