Şimdi Ara

300 (2007) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
0
Favori
12.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler şunu izleyin bence film klasikler arasına girecek
    http://www.youtube.com/watch?v=1uEQS8fZMbw
  • adamların kas yapısıda süper
  • Arkadaşlar biraz önce 1962 yapımı 300 Spartan ı izledim. ve o yıllara göre gayet ii bi filmdi.çok güzel savaş taktikleri var filmde
    İzlemenizi tavsiye ederim

http://www.imdb.com/title/tt0055719/

300 (2007)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulo61gun -- 14 Mart 2007; 18:41:12 >
  • ’300’ İranlıları kızdırdı
    ABD’de vizyona giren, Persliler ile Spartalıların savaşını konu alan 300 adlı, film İran ve ABD arasında yeni bir gerilime neden oldu. İranlılar, filmin ABD propagandasının bir aracı olduğunu söylüyor.

300 (2007)

TAHRAN - Hollywood’un yeni yapımlarından ’300’, M.Ö. 480’de Sparta Kralı Leonidas komutasındaki 300 askerin, Pers Kralı Kserkes’in dev ordusuna karşı kazandığı destansı zaferi konu alıyor.
  • SPOİLER
    bişey daha söyleyeyim.1962 yapımlı filmde 300 Spartalı asker bir çok saldırıya karşı koymasına rağmen kalan son 30-40 kişilik grup çevrelenerek oklanıyor ve öldürülüyor.Yani denildiği gibi bir zafer yok.Kahramanca bi direniş var.Bu yeni filmde nasıl yapmışlar onu bilemeyecem tabi.
    SPOİLER
  • Efsane işte ,

Siz şimdi Truvadaki aşilin omzundan hançerlediği devin gerçekten vaar olduğuna inanıyormusunuz?

E tabiiki hayır ,

Bu filmlere gerçeklik değil film esnasında verdiği gaza göre değerlendirmek lazımki ben çok pis gaza geliyom

Lotr,Brave Heart,Troy brave heart dışındakiler gerçek olmayan destanlardan oluşuyor.

GAZ GAZ GAZ ver gazzzzzzzzzzzzzzzzz

2 Gün Kaldı

• quote:

Orjinalden alıntı: sulo61gun

SPOİLER
    bişey daha söyleyeyim.1962 yapımlı filmde 300 Spartalı asker bir çok saldırıya karşı koymasına rağmen kalan son 30-40 kişilik grup çevrelenerek oklanıyor ve öldürülüyor.Yani denildiği gibi bir zafer yok.Kahramanca bi direniş var.Bu yeni filmde nasıl yapmışlar onu bilemeyecem tabi.
    SPOİLER

Fark yok,bu film de öyle.300 kişinin direnişini ele alan bir film,sonunda da oklanarak ölüyorlar.
  • Bu filme neden gazeteler 300 Ispartalı diyor?

birçok haber okudum hürriyet ve sabahtı galiba Ispartalı deniyor...Sparta ile Isparta bağlantılı mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: RccP

Bu filme neden gazeteler 300 Ispartalı diyor?

birçok haber okudum hürriyet ve sabahtı galiba Ispartalı deniyor...Sparta ile Isparta bağlantılı mı?

kahveden toplanan 300 ıspartalı 250.000 kişilik polis barikatını aşarak işçi bulma kurumuna siyah çelenk bıraktılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salatacı_remzi_usta -- 14 Mart 2007; 23:19:13 >
  • ısparta'ya laf yok... toplar gelirim 299 kişi daha dh mh bırakmam

ıspartalıyım da
  • ve son gün şu günde geçse...
  • hayal kirikligi olmaz insallah , LOTR dan sonra gelmedi söyle onun tadinda bi film...
  • ben mi yanlış gordum yoksa filmde yaratıklarda mı var??? sanki fragmanda yaratık gordum gibime geldi
  • yaratıklar var galiba
  • Yarın geliooooooooooooooooo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Live Evil

ben mi yanlış gordum yoksa filmde yaratıklarda mı var??? sanki fragmanda yaratık gordum gibime geldi

evet yaratiklar vardir neden vardir çünkü bu film bi çizgiroman uyarlamasidir , o yüzden abartili bi çok sahneye hazir olun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ribas

quote:

Orjinalden alıntı: Live Evil

ben mi yanlış gordum yoksa filmde yaratıklarda mı var??? sanki fragmanda yaratık gordum gibime geldi

evet yaratiklar vardir neden vardir çünkü bu film bi çizgiroman uyarlamasidir , o yüzden abartili bi çok sahneye hazir olun...

evet mitolojik yaratıklar.
  • film hakaten cekim acisindan cok guzel buyuk bi butce ayrilmis filme ama bukadar guzel film madem yapion politikayi isisn icine karistirip berbat etmeseydi keske...cunku yalan olmus senaryo
  • quote:

Orjinalden alıntı: kboy

film hakaten cekim acisindan cok guzel buyuk bi butce ayrilmis filme ama bukadar guzel film madem yapion politikayi isisn icine karistirip berbat etmeseydi keske...cunku yalan olmus senaryo

film yarin çikiyo yaw bi izle ondan sona kanaat getirirsin...
  • iyi o zaman yaratık varsa 100% kaçmaz fragmana hayran oldum zaten yaratıklar +bonus
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.