Şimdi Ara

30+ ULTİMATE TEAM CUP V SAMPİYON VREDD TEBRİKLER..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
3
Favori
12.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  30+ ULTİMATE TEAM CUP V SAMPİYON VREDD TEBRİKLER..

Merhaba arkadaşlar ,

Keyifli ve çekişmeli geçen 4 turnuvayı geride bıraktık hep birlikte , bu sefer daha çok katılımcı olacak ve daha fazla maç yapacağız , hepinize şimdiden başarılar..

Ödül Dağılımı :

1 - 310k

2 - 155k

3 - 80k

Kurallar :

* Turnuva katılımcı sayısı 24 kişidir , 3 grupta 8 ' er takım yer alacak lig usulüne göre ( home - away ) maçlar oynanacaktır.
    * İlk eleme gruplarında sıralamada ilk 5 lerde yer alan katılımcılar ve gruplardaki en iyi 1 altıncı , bir üst tura katılmaya hak kazanacaktır.
    * Turnuva giriş ücreti 25k olup , turnuva organizatörü giriş ücretinden muaf tutulacaktır. ( 23 * 25k = 575 , % 5 EA kesintisi ile 545k turnuvada ödül olarak dağıtılacaktır. )
    * Turnuva puan tablosu için Fixturelist web sitesi kullanılacak ve buradaki sıralamayı herkes kabul etmiş sayılacaktır ( site ikili averajı değil genel averajı baz almaktadır )
    * Turnuva fikstürü fixtürlist sitesinden düzenlenecek ve rövanşlı 2 maç için 2 gün süre verilecektir. ( Ekstra durumlar için ek süre opsiyonu vardır )
    * Belirlenen fikstür için mazereti olmadan maçları aksatanlar için hükmen cezaları verilecektir.
    * Her türlü gol sevinci , gol tekrarını izletme , geride top çevirme , vb. gibi fairplay dışı eğilimlerde bulunan katılımcılar diskalifiye edileceklerdir. ( Yanlışlıkla yapılan gol sevinçleri için 2 katılımcı arasında sorun uzamadan çözülebilir )
    * Katılımcıların pm lerine turnuva giriş coinsi için satın alacağı kart bilgileri gönderilecek ve katılımcılar listesinde kartlarını satın alanların isimlerinin yanında GİRİŞİ ONAYLANDI ibaresi yer alacaktır.
    * Eleme maçlarında 2 maçtada eşitlik bozulmaması durumunda uzatmalar ve seri penaltı atışları tur atlayanı belirleyecektir.
    * Son dönemde sık karşılaşmaya başladığımız modem yüzünden bağlantı sorunu yaşayan arkadaşlar için 2 taraftan birinin farklı bir modemle bağlanması ilk seçeneğimiz olacak , olmadığı takdirde turnuva düzenleyicisinin verdiği kararla tur atlayan belirlenecektir.
    * Oyuncu özelliklerini artıran training kartların kullanılması yasaktır. Kullananlar kullandıkları maçlarda hükmen yenik sayılacaklardır.
    * Bağlantı kopmaları durumunda 2 tarafın anlaşması dahilinde kaldığı dakika üzerinden veya tekrar oynanabilir maçlar.
    * Grup maçları sonrası tüm turlar kura ile belirlenecek ve final dahil tüm elemeler çift maç eleme usulu ile oynanacaktır.

Katılımcılar :

1 - Fifaz ( tugra79 ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    2 - mamitek ( drcesh ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    3 - BARLAS72 ( BRLSMHMT ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    4 - system44 ( sistem44 ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    5 - dikkat mersinli ( rakipsiz33 ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    6 - woodgate ( woodgate_tur ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    7 - saintTR1 ( saintTR1 ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    8 - mahmutelbir56 ( mahmutelbir ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    9 - Muhibbii ( muhibbi ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    10 - shabab ( Black_3Flags ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    11 - M'Shinoda ( mshinQda ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    12 - ruud_ ( albayrakM ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    13 - coupe96 ( coupe0096 ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    14 - Vreed ( utk_utk ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    15 - Designer83 ( alixerdem ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    16 - utkn ( narkissos ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    17 - QSerdar_TR ( QSerdarQ ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    18 - micoudmk ( micoudmk ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    19 - mert2358 ( mert_ultras34 ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    20 - nynpkl ( nynpkl ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    21 - kaanyazıcı ( kaangulen ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    22 - emirtemelli ( TEMELLI ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    23 - lancelot ( saromagden84 ) GİRİŞİ ONAYLANDI
    24 - jacaleren ( fe-da19-03 ) GİRİŞİ ONAYLANDI

Grup Kurası :

İlk hafta Fikstürleri :

Grup A

Grup B

Grup C

2. Hafta Fikstürleri :

GRUP A

GRUP B

GRUP C

Puan Tablosu :

http://www.fixturelist.com/leaguetables.php?l=24275

İlk Tur Kurası :

Yarı Final Kurası :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 24 Mart 2013; 16:58:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

Kayıt olan bütün kullanıcılara başarılar dilerim.Eşimin vardiyalı çalışmasından dolayı çok katılmak istediğim turnuvaya katılamayacağım.Bekleyen arkadaşları mağdur etmek istemiyorum.

Bende vardiyalı çalışıyorum kardeşim , maç saatleri için rakiplerinle anlaştığın için sıkıntı / problem teşkil etmiyor , tekrar düşün bence
  • Hayırlı olsun ..

Beni yazabilirsin Tarık
  • Bende varım Tarık yaz benide sana zahmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Kayıt olan bütün kullanıcılara başarılar dilerim.Eşimin vardiyalı çalışmasından dolayı çok katılmak istediğim turnuvaya katılamayacağım.Bekleyen arkadaşları mağdur etmek istemiyorum.

Bende vardiyalı çalışıyorum kardeşim , maç saatleri için rakiplerinle anlaştığın için sıkıntı / problem teşkil etmiyor , tekrar düşün bence

Kadro ve Katılım için coins toparlarsam söz sana kardeşim.Kadro kurmaya çalışıyorum...
  • quote:

quote:

quote:

Kadro ve Katılım için coins toparlarsam söz sana kardeşim.Kadro kurmaya çalışıyorum...

P.M.
  • Tarık abi beni de ekleyebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

P.M.

PM kardeşim...
  • quote:

Tarık kardeşim Perşembe başlasın mı turnuva diğer arkadaşlar için uygunsa...
  • benide yazarmısınız :) tecrübemiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintTR1

benide yazarmısınız :) tecrübemiz olsun

vay kardeşim tecrübemi seninle tecrübe kazansın rakiplerin :)
  • coinsi ne zaman ödeyeceğiz henüz 10k var da ben de katılmak istiyorum. origin id:nynpkl
  • quote:

Orijinalden alıntı: system44

quote:

Orijinalden alıntı: saintTR1

benide yazarmısınız :) tecrübemiz olsun

vay kardeşim tecrübemi seninle tecrübe kazansın rakiplerin :)

:) senin en azından şampiyonlar ligi tecrüben oldu :)) çok atmasınlarda :)
  • hocam bende katilabilirmiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende varımm
  • hocam beni de ekleyin...
  • turnuvaya katılmak istiyorum. ama futta turnuva nasıl oluyor bilmediğimden origin arkadaşım olmadığını da hesaba katarak nasıl bir fut cahili olduğumu düşünerek beni aydınlatırsanız katılım yapacağım.
  • psn mshinQda benide ekleyebilirsiniz.
  • Varımm
  • quote:

quote:

Tarık kardeşim Perşembe başlasın mı turnuva diğer arkadaşlar için uygunsa...

Katılımı tamamlarsak daha erken başlayabiliriz , dediğim gibi maç saatleri için rakibinle anlaşman önemli , evlinin derdinden evli anlar bende bazen sadece turnuva maçımı yapmak için on oluyorum , maçlar bitince kapatıyorum , pratik olmak lazım , zaman değerli bizler için

quote:

Orijinalden alıntı: nynpkl

coinsi ne zaman ödeyeceğiz henüz 10k var da ben de katılmak istiyorum. origin id:nynpkl

quote:

Orijinalden alıntı: tarkanbeyaz

turnuvaya katılmak istiyorum. ama futta turnuva nasıl oluyor bilmediğimden origin arkadaşım olmadığını da hesaba katarak nasıl bir fut cahili olduğumu düşünerek beni aydınlatırsanız katılım yapacağım.

Beyler turnuva PS3 kullanıcıları için , mesajlarınızdan anladığım kadarıyla Pc desiniz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.