Şimdi Ara

30+ ULTİMATE TEAM CUP V SAMPİYON VREDD TEBRİKLER.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
3
Favori
12.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

Benim gibi acemi olanlar için gruplarda alt sıralarda bitirenler arasında da mücadelenin devam edeceği bir turvuva olur umarım. Üstadlar zirve mücadelesi verirken acemiler de devam edebilsin aralarında maç yapmaya böylece :)

dostum sırf acemiler sözüne istnaden birşey paylaşmak geldi içimden

bu turnuvalarda ne kadar maç = o kadar tecrübe :)) (oyunun içindeki tecrübeden bahsetmiyorum oda önemli tabiki ama buradaki farklı bir durum farklı bir havası var)

kendimden örnek vereyim, RUUD bu kardeşimizle ilk katıldığım fut 12 cup 6 'da karşılaşmıştımm ki bu fut 12 cup 15-16 mı bayağı seriye bağlamıştıkk,

o karşılaşmada bana ilk maç 8 gol ikinci maç 7 gol atmıştı, ceza sahasından dışarı çıkamamıştım, asıldım bu turnuvalara, yanında da en dipten başlamak olarak süper bir bronz kadro kurdum, bu turnuvalar dışında online sadece bronz turnuvalar yaptım, artık taşlar oturmaya başladığında çok geçti benim için çünkü fifa 12 bitmişti

fifa 13'te yine aynı taktikle başladım ve öğrendiklerimin boşa gitmemiş olduğunu gördüm, en son geçtiğimiz pazar akşamı yine RUUD arkadaşımızla maç yaptım ve gerçekten kendimi verdiğim bir maçtı ve 0-0 bitti :D gelişim süreci tabikide tecrübeye dayalı ayırabildiğim kadar vakit ayırdım, ama aslolan bu turnuvaların eğiticiliği başka. birincisi, maçlar çok etik.. rakibin, oyunda ayağına kaysa ardından mesaj gelir, kusura bakma kasten yapmadım diye yani o derece :))

ilk başlarda daha trade mrade anlamazken, 15K ne büyük para gelirdi varya :D 2 haftada biriktirirdim, turnuva başlardı, öderdik parayı 2 maç yapar elenirdim :D ama bir yandan da oynadığım kişiler şunu al bunu sat, şu taktik sana göre bu taktik sana göre gibi yetişmemde çok faydalı oldular, kısa sürede geliştirdiğim oyunumla geçen sene hiç alamadığım kupalardan bu sene sürüyle kazandım :D bu turnuva değil tabikide oyunun içindeki turnuvalardan :D şimdi ki amaç bu turnuvalardan kazanmakk, kazanırsam nasıl hissedeceğim henüz bilmiyorumm :D

anlatmak istediğim, bu turnuvalara sürekli katılmanı tavsiye ederim, çünkü müthiş bir ön hazırlık, heyecan ve adrenalinli oluyor :))

Budur..

bahtiyar abi dogru demiş altına imzamı atarım

ayrıca

coupe üstad seni de ekledim listeye ( dikkat mersinli hocam sende varsın biliyosun )

bu arada dün pek bişi yazamadım kusura bakma soktaydım hafiften

eline saglık güzeldi maçlar savunmana napcagımı anlamadım tekrardan eline saglık geri kalanında başarılar turnuvanın

• @kaanyazıcı geçmiş olsun hayırlı şifalar...

@vredd turnuvaya saklıyorum kendimi rakip kapalı kutu derler ya o mantık ahahahah
  • @vredd

Sagol dostum,dünde dedim heyecandan elim titredi diye,cok kaçırdın hakikaten,ama müthiş keyif aldım ,ilk yarı finale yukselisim olduğu icin bende şoktaydım uzun süre :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

Arkadaşlar turnuvaya katılan dostlarımı müsadinizle PSN ekleyeceğim müsadeniz vardır umarım.

hocam senin psne yanlış diyor woodgatetur değilmi?

saolasın hocam öyle büyük ameliyat değil stenti değiştirdi doktor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanyazıcı -- 19 Şubat 2013; 19:37:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanyazıcı

quote:

Arkadaşlar turnuvaya katılan dostlarımı müsadinizle PSN ekleyeceğim müsadeniz vardır umarım.

woodgate_tur
    WooDGaTE_TUR

dene dostum bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woodgate -- 19 Şubat 2013; 19:40:18 >
  • quote:

quote:

quote:

woodgate_tur
    WooDGaTE_TUR

dene dostum bide

woodgate_tur muş hocam tarık hocama söyle istersen değiştirsin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

woodgate_tur
    WooDGaTE_TUR

dene dostum bide

woodgate_tur muş hocam tarık hocama söyle istersen değiştirsin

tamam dostum teşekkürler..

• @Vredd
    dostum umarım elemelerde karşılaşırız tabi çıkarsak o zaman seni yine deplasman golü farkı ile geçersem hiç şaşırma

• hocam bende katılmak istiyorum bu turnuvaya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikkat mersinli

@Vredd
    dostum umarım elemelerde karşılaşırız tabi çıkarsak o zaman seni yine deplasman golü farkı ile geçersem hiç şaşırma

beklerim abi basımın üstünde yerin var ama çekirge ( ben ) 1 zıplar 2 zıplar 3 ünde ölür umarım tersi olurda 3. de ben kazanırım artık
  • Merhaba

Beni yazabilirsiniz.

Teşekkürler
  • Son 2 benim agbon reyizzz kudurdu gol atcam kardeslerime arkadaslarima diye saka bi yana iddiali degilim gruptan cikayim yeter bana benim icin onemli olan bu sicak ortami yasamak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler katilimi tamamladik , turnuva giris coinsi icin kart bilgilerinizi gonderecegim ilk firsatta , pm lerinizi kontrol edersiniz.

• Kartımı aldım
  • turnuvadaki herkese başarılar
  • kartımı aldım bende geç kaldıysam kusuruma bakmasın kimse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanyazıcı -- 21 Şubat 2013; 2:46:45 >
  • tamamdır kat alınmıştır
  • Bende kartımı aldım
  • Kartımı aldım bende
  • Kartı aldım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.