Şimdi Ara

30+ ULTİMATE TEAM CUP V SAMPİYON VREDD TEBRİKLER.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.028
Cevap
3
Favori
12.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Varim bende abi muhtemelen barkissosda girer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarık beyin teklifine VARIM diyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

quote:

Tarık kardeşim Perşembe başlasın mı turnuva diğer arkadaşlar için uygunsa...

Katılımı tamamlarsak daha erken başlayabiliriz , dediğim gibi maç saatleri için rakibinle anlaşman önemli , evlinin derdinden evli anlar bende bazen sadece turnuva maçımı yapmak için on oluyorum , maçlar bitince kapatıyorum , pratik olmak lazım , zaman değerli bizler için

quote:

Orijinalden alıntı: nynpkl

coinsi ne zaman ödeyeceğiz henüz 10k var da ben de katılmak istiyorum. origin id:nynpkl

quote:

Orijinalden alıntı: tarkanbeyaz

turnuvaya katılmak istiyorum. ama futta turnuva nasıl oluyor bilmediğimden origin arkadaşım olmadığını da hesaba katarak nasıl bir fut cahili olduğumu düşünerek beni aydınlatırsanız katılım yapacağım.

Beyler turnuva PS3 kullanıcıları için , mesajlarınızdan anladığım kadarıyla Pc desiniz

Ben ps3teyim dostum. Tecrübe kazanmak için girmek istiyorum turnuvaya yoksa sizler gibi kadrolarım yok ama :) Ancak zamanını da yazarsan iyi olur bir de kaç maç üzerinde oluyor turnuvalar

• Tarık hocam turnuva ne zaman başlayacak acaba?

İş nedeniyle şehri dışındayım Cuma akşamına kadar. Cuma akşamı veya Cuma'dan sonra başlayacak ise ben de katılmak isterim. Daha erken başlayacaksa diğer arkadaşları bekletmemek adına katılamayacağım :(
  • yer dolmadan beni de ekler misiniz?
  • Beni de ekleyebilirsin.
    Narkissos

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarık benide yaz kardeşim. 2 hafta önce 3. cü çocuk olduğu için turnuvaya kendimi veremedim. Bu hafta rahatım inşallah rahat rahat oynarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QSerdar_TR -- 18 Şubat 2013; 15:07:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

yaz tarık yaz,sormadan yaz artık

umarım aynı gruba düşeriz kratos

(en sevdiğim oyun karakteridir bkz. God Of War)

senin için cavanili, di natale'li, şınaydersiz ama cassaso'lu acayip bir menü hazırladımm geçilmez defans hattıda yanında olacak şekilde

San Siro yıkılacakkkk

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

quote:

yaz tarık yaz,sormadan yaz artık

umarım aynı gruba düşeriz kratos

(en sevdiğim oyun karakteridir bkz. God Of War)

senin için cavanili, di natale'li, şınaydersiz ama cassaso'lu acayip bir menü hazırladımm geçilmez defans hattıda yanında olacak şekilde

San Siro yıkılacakkkk

zaten dün mehmedi geçirmemişin ilk maç,ben nasıl geçeyim

• Osmannnnnnnn ne maçtı anlatamammmm

konuda kirlenecek ama, değer yanii

buffon'u görmeliydinnn buffon buffonn buffonnn :D maçtan sonra Mehmetten gelen ileti : VAY BEEEE

ama ikinci maç koruyamadık, çok pis saldırdı tabi sürü halinde ki korner taktiğinden bir gol kaydetti ve gerisi geldi yinede takımımla gurur duydum abi beraberlik çok lüx ruud'a karşı

• quote:

Orijinalden alıntı: QSerdar_TR

Tarık benide yaz kardeşim. 2 hafta önce 3. cü çocuk olduğu için turnuvaya kendimi veremedim. Bu hafta rahatım inşallah rahat rahat oynarım...

Allah analı babalı büyütsün bahtı açık olsun
  • quote:

Osmannnnnnnn ne maçtı anlatamammmm

buffon'u görmeliydinnn buffon buffonn buffonnn :D maçtan sonra Mehmetten gelen ileti : VAY BEEEE

ama ikinci maç koruyamadık, çok pis saldırdı tabi sürü halinde ki korner taktiğinden bir gol kaydetti ve gerisi geldi yinede takımımla gurur duydum abi beraberlik çok lüx ruud'a karşı

Ama maçtan önce sana kornerlere dikkat et demedimmi :)

• quote:

quote:

Osmannnnnnnn ne maçtı anlatamammmm

Ama maçtan önce sana kornerlere dikkat et demedimmi :)

kornerden çok gol yiyenlerden biri benim :) önlem taktiği sölermisiniz lütfen :)

• hocam benide yazabilirsin micoudmk (micoudmk)
  • Tarık abi tahminen ne zaman baslar turnuva. Cuma günü dönücem istanbula. 1 turnuva kaçırdım zaten diğerini kaçırmaya kalbim dayanmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: mert2358

Tarık abi tahminen ne zaman baslar turnuva. Cuma günü dönücem istanbula. 1 turnuva kaçırdım zaten diğerini kaçırmaya kalbim dayanmaz

Ben de aynı durumdayım.

Bir kıyak yaparlar umuyorum bize :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

quote:

Tarık abi tahminen ne zaman baslar turnuva. Cuma günü dönücem istanbula. 1 turnuva kaçırdım zaten diğerini kaçırmaya kalbim dayanmaz

Ben de aynı durumdayım.

Bir kıyak yaparlar umuyorum bize :)

dostum zaten kayıtlar dolup herkes kartını alana kadar perşembe olur,ilk maçlarda perşembe-cuma olur,dolasıyla yetişirsiniz,yeterki ondan sonra maçları aksatmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nynpkl
    Ben ps3teyim dostum. Tecrübe kazanmak için girmek istiyorum turnuvaya yoksa sizler gibi kadrolarım yok ama :) Ancak zamanını da yazarsan iyi olur bir de kaç maç üzerinde oluyor turnuvalar

Origin İd yazdığın için seni pc de sandım , geçen turnuvalarda üzerine alınma ama turnuvaya katılım mesajı yazıp daha sonrasında ortadan kaybolan çok oldu , ben bunlardan değilim diyorsan ekleyeceğim senide

quote:

Tarık hocam turnuva ne zaman başlayacak acaba?

İş nedeniyle şehri dışındayım Cuma akşamına kadar. Cuma akşamı veya Cuma'dan sonra başlayacak ise ben de katılmak isterim. Daha erken başlayacaksa diğer arkadaşları bekletmemek adına katılamayacağım :(

Bu turnuva formatı gereği muhtemelen 1 ay sürecek , kaçırırsanız sonraki 1 ay sonra demek oluyor bu , başlaması için düşündüğüm tarih 22 Şubat Cuma günüdür

quote:

Orijinalden alıntı: QSerdar_TR

Tarık benide yaz kardeşim. 2 hafta önce 3. cü çocuk olduğu için turnuvaya kendimi veremedim. Bu hafta rahatım inşallah rahat rahat oynarım...

Allah analı babalı büyütsün , hayırlı evlat olsun kardeşim , tebrikler , başbakanımızı dinlemişsin

quote:

Cumaya başlarız kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 18 Şubat 2013; 18:13:42 >

• quote:

quote:

Tarık hocam turnuva ne zaman başlayacak acaba?

Bu turnuva formatı gereği muhtemelen 1 ay sürecek , kaçırırsanız sonraki 1 ay sonra demek oluyor bu , başlaması için düşündüğüm tarih 22 Şubat Cuma günüdür

Beni de ekleyebilirsin hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Designer83 -- 18 Şubat 2013; 18:30:12 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.