Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.764
Cevap
32
Favori
231.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://forum.donanimhaber.com/m_110049380/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 19 Eylül 2015; 1:36:57 >

• 30+ Nedir ? :D
  • 30 Yaş ve üstü
  • Yaşım 23 almayacan mı abi beni ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: WrathChild

Yaşım 23 almayacan mı abi beni ? :D

Ps 3 te olman gerekiyor öncelikle , yaş konusuna gelince anakonuda bazı sıkıntılar yaşadık ben ve diğer 30 yaşın üstünde bu oyunun bu moduna gönül veren diğer arkadaşlarım dahil , yaş önemli değil aslında , seviye önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: WrathChild

Yaşım 23 almayacan mı abi beni ? :D

Ps 3 te olman gerekiyor öncelikle , yaş konusuna gelince anakonuda bazı sıkıntılar yaşadık ben ve diğer 30 yaşın üstünde bu oyunun bu moduna gönül veren diğer arkadaşlarım dahil , yaş önemli değil aslında , seviye önemli

Tabiki abi seviye önemli PS^ü yeni gördüm bu arada ben pcdeyim :D
  • Ohhh hosbuldum wallaaaa hacii
  • fifaz hocam eline aklına sağlık
    anakonuya giremez olduk
    benide yazarsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Ohhh hosbuldum wallaaaa hacii

Hoşgeldin hacı , yolunu gözler olduk valla

quote:

Orijinalden alıntı: FenerLee_

fifaz hocam eline aklına sağlık
    anakonuya giremez olduk

Hoşgeldin kardeşim , adım Tarık daha samimi olması açısından birbirimize isimle hitap edebiliriz , Serie A kurmalısın mutlaka unutmadım

• Orijinalden alıntı: FenerLee_

fifaz hocam eline aklına sağlık
    anakonuya giremez olduk

Hoşgeldin kardeşim , adım Tarık daha samimi olması açısından birbirimize isimle hitap edebiliriz , Serie A kurmalısın mutlaka unutmadım

hoşbulduk Tarık hocam benim de adım Ersin 30 yaşındayım ve İstanbuldayım.

Bu sene FUT bana eziyet oldu o yüzden hazırda piyasa düşmüşken yavaş yavaş İtalya kurabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenerLee_

hoşbulduk Tarık hocam benim de adım Ersin 30 yaşındayım ve İstanbuldayım.

Bu sene FUT bana eziyet oldu o yüzden hazırda piyasa düşmüşken yavaş yavaş İtalya kurabilirim

Memnun oldum kardeşim , pack çılgınlığında yapılacak en iyi işler ;

1 - Ucuz İF leri toplamak
    2 - Bol bol kadro kurmak

Oyun çıktığından beri ağırlıklı olarak Serie A karması ile oynuyorum , her türlü kadro ve oyuncu yardımı yapabilirim sana
  • Sonunda biri yakarışıma cevap verdi:)

Ellerine saglık Tarık, mümkün olduğunca ismimi üstlere yaz:)) en cok isteyen bendim bu başlığı :))

İsler güçlerde Sadi "min bir lafı var hemen aklıma geldi:)

"Simdi onlar düşünsün !!!"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 27 Ekim 2012; 3:21:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

Sonunda biri yakarışıma cevap verdi:)

Ellerine saglık Tarık, mümkün olduğunca ismimi üstlere yaz:)) en cok isteyen bendim bu başlığı :))

İsler güçlerde Sadi "min bir lafı var hemen aklıma geldi:)

"Simdi onlar düşünsün !!!"

Kardeşim hoşgeldin , senin değerli yazılarını özler oldum o yüzden açtım konuyu

Neyse işin şakası hani derler ya cılkı çıktı işin , maalesef anakonuda durum öyle..

• Gercekten mutlu oldum gece gece:)

Artık bu konuyu cok pis kirleticem:)) seninle cok pis momentum savası yapicaz:)))

Tekrar tekrar saol ellerine saglık,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim yenerim hoşgeldin tekrar , Bahtiyar ve diğer arkadaşlarında katılımıyla anakonudan çok daha keyifli bir ortamımız olacak şüphesiz..
  • Davetin için teşekkür ederim kendi halimizde takılacağımız güzel bir konu olacağından şüphem yok. eline sağlık hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

Gercekten mutlu oldum gece gece:)

Artık bu konuyu cok pis kirleticem:)) seninle cok pis momentum savası yapicaz:)))

Tekrar tekrar saol ellerine saglık,

o değilde oyun çıkalı 2 ay olacak hala kapışamadık illa turnuvada mı denk gelecez
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoderShack

Davetin için teşekkür ederim kendi halimizde takılacağımız güzel bir konu olacağından şüphem yok. eline sağlık hocam

Rica ederim kardeşim , hoşgeldin aramıza
  • Dostum benide ekleyebilirsin,ut anakonu bayağı kirlendi gerçekten. Yaş çok önemli değil ama +30 hatta 40'a yakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamitek

Dostum benide ekleyebilirsin,ut anakonu bayağı kirlendi gerçekten. Yaş çok önemli değil ama +30 hatta 40'a yakın

Hoşgeldin Muhammet , trade işinde iyisin hatırladığım kadarıyla , tüyoları bekliyoruz senden
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.