Şimdi Ara

30-60 bin TL'lik araba önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk sorum sizce araba fiyatları yaza doğru dusermi yoksa hemen hemen aynı fiyatlarda sürümü ?

İkinci sorum 30-40 bin TL'lik araba sizce neler alınabilir , ve bu fiyatlarda araba alırsam problem felan yaratirmi ? Ve yahutta hiç uğraşma 60 bin bandında araba al mı dersiniz ?

Çünkü ilk defa araba sahibi olacağım

Üçüncü sorum hangi arabaları tavsiye ederseniz? Ve nedenlerinide yazabilirmisinkz ?

• Palio 1.2 16v alin
    Fiyatlarin dusecegini sanmiyorum
  • Şöförlüğün iyi değilse ilk olarak acemiliğini çıkaracağın 30 bin bandında arabaya bak derim eğer şöförlüğün iyi ise ilk araban olacaksa 60 bin bandında focus 1 accent 1.6 admira efsane kasa 1.6 gli-xei corollaya bak derim otomatik alma alacaksan da japona bak derim.
  • mustafa_atr kullanıcısına yanıt
    Bu palionun diğerlerinden farki nedir
  • çiz kullanıcısına yanıt
    Motor olarak daha sorunsuz ve daha verimli
  • RedTurkish kullanıcısına yanıt
    30 bin bandında ne onerirsin peki
  • mustafa_atr kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-fiat-palio-1.2-16-v-orjinal-146000-de-907913902/detay
    Bu nasıl ki kmsi felan düşük
  • çiz kullanıcısına yanıt
    Temiz gorunmedi bana sagi solu kurcalanmis bir araca benziyor. mumkunse bu ilandaki gibi kilif vb seyler takmak suretiyle kendi dosemesini gormediginiz, sagina soluna cikartma yapistirilmis bir ilana bakmaya dahi gitmeyin.
  • 2004 modele kadar Octavia bakabilirsiniz, tam otomatik şanzımanlı sorunsuz bir araç. Aynı şanzımandan Bora,Passat,Golf,Toledo falan da var 2004 modele kadar ama onlar pahalı. Ayrıca Palio'ya falan o para verilmez. Teneke yığını gibi araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 7 Mart 2021; 13:34:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

2004 modele kadar Octavia bakabilirsiniz, tam otomatik şanzımanlı sorunsuz bir araç. Aynı şanzımandan Bora,Passat,Golf,Toledo falan da var 2004 modele kadar ama onlar pahalı. Ayrıca Palio'ya falan o para verilmez. Teneke yığını gibi araba.
    senin dediğin aracin motorda sorun çıkarsa, çok yüksek masraf çıkar. palio 'nun motoru sıfırdan 5-10 gün tlye yaparsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı kriterlerde ben de bakıyorum Palio'dan başka seçenek yok gibi. Biraz 206 ve Clio 1 var ama temiz bulursam bi Palio alıcam ben de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Motoru gayet iyi, 700-800bin de bolca var. Sırf motoru ucuz diye o tenekeye o para verilmez. İnsan o araçta 40-50 ile giderken bile korkuyor, bisiklet daha konforlu ondan. Bu paralara başka çok daha iyi araçlarda var.

Octavia tam otomatik, yalıtımı daha iyi, malzeme kalitesi kıyaslanmaz bile zaten. Şanzımanı DSG değil.
  • O fiyatlara alınacak tek araba. Mk3 kasa Palio.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Albea,Palio,206,Aveo gibi araçlar.

• Palio bulursun ya da Şahan başka da bı cacık olmaz

• Sıfır araç önerisi oldumu egea düşük bütçeli olunca palio. Şu ülkede başka bindiğiniz araba yok mu ya 😀
  • Tata Vista 1.3
  • Palio 1.2 16valf go paket tavsiye ederim.
    Clio 1.4 RTA paket de işinizi görür.
    Ben olsaydım 150 bin kilometreyi geçmemiş, hiç tüp takılmamış, değişensiz olanlarından kovalardım.

• Getz bak derim.
  • berkay_53 kullanıcısına yanıt
    Varmı başka bildiğin araç
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.