Şimdi Ara

[24.01.2019 - YENİ KAMPANYA] Yeniden! E-gurme.com'da kahve kategorisinde %45 İndirim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
29
Favori
35.886
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YENİ KAMPANYA BURADAN DEVAM EDİYOR:https://forum.donanimhaber.com/yeniden-e-gurme-kahvelerinde-45-indirim-6-yil-ozel--136838819?

30.04.2015 TARİHLİ BİLGİLENDİRME MESAJI

Arkadaşlar Merhaba,

Belki hatırlayanlar olacaktır, her iki kampanyayı da ben paylaşmıştım, E-gurmenin Nisan ayında yapacağını duyurduğu kampanya bugüne kadar yayınlanmayınca sizler de bu kadar sorunca zaten Akasya Apple Store'a gittiğim için sabah ofislerine uğrayıp bilgi almak istedim yol üzerinde olduğu için. Daha önce yayınladıkları iki kampanyada da açıkladıkları gibi, bu kampanyaları hatalarını görmek ve eksikliklerini gidermek adına yaptıklarını, son kampanyadaki gönderimlerde biter bitmez çalışmalara başladıklarını söylediler. Bir sonraki kampanya da hiç bir sıkıntı yaşanmaması ve bizlerin memnuniyetinin en üst seviyede tutulması için bir çok yenilik ile yeni kampanyayı yayınlayacaklarını söylediler. Detaylı açıklamayı kendilerinin 5 Mayıs'ta kendi hesaplarından yapacaklarını, çok büyük yenilikler ve hizmetlerle döneceklerini, çok az daha sabretmenizi, beklediğinize değeceğini umduklarını söylediler

-----------------------------------------------------

Arkadaşlar merhaba;e-gurme.com’un bana tanımladığı %45’lik indirim kodunu Aralık ayında sizlerle paylaşmıştım, başlığı takip eden bir çok arkadaş yararlandı, yaşanan yoğunluk sebebiyle geceyarısı indirim kodu iptal edilmişti, ancak site sahibi arkadaş tekrar indirim yapacaklarını söylemişti bana, bu sabah aşağıdaki maili ve bize özel gönderilen kodu gördüm.
    Kod: dhindirim

SORULARINIZI EGURMECOM KULLANICI ADI İLE MEHMET BEY GELDİ ONA SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ.

"%45 İndirim: “Taze Harman Kahveler”, “Taze Yöresel Kahveler”, “Taze Türk Kahvesi” kategorilerinde geçerli.
    %25 İndirim: “Kahveni Harmanla”, “Taze Aromalı Kahveler” kategorilerinde ve “Isıya Dayanıklı French Press”
    “5’li Harman Bitki Çay Tadım Paketi”, “5’li Siyah Çay Tadım Paketi” ürünlerinde geçerli.

*** El değirmenlerinde forum üyelerimizin isteği üzerine %10 indirim yaptı Mehmet bey

***Kargo: Bu kampanyaya özel 25 TL’ye kadar “3” TL, 25 TL ve üzeri ücretsiz.

[24.01.2019 - YENİ KAMPANYA] Yeniden! E-gurme.com'da kahve kategorisinde %45 İndirim!

Önemli Not: Gösterilen ilgiye karşılık vermek için sadece bu kampanyaya özel ve sadece kampanya sürecinde sitede yer almak üzere 3 çeşit özel yöresel kahveyi siteye ekledik ve tabi ki %45 indirim bu ürünlerde de geçerli. Eklenen kahveler: Ethiopia Limu, Colombia Peaberry ve Endonesia Sulawasi.

Not: Kahve gönderimleri için vakumlu ambalaj talep edilmişti fakat gönderimler en uygun saklama yöntemi olan valfli ambalajlar ile yapılmaktadır.
    Gelen yoğun şikayetler üzerine e-gurme Sürat Kargo yerine Mng ile çalışmaya başlamıştır. "

Bana 50 ye yakın mesaj gelmişti tekrar kampanya olacak mı diye, herkesi tek tek etiketlemem mümkün değil umarım, mesaj yoluyla soran arkadaşlar da kampanyadan faydalanabilirler.
    Eski kampanya:http://forum.donanimhaber.com/m_100072973/tm.htm

Sık sorulara genel bir cevap olarak bu linke bakabilirsiniz:http://www.e-gurme.com/kahve-kahve-hakkinda.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokceonur -- 24 Ocak 2019; 11:58:40 >

• haber verdiğiniz için teşekkürler hocam. ilk fırsatta siparişi geçerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fuatturkrap F kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam ne demek, ben bi sulawesi verdim bile, senin tercihin nedir belki ondan da sipariş ederim içimi yumuşaksa
  • Tesekkurler bilgilendirme icin, ben daha yeni yeni merak saldim da bu ise, acaba hangisinden tercih etmem gerekir?

• email ve buradan bilgilendirme için teşekkürler. İlkinden yararlanmıştım ve çok memnun kalmıştık.

O zaman sipariş vaktidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paladyum -- 12 Şubat 2015; 9:29:43 >
  • Bomba haber hemen siparişler geçiliyor.
  • Eyvallah bunu bekliyordum (: aboneliklerde geçerli mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: dogandroid

Tesekkurler bilgilendirme icin, ben daha yeni yeni merak saldim da bu ise, acaba hangisinden tercih etmem gerekir?

Eğer yeni başlayacaksan hocam bir frech press alman gerek öncelikle sonrasında da benim tavsiyem colombia excelso olur türk kahvesi olarak düşünmüyosan tabii
  • baristasepeti kahve severler grubunda çok methediliyor, sipariş üzerine kavuruyorlarmış kahveyi. burası da aynı şekilde mi yapıyor acaba, tazelik konusunda ne dersiiniz?

fiyat çok sıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

baristasepeti kahve severler grubunda çok methediliyor, sipariş üzerine kavuruyorlarmış kahveyi. burası da aynı şekilde mi yapıyor acaba, tazelik konusunda ne dersiiniz?

fiyat çok sıcak.

Hocam daha önce mehmet beyle telde siparişin 1-2 aksaması yüzünden neden böyle olduğunu sormuştum, sipariş üzerine kavurduğumuz için kavrulması ve dinlenmesi gerek o yüzden 1-2 gün sürüyor demişti
  • Türk Kahvesinde indirim yok galiba damla sakızlı almıştım daha önce tekrar alayım dedim indirim olmadı olsa alırdık.

Edit:indirim oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilcc -- 12 Şubat 2015; 9:45:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Zat-ı Muhterem]

Eyvallah bunu bekliyordum (: aboneliklerde geçerli mi acaba?

+1 aboneliklerde geçerliyse fena olurrr
  • Taze harman kahvelerden önerisi olan var mı arkadaşlar? Black, gold, silver olarak geçiyor ama sertlik aramo net bir bilgi yok. Keşke Taze aromalı kahvelerde de %45 olsaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paladyum -- 12 Şubat 2015; 9:54:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Türk Kahvesinde indirim yok galiba damla sakızlı almıştım daha önce tekrar alayım dedim indirim olmadı olsa alırdık.

Edit:indirim oldu.

Hocam hash işaretlerinden dolayı olabilir mi ? ben denedim oldu çünkü

• 3 kilo kahve siparişi verilmiştir

Teşekkürler gokceonur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talvehtia -- 12 Şubat 2015; 10:09:13 >
  • quote:

Hocam ben denedim hesapladığım kadarıyla %10 civarı indirim veriyor aboneliklerde

430 liradan 380'e düşüyor baya iyi yani

• Teşekkürler dostum. Forumda hep faydalı işlerde görünüyorsun.

• onurfredy kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam alalım biz de kahvemizi (:

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    utanan bir smile olsaydı atardım hocam size karşı
  • quote:

Orijinalden alıntı: majorty

quote:

+1 aboneliklerde geçerliyse fena olurrr

hocam denedim ben az önce arkadaşa da söyledim 50 küsür lira gibi bir indirim oluyo aboneliklerde bu kodla
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.