Şimdi Ara

3 ürüne 1 kupon hediye - n11.com (01 Kasım - 10 Kasım) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
6
Favori
16.023
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR KESİNLİLKE BİR İEŞ YARMAZA KAMPANYA

ÖRNEGİN 100 TL KUPON KAZANMAK ICIN EN AZ 300 TL ALISVERIS YAPICAKSIN

VE KAZANIDIGN 100 TL LIK KUPON EN AZ 200 TL DE GECERLI TOPLAM 500 TL DE 100 TL İNDİRİM ALICAKSIN HE AYRICA N11 DE ZATEN GENELLIKLE PİYASAYA GORE PAHALI KUPONLARLA UVCUZA GELIYOR VE HER URUNUDE KARGO UCRETI VAR - ÜCRETSİZ KARGO OLANI DA ZATEN DIDSARDA DAHA UCUZA BULUYORSUN !! EN FAZLA % 15 UCUZA GELICEK ONDA DA YIRTINIP DURUCAKSIN BİRDE KUPON TANIMLAMAZLAR FİLAN UGRAS DUR EMEKLERE YAZIK !!!

ÖZETİ : İŞİM BU KAMPANYALARI TAKİP EDEREK ÜRÜN ALIYORUM

Bİ KENDİNİZE SORUN NEDEN 10 GÜNLÜK KAMPANYA N11 YETKILILERI BİZİ DENİYOR EGER TUTARSA BU AYARDA KAMPANYA YAPICAKLAR YA TUTMASSA NE OLUCAK DAHA İYİSİNİ SUNUCAKLAR

BU KAMPANYA İLK YAPILAN VE SONRAKI KATLALANAN KUPON KAMPANYASININ YANINDAN BİLE GECEMEZ BEN KESINLIKLE YAPMICAM !!! BENİM TAVSİYEM ORTADADIR İYİ ALIŞVERİŞLER ...

AYIN 11 İNDEN SONRAKI KAMPANYALARDA GORUSMEK UZERE ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogan69

Hikaye....Zaten N11 in satıcılarıda dandik...Adam ürünü koymuş, satıyor, elinde varmı diyorum, yok diyor... Bu satıcılara iyi bir ayar vermesi gerekiyor... Kampayalar genelde güzel ama satıcılar çok dandik... ayrıca ürün yelpazesi dar...

kesinlike cok dogru sok sorunlu fırma var kımısı eksık urun yolladı halen kabul etmıyor bence cok dıkkatlı olun ayrıca cok teshır de cıkabılıyor cunku bakkal bile satıs yapıyor o derece
  • arkadaşlar sımdı aptal gıbı bakmayın banada, daha oncekı kampanyaları anlayabılen bırı olarak

3 tane farklı urunu tek sepette tek seferde mı alıyoruz ? ve mesela 300 200 100 tl lık alısverısımıze 100tl lık cek mı verıyor
  • Çok zor kampanya çok zor. Karlı çıkmak hayli zor. Bir ihtimal işe yarar ama zorlamaya hiç gerek yok. Zaten 11.11(onbirkasım) itibariyle çıkacak kampanyalarla zaten göreceksinizki şimdiden alım yapmak için yırtınmaya gerek yokmuş. 11 kasımı bekleyin. bunuda kullanalım ama hiç mi hiç zorlamadan. risk1: ürün yollamama veya sorunlu ürün iadesi.
    risk 2: ticari alım vs. vs.
    risk3: gelecek kuponların diğer kampanyalarla birleşmeyecek olması (bunun kapsamı nedir bilen yok)
  • 2 kişi aynı anda açmıştı geldim çöp yazdım durumu açıkladım hala yöntem arayanlar var,

sadece iki şekilde işe yarar,

zaten sürekli bir şeyler alıyorsanız (mesela ofise şirkete vs. vs.) o şekilde tabiki işe yarar.

veyahut lastik alırken işinizi görebilir ama,

son zamanlarda n11 boyna fiyat şişiriyor indirim / kupon olcağı zaman,

10 kasıma kadar süresi bence 11. ayın 11.günün bekleyin mutlaka iyi kampanya gelecektir n11den
  • 3 adet 500 tl lik ürünü 3 sepette alsak oluyormu, yoksa illaki tek sepette 3 ürünmü olacak arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meter90

2 kişi aynı anda açmıştı geldim çöp yazdım durumu açıkladım hala yöntem arayanlar var,

sadece iki şekilde işe yarar,

zaten sürekli bir şeyler alıyorsanız (mesela ofise şirkete vs. vs.) o şekilde tabiki işe yarar.

veyahut lastik alırken işinizi görebilir ama,

son zamanlarda n11 boyna fiyat şişiriyor indirim / kupon olcağı zaman,

10 kasıma kadar süresi bence 11. ayın 11.günün bekleyin mutlaka iyi kampanya gelecektir n11den

11. ayın 11 i büyük akmapnya olucak bence n11 hep 1 aylık yapardı bu sefer 10 gunluk ypamıs boomba kamoanya kapıda demekkı beklıcez artık !!!
  • PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    valla ota çöpe kampanya indirim yapıyorlar ondan bu beklenti
  • BKM express'den 11 lira indirim kampanyasıyla beraber alırsak sorun çıkar mı acaba?

şöyle ki 3 tane 50 liralık ürün sepete attım. Toplam 150 lira yaptı. 11 lira BKM indirimiyle beraber 139 lira ödersem 50 lira kupon tanımlanır mı ?

Ne dersiniz? Fikri olan veya MH'ne soran var mı?
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Yapılmaması için sebep yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

MH'yi aradım. 139/3 liralık kupon tanımlanır dedi. Yani 11 liralık indirimi ürünlere dağıtıp en ucuzu kadar kupon tanımlanırmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

quote:

MH'yi aradım. 139/3 liralık kupon tanımlanır dedi. Yani 11 liralık indirimi ürünlere dağıtıp en ucuzu kadar kupon tanımlanırmış.

Adamlar şartlara böyle bir madde eklemiyor ama. diyelim ben 70-70-10 TL lik ürünler aldım yine 139/3 mü tanımlayacaklarmış? Verdikleri açıkları saçmalıklarla kapatıyorlar.
  • Üçün birini vermiş N11
  • wurtz kullanıcısına yanıt
    ben 3x50 aldım deyince öyle dedi. 11 lirayı tüm fiyatlara orantılı olarak yansıtacaklarmış. yani diyelim ki

10 + 80+ 20 liralık ürün aldıysanız 9 + 72 + 18'e düşürüp 9 liralık çek vereceklermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

ARKADASLAR KESİNLİLKE BİR İEŞ YARMAZA KAMPANYA

ÖRNEGİN 100 TL KUPON KAZANMAK ICIN EN AZ 300 TL ALISVERIS YAPICAKSIN

VE KAZANIDIGN 100 TL LIK KUPON EN AZ 200 TL DE GECERLI TOPLAM 500 TL DE 100 TL İNDİRİM ALICAKSIN HE AYRICA N11 DE ZATEN GENELLIKLE PİYASAYA GORE PAHALI KUPONLARLA UVCUZA GELIYOR VE HER URUNUDE KARGO UCRETI VAR - ÜCRETSİZ KARGO OLANI DA ZATEN DIDSARDA DAHA UCUZA BULUYORSUN !! EN FAZLA % 15 UCUZA GELICEK ONDA DA YIRTINIP DURUCAKSIN BİRDE KUPON TANIMLAMAZLAR FİLAN UGRAS DUR EMEKLERE YAZIK !!!

ÖZETİ : İŞİM BU KAMPANYALARI TAKİP EDEREK ÜRÜN ALIYORUM

Bİ KENDİNİZE SORUN NEDEN 10 GÜNLÜK KAMPANYA N11 YETKILILERI BİZİ DENİYOR EGER TUTARSA BU AYARDA KAMPANYA YAPICAKLAR YA TUTMASSA NE OLUCAK DAHA İYİSİNİ SUNUCAKLAR

BU KAMPANYA İLK YAPILAN VE SONRAKI KATLALANAN KUPON KAMPANYASININ YANINDAN BİLE GECEMEZ BEN KESINLIKLE YAPMICAM !!! BENİM TAVSİYEM ORTADADIR İYİ ALIŞVERİŞLER ...

AYIN 11 İNDEN SONRAKI KAMPANYALARDA GORUSMEK UZERE ...

evet ayen katılıyorum bu kampaya tırtın kralı ama ihtiyacınız var ve ispeten uygun 1500 tl lik üçüde ortalama 500 tl civarı farklı ürün alırsanız degerlendirilebilir
    ama aynı satıcıdan yada aynı üründen 3 tane alamıyorsunuz ticari alım şaçmalıgı var dün akşam mh ile göştüm öyle dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elektronikte çekin 10 katına kadar kullanılıyormuş

yani 3 500 tl alışveriş yaptık, 1500 tl verdik n11 e. 500 tl çek geldi. onu da kullanmak için 5000 tl alışveriş yaptık. 6500 tl alışveriş yapınca 500 tl indirim yapıyorlar :)
    %7 indirim kampanyası yazsalarmış keşke banner a :)
  • bu seferki işe yaramaz gibi benim içinde tırt katagorisinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-maintain

elektronikte çekin 10 katına kadar kullanılıyormuş

yani 3 500 tl alışveriş yaptık, 1500 tl verdik n11 e. 500 tl çek geldi. onu da kullanmak için 5000 tl alışveriş yaptık. 6500 tl alışveriş yapınca 500 tl indirim yapıyorlar :)
    %7 indirim kampanyası yazsalarmış keşke banner a :)

kazın ayağı öyle değil hocam 100 liranın katları olarak kuponlar tanımlanacakmış yani 5 tane 100 lük kupon

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

quote:

Adamlar şartlara böyle bir madde eklemiyor ama. diyelim ben 70-70-10 TL lik ürünler aldım yine 139/3 mü tanımlayacaklarmış? Verdikleri açıkları saçmalıklarla kapatıyorlar.

Yoo söyledikleri sistemde bi sıkıntı yok. Ben de kampanya yapsam aynı mantıkla yaparım. Kullanılan hediye çekini orantılı olarak dağıtırım

• düşük fiyatlı ürünler için enpara ile birleştirilirse işe yarayabilir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.