Şimdi Ara

3 ürüne 1 kupon hediye - n11.com (01 Kasım - 10 Kasım) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
6
Favori
16.025
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, MH yi aradim.her seferde 3 alisveris, en düşüğü kadar kupon, bir daha yaptiniz yine sepette 3 urun onun da en düşüğü kadar kupon kazanıyorsunuz.kupon tutari 105 olduğunda 55+50 TL ilk kupon yükleniyor.100 e kadarki kuponları tek parca 105 ten sonraki 55+...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ereneren -- 1 Kasım 2013; 14:44:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altın alımlarında çek kazanabilinyor mu acaba
  • Aynı 3 ürün olayı oluyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Bana bugun 1000 tl alt limitli 100tl lik cek tanimlanmis.
    Neyin nesidir bu cek bilen var mi.

8-11 ekım kampanyası vardı ondan kazandınız

http://forum.donanimhaber.com/m_82291016/mpage_4/tm.htm

Bunun alt limiti önce 200 tl idi sonradan 1000 Yapmışlardı hatırladım şimdi.
    teşekkürler.
  • Avantajix çok iyi oldu. Ayak üstü gitti yine bir sürü para. Neyse alınacakları alalım 1 seneye yakındır beklettiklerim var
  • n11'e "bu kampanya kapsamında çek kullanarak alışverişi yapsam olur mu" diye sordum, olur dediler, ama orantı kurarak çeki yükleyeceklermiş

" Değerli Üyemiz,

Kampanya esnasında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır.

Kuponlarınız hesabınıza orantılı olarak dağıtılmaktadır,kupon miktarı düşüldükten sonra en en düşük fiyatlı sipariş dikkate alınacaktır."
  • Arkadaşlar altın alımında geçerlimi? Kesin cevap var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: benliharun

An itibariyle 20 Tl ve üzeri 7 Tl iade tekrar başlamış arkadaşlar. Ekim ayının ortaları gibi durdurulmuştu. Bilginiz olsun.
    http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/n11-com-kampanya-ve-avantajlari

Hocam şaka gibi ya dün alışveriş yaptım ne avantajix ne beruby iade yapmıyordu n11 için.
    Ayrıca 1 gün farkla 50TL'lik kuponu da kaçırdım, tamamen tuhaf bi alışveriş oldu

• altın alımları geçerliyse ki bunu kısıtlayıcı bir madde yok harika olur.3 ata liraya 500 lira kupon
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: cartok

Peki aynı üründen 3 tane alsak kupon gelir mi?

bilinmeyen cevap bu,
    normalde olması lazım ama adamlar ticari mantıkla aldınız diyip kuponu iptal edebilirler-miş.

ben telefon actım şimdi sordum aynı ürünü bırakın aynı fiyatlı ürünler olunca yine olmuyormuş
  • denizkan38 kullanıcısına yanıt
    bende şimdi telefonu kapattım yazıyorum.altın alımlarından çek kazanılabiliyor ve aynı üründen üç adet alımlarda sıkıntı yok dedi mh.hatta 620 tlden 3 adet cumhuriyet altını alsam 500 lira kupon tanımlanır mı dedim.cevap evet oldu.
  • Merhaba arkadaşlar. Kazanılan puanlar altın alışverişinde kullanılamaz yazıyor ama altından puan kazanılamayacağına dair bir ifade yok. Sepete 3 adet çeyrek atsam en düşük fiyatlısı kadar çek gelir mi?
  • yusuftv Y kullanıcısına yanıt
    yazılı cevapta aldım altın alımlarına çek geliyor
  • şimdi bir kadın görevli çıktı telefona ve sadece yazılı kuralar gecerli dedi.biraz önce çıkan bay görevlide aynı üründen alırsanız olmaz demişti
  • denizkan38 kullanıcısına yanıt
    onuda sordum telefonda sıkıntı yok demişlerdi.mhden yazılı cevap bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

bende şimdi telefonu kapattım yazıyorum.altın alımlarından çek kazanılabiliyor ve aynı üründen üç adet alımlarda sıkıntı yok dedi mh.hatta 620 tlden 3 adet cumhuriyet altını alsam 500 lira kupon tanımlanır mı dedim.cevap evet oldu.

bende aynı cevabı aldım
  • exponent kullanıcısına yanıt
    tek sepette aynı üründen 3 adet alsak olur mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 1 Kasım 2013; 20:14:16 >
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    yazılı cevap istedim ticari alım felan tespit edilirse diye saçmalamışlar burdan çamura yatabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

yazılı cevap istedim ticari alım felan tespit edilirse diye saçmalamışlar burdan çamura yatabilirler

yazılı cevapta bende de bir şey yok.
  • oksit O kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.