Şimdi Ara

3 ürüne 1 kupon hediye - n11.com (01 Kasım - 10 Kasım) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
6
Favori
16.025
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben sormadım valla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soru Açıklaması : 3 ürüne 1 kupon kampanyasında altın alımı yaparsak kupon kazanabiliyormuyuz acaba? Aksine bir madde yazmıyor şartlarda.
    Cevap Açıklaması :
    Değerli Üyemiz,

Altın alışverişlerinizden kupon kazanabilirsiniz.

Kazanılan kuponlar;Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş ile Seyahat, Otel, Bilet kategorilerinde kullanılamaz.

n11.com ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

n11.com Müşteri Hizmetleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 adet çeyrek altın alsak oluyormu arkadaşlar tek sepette
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkuaz50

3 adet çeyrek altın alsak oluyormu arkadaşlar tek sepette

Oluyor evet

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    bu cevabın peşinden tekrar mesaj attım.3 adet ata lirada sorun olur mu diye.kampanyalarımız nihai kullanıcılar içindir ticari alımlarda kupon kazanamayabilirsiniz diye.altın alımı zaten başlı başına ticari alışveriş ne yapacağız alıp boynumuza takacak halimiz yok ya.saçmaladılar yani
  • 3 çeyrek alınca ne kadarlık kupon verecekler. verecekleri kuponları kullanırken alt limit nedir?
  • altında geçerli olması çok iyi olmuş
    Yarın bende mhyi arayıp ses kaydı yapıcam ve teyit edicem, sonra yan çizerlerse diye
    Altın alımını ticari olarak nitelendiremezler bence

• Altin olursa gomeeim

• arkadaşlar aklıma şöyle bir şey eldi olurmu olmazmı bilmiiyorum daha önce soruldumu onuda bilmiyorum sorduysa kusura bakmayın
    diyelimki ben şu altını 10 işlemde 10 adet aldım
    http://www.n11.com/1-gr-22-ayar-altin-P14886700
    enpara ve avatajix kullandım

ürün bedeli : 890 - avantajix 70 = 820 - enpara 100 = 720 tl maliyet + 3/1 çek ile alına bilirmi ki alınmaması için bir neden yok galiba ama
    çekler nasıl ve kaç paralık olarak yüklenir bilen varmı ? yada bu hesap da bir hata bulan varmı :)
    yoksa burası mezarın dibimi :D
  • Altin varsa bende varim arkadas

• altıncılar bu işin sonu kötü, demedi demeyin, değil n11 hiçbir site altına çek vermez...

@usta0037,

her alışverişinde sepette 3 ürün olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

arkadaşlar aklıma şöyle bir şey eldi olurmu olmazmı bilmiiyorum daha önce soruldumu onuda bilmiyorum sorduysa kusura bakmayın

ürün bedeli : 890 - avantajix 70 = 820 - enpara 100 = 720 tl maliyet + 3/1 çek ile alına bilirmi ki alınmaması için bir neden yok galiba ama
    çekler nasıl ve kaç paralık olarak yüklenir bilen varmı ? yada bu hesap da bir hata bulan varmı :)

Geçen ay enpara ile 20-30 tl civarı bir altın alımı yapmıştım.
    Birkaç gün sonra aradılar yaptığını alışveriş altın alımı olduğu için iade alamassınız diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

altıncılar bu işin sonu kötü, demedi demeyin, değil n11 hiçbir site altına çek vermez...

@usta0037,

her alışverişinde sepette 3 ürün olmalı.

her alış veriş için sepette 3 ürün olmalı diye bir kural görmedim kapnya kuralları içinde ama tekrara kotrol etmeden yazıyorum bi bakayım
    altın için yukarıda arkadaşlar sormuş ama ben sormadım yarın sorucam onay verirse alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

quote:

Orijinalden alıntı: usta0037

arkadaşlar aklıma şöyle bir şey eldi olurmu olmazmı bilmiiyorum daha önce soruldumu onuda bilmiyorum sorduysa kusura bakmayın

Geçen ay enpara ile 20-30 tl civarı bir altın alımı yapmıştım.
    Birkaç gün sonra aradılar yaptığını alışveriş altın alımı olduğu için iade alamassınız diye.

hocam nereden alış verişi nereden yapmıştınız yine n11 den mi yoksa farklı bir yerdenmi

• hepsiburada
  • nevresimdünyası adlı mağazadan alışveriş yapmayın. ürün hakkında yazılanlar yalan. sorucevap kısmında özellikle sordum ürün bilgileri doğru mudur dedim,doğrudur dedi. buna rağmen ürün etiketindeki bilgiler farklı çıktı. aman dikkat !

ürünü çekle almıştım. n11 e durumu anlattığımda çekin iade halinde tekrar tanımlanmayacağını söylediler. dikkatli alışveriş yapın çek kullanırken .
  • hakan_80 kullanıcısına yanıt
    Ustam enpara altın alışverişlerinde gecmiyor diye biliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

Ustam enpara altın alışverişlerinde gecmiyor diye biliyorum...

Enpara iadelerde altın geçerli değil onu biliyorum.
    Küçük miktar olduğu için ben enpara ile ödedim.
    Sonuçta enpara aradı altın alımışsınız dahil değil diye.
  • Altında geçerliyse yerimizi alalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Soru Açıklaması : 3 ürüne 1 kupon kampanyasında altın alımı yaparsak kupon kazanabiliyormuyuz acaba? Aksine bir madde yazmıyor şartlarda.
    Cevap Açıklaması :
    Değerli Üyemiz,

Altın alışverişlerinizden kupon kazanabilirsiniz.

Kazanılan kuponlar;Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş ile Seyahat, Otel, Bilet kategorilerinde kullanılamaz.

n11.com ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

n11.com Müşteri Hizmetleri

bu cevap yeterli değil mi,altın alışverişlerinin geçerli olduğunu anlamak için. n11 sonradan yan çizerse bunu kanıt olarak kullanabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.