Şimdi Ara

3 ürüne 1 kupon hediye - n11.com (01 Kasım - 10 Kasım) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
6
Favori
16.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Örneğin 5, 20 ve 30 TL’lik kupon kazanılması durumunda 55 TL’lik bir kupon olarak hesaba yüklenir.
    5, 20 ya da 30 ayri ayri nasil kazaniyoruz?3 alisveris yapsak ya 5 gelir ya 10 anlamadim açikcasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hikaye....Zaten N11 in satıcılarıda dandik...Adam ürünü koymuş, satıyor, elinde varmı diyorum, yok diyor... Bu satıcılara iyi bir ayar vermesi gerekiyor... Kampayalar genelde güzel ama satıcılar çok dandik... ayrıca ürün yelpazesi dar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2008_008

Örneğin 5, 20 ve 30 TL’lik kupon kazanılması durumunda 55 TL’lik bir kupon olarak hesaba yüklenir.
    5, 20 ya da 30 ayri ayri nasil kazaniyoruz?3 alisveris yapsak ya 5 gelir ya 10 anlamadim açikcasi.

Farklı siparişler için söylemişler galiba. Misal ilk siparişinizde 5 - 8 - 15 tl'lik sepet oluşturdunuz, 5 tl kupon kazandınız. Ertesi gün 20-35-40 tl'lik sepet oluşturdunuz 20 tl kupon kazandınız. Böyle böyle 500'e kadar yolu var..

Benim merak ettiğim, altın alsak kupon verecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete.

quote:

Orijinalden alıntı: 2008_008

Örneğin 5, 20 ve 30 TL’lik kupon kazanılması durumunda 55 TL’lik bir kupon olarak hesaba yüklenir.

Farklı siparişler için söylemişler galiba. Misal ilk siparişinizde 5 - 8 - 15 tl'lik sepet oluşturdunuz, 5 tl kupon kazandınız. Ertesi gün 20-35-40 tl'lik sepet oluşturdunuz 20 tl kupon kazandınız. Böyle böyle 500'e kadar yolu var..

Benim merak ettiğim, altın alsak kupon verecek mi?

Anladim, teşekkür ederim.
  • benim anlamadığım kısmı şurası. 3 ayrı ürün alınca en düşük olan ürün fiyatı kadar kupon kazanıyosunuz diyor kampanya doğru mudur? yoksa her alışverişte birkaç parça ürün olacak şekilde 3 alışveriş yapsak en düşük alışveriş kadar mı kupon kazanıyoruz
  • Şimdi 700, 300 ve 250 tl tutarında 3 ürünlü bir sepeti satın alsam en düşük tutarlı ürün olan 250 tl tutarında 100+100+50 şeklinde 3 kupon mu tanımlanacak bana?
  • Peki aynı üründen 3 tane alsak kupon gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

Peki aynı üründen 3 tane alsak kupon gelir mi?

bilinmeyen cevap bu,
    normalde olması lazım ama adamlar ticari mantıkla aldınız diyip kuponu iptal edebilirler-miş.
  • YENİ UYGULAMA - ŞİPŞAK KUPON 2TL
     3 ürüne 1 kupon hediye - n11.com (01 Kasım - 10 Kasım)
  • asarcik A kullanıcısına yanıt
    evet banada geldl

az önce slikon kılıf aldımda

+7 tl avantajix tekrar başlamış

-birde arkadaşlar n11 nasıl para kazanıyor bilen anlatsın
    çekle mekle avantajix ler 650 tl urun 550 ye gelıyor
    arada ürünü satanda var
    650tl lık bır telefonda telefoncu max 30-40 tl kazandıgını düşünürse
    bu işin içinden nasıl çıkıyorlare
    n11 belli bir komısyonda ödüyor

sisten nasıl işliyor anlıyamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• avantajix de n11 için 7 tl başlamış tamam
    fakat daha 2 ay önceki yaptığım alışverişlerden bile haber yok
  • 3ürüne 1 kupon + bkm expressle enpara + avantajix kullanabiliyormuyuz aynı anda?
  • kir-pi K kullanıcısına yanıt
    evet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gok_tenri

benim anlamadığım kısmı şurası. 3 ayrı ürün alınca en düşük olan ürün fiyatı kadar kupon kazanıyosunuz diyor kampanya doğru mudur? yoksa her alışverişte birkaç parça ürün olacak şekilde 3 alışveriş yapsak en düşük alışveriş kadar mı kupon kazanıyoruz

Ya da bir alisveriste 1, ikincide 3 urun, diğerinde de farklı sayıda alsak ne olacak?çok karisik...

• Teşekkürler :)
  • Bana bugun 1000 tl alt limitli 100tl lik cek tanimlanmis.
    Neyin nesidir bu cek bilen var mi.

• Arkadaşlar bu 3 ürün siparişini verirken çek kullanabiliyor muyuz? açıklamalarda bununla ilgili birşey göremedim. Örnek 3 ürün 100'er tl'den ekledim sepete, 11Tl'de pepsi kuponuyla 289 tl ödedik, kupon kazandırır mı?
  • Üyeler 500 TL limitine ulaşana kadar en az 3 ürünlük birden fazla alışveriş yapabilir.
    Bu ifade, bu kampanyayı değerlendirebilmemiz için tek seferde en az 500 liralık alışveriş yapmamız gerektiğini mi anlatıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Bana bugun 1000 tl alt limitli 100tl lik cek tanimlanmis.
    Neyin nesidir bu cek bilen var mi.

8-11 ekım kampanyası vardı ondan kazandınız

http://forum.donanimhaber.com/m_82291016/mpage_4/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.