Şimdi Ara

3 senelik sevgilim bugün gelmiş ben başka biriyle konuşuyordum dedi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
256
Cevap
4
Favori
35.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pierlupi

quote:

Orijinalden alıntı: AHMM

Değerli Arkadaşlar,
    bekar yada evli çiftlerin başka birini SEVEBİLECEĞİNİ
    ARTIK KENDİNİZE YEDİRİN.Yani hergün tv lerde kıskançlık
    cinayetleri. Amma cehalet ya.
    Kadın evli bile olsa, sonradan başka birini sevebilir.
    Evlilik demek, tarladan ot satın almak değil.
    İsteyen istediğinde başkasını sevbilir ve başkasıyla
    yeniden evlenebilir.Buna saygı duymak lazım.
    Ben aynı tecrübeyi yaşadım, anında aradan çekildim.
    Gönlümde çok HUZURLU.Bu Namussuzluk değildir.
    Zaten Kuran-ı Kerim dede yazar :
    ''Nefsinize zulm etmeyiniz, zulm edenler sorgulanacak''
    Anca, şunu takip edebilrisiniz, kötü yola düşürmesinler.
    Bu noktada,koruyucu olma noktasında uyarılarda
    bulunabilirsiniz.
    Donanımın yetiyorsa, seni daha çok seven,daha güzel bir
    kız bul.
    Hayırlı Forumlar

Sen nefse zulüm konusunu baya yanlış anlamışsın. Ya burada algı operasyonu yapıyosun yada anlama noktasında sıkıntıların var Allah sana akıl versin yada seni ıslah eylesin.

Haha niye ki? Adam kısaca diyor ki

Senden daha iyi bir yaşam daha farklı bir tad bulduğu zaman seni bırakıp gitmesi gayet doğal

Ki gerçekten de öyle, bunu kabullenin

Birisi sizi bir kere sevdi diye sürekli sevmek zorunda değil

4 sene geçer bir bakarsın artık sevmiyor veya sen sevmiyosun

Hayatın tuhaf çelişkileri bunlar

Ama malesef gerçkeleri de

• 1 kere parkta buluşma

10 tanesiyle gizli flört (potansiyel alternatifleri değerlendirme)

100 tanesiyle sosyal medyada sanal flört

1000 tane sosyal medyadan evlenme teklifi eden (Red yediler)

10000 tane sosyal medyadan yazan/yürüyen olmuştur.

tek kişi ile flört ettiğine inanmak biraz komik geliyor.

Ortamda ki insanların direk sosyal medya hesaplarına bakıp değer biçiyor bu görsel hafızalılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikikere2 -- 6 Ekim 2017; 13:22:17 >
  • işin kadını erkeği yok ortada bir ilişki var ve ciddi niyetler beslenmiş. bayan arkadaş düpedüz ihanet etmiş. ayrıl gitsin . hiç kimse vazgeçilmez değil. bunu bir bayan olarak söyleyebilirim çünkü gönlü senden başkasına kaymış ve olmayınca seni cebinde keklik olarak görmüş. yazık çok yazık..
    bunu bir erkek yapsada kadının ayrılması gerekir. ilişki de her iki tarafında sadık olması esastır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anatomi96 -- 6 Ekim 2017; 13:27:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dondaki fren izi

quote:

Değerli Arkadaşlar,
    bulunabilirsiniz.
    kız bul.
    Hayırlı Forumlar

Böyle dusundugun surece hayatin boyunca surekli arka plana atilacaksin. Cunku senden iyileri bu dunyada hep varlar ve var olacaklar. Sendeki bu dusuncenin adina tip dilinde 'asagilik kompleksi' deniliyor. Onemli olan seni en iyisi en guclusu en zengini oldugun icin tercih edecek biriyle birlikte olmak degi. Bunu 'sadece' icguduleriyle hareket eden her hayvan zaten yapiyor. Ancak biz insanlarin etik kurallari var. Onemli olan senin verdigin cabalarin, uzun yillar ona karsi gosterdigin sabir, saygi ve sevginin degerini bilecek olan biriyle hayatini surdurmek.

Aşağılık kompleksi ile bir alakası yok. Asıl bir kadına saplanan erkekler asagilik kompleksine sahiptir. Ve temelinde benden baskasina yar olamaz. Ben ezigim elimden kacip gidecek dusuncesi kiskanclikla maçolukla disa vurur.

Eger bu dediklerinde samimi ise pek cok cinsel problemi kafasinda cozmus biri. Tebrik etmek lazım.

Bu konuya gelince kiz 2li oymamis gibi. Evet bu durumda oyalanmak iyi bisey degil ve kimsenin kimseyi oyalamaya hakki yok. Adam gibi ben baskasini istiyorum der ceker gider. Biz de arkasindan gule gule deriz.

• Boynuzlamış resmen seni
  • ayrılmalısın hiç bi kız tam doğruyu söylemez kırpmıştır, buluşmuş daha nolsun, kesin parktır o da. yeter be yeter valla güvenemiyorum hiç bi kıza gençliğimin en güzel yıllarında kafa dengi bi kız arkadaşım yok hep motorize takımlar etrafta, ne zaman bulucaz dürüst doğru birini.. umarım geç olmaz
  • herkes yazıyı okursa sevinirim
    Öncelikle sizin ilişkinizin boyutunu bilmiyoruz belkide siz devamlı tartışıp ayrılan barışan bir cifttle olabilirsin, senin yada onun birbirinize karşı sogutacak hareketleride olabilir.
    Takıntılı ilişki modu yaşayan kız ve erkek modelleri mevcut
    Kötü bir hareket işlediğimiz yada suc nasıl gercegı soyleyip yada özür dileme zahmetinde bulunuyorsak, Kız arkadaşının sana gelip söylemesi olaya bi yandan iyi bakmana etken , bunu kendin ögrenseydin daha iyimi olacaktı sence

Şimdi burda bazı arkaşlar o sadece parkla kalmamıştır söyledir böyledi diyorda, Adamı ne gaza getiriyorsunuz ki, yada senaryo yazıyorsunuz hemen 2dkda herkesi aynı kefeye neden koyuyorsunuz bütün kızlar aynı ise, o zaman bütün erkekler içinde gecerli değilmi ne halttlar yiyen erkek tipleride zaten şimdi adamın agzını açtırmayın

kız gelmiş söylemiş , arkadasmın onları biyerde yakalamamış !

daha önce başımdan gecen olan kızın başkalarıyla konustugunu biliyordum hissediyordum , sonra konusma kaydını ogrendım ve bu kızın annesi ve kardesinin yanında sordugum bana sadece dediği şey " sadece konuştum bunda kötü birşey yokki " hatta barışmak istedi fakat barışmak isterkende konusmaya devam ediyordu
    çünki ögrendimki psikolojik olarak rahatsızlıgı var konusmayı ihtiyac görmüş sanal bile olsa onun için bazı konuları biraz derinlemesine düşünmek gerek hemen onu yaptı bunu etti bu halti yedi değil konu

şahsen tokatta agır olan şey laftır o takat yerine lafı koyup gitmek daha iyi olurdu

dostun benden sana tavsiye konuyu kapat, yoksa kafayı yediriler sana burda daha kötü olursun çünkü sen şuan boşta kaldıgın için şuan dışardaki bir ses e ihtiyac duyuyorsun ama dikkat et seni ikilemlere düşürebilir sana tavsiyen konuyu kapatıp kitlettir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 6 Ekim 2017; 14:56:14 >

• atropyn kullanıcısına yanıt
    "hiç bi kız tam doğruyu söylemez " dogruyu neden söylerşe o.....mu olur bırakın lütfen şunları hocam doğruyu söyleyenlerde var
    eger bu düşünceyle gidersen hiç bir zaman doğru dürüt birini bulamassın senin gözünde kızlar tam doğruyu söylemez kuşkusu var zamanın ben bunları yaşadım ve yendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 6 Ekim 2017; 15:1:15 >
  • ancakveancak kullanıcısına yanıt
    Canım ülkem. Sonunda benim gibi düşünen birini buldum. Başka herkes çamur atma peşinde.
  • kiz hakli bence sonucta insan tek esli bi canli degil
  • İkisine de bahane lazımmış
    Sebebi kız bulmuş
    Oğlan da üzerine atlamış

Seven insan uzatmaz
    Basar nikahı geçer

Hem deli sevip hem de üç sene uzatıyorsanız
    Görünenin altında başka sebepler vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: podkayfom

quote:

Orijinalden alıntı: pierlupi

quote:

Değerli Arkadaşlar,
    bulunabilirsiniz.
    kız bul.
    Hayırlı Forumlar

Sen nefse zulüm konusunu baya yanlış anlamışsın. Ya burada algı operasyonu yapıyosun yada anlama noktasında sıkıntıların var Allah sana akıl versin yada seni ıslah eylesin.

Haha niye ki? Adam kısaca diyor ki

Senden daha iyi bir yaşam daha farklı bir tad bulduğu zaman seni bırakıp gitmesi gayet doğal

Ki gerçekten de öyle, bunu kabullenin

Birisi sizi bir kere sevdi diye sürekli sevmek zorunda değil

4 sene geçer bir bakarsın artık sevmiyor veya sen sevmiyosun

Hayatın tuhaf çelişkileri bunlar

Ama malesef gerçkeleri de

Ben sizin söylediğiniz konu hakkında yorum yapmadımki. Olabilir neler neler duyuyoruz, onların yaninda sizin bahsettiğiniz durum artık okadar normalki. Ama arkadaşın bahsettiği ayetin bu konuyla alakasi yok. Selametle.

• Evlilikte kadın sevildiğini hissetmek ister, erkek de kendisine güvenildiğini. Bu yüzden erkekler aldatınca kadınlar daha kolay affeder. Benim başıma böyle bir şey gelse hiç affetmezdim. Yaptığı hareket hiç normal değil, hem o çocukla konuşması hem de aylar sonra sana gelip anlatması. Geçmiş olsun, Allah karşına iyi kısmetler çıkarsın inşallah.
  • Kiz en azindan durustmus soylemis ona bir sans ver

Ve cikar masaya degil tam 12'den vur
  • 3 senelik sevgilim bugün gelmiş ben başka biriyle konuşuyordum dediİster istemez Fragonard'ın bu resmi geldi aklıma:)))
  • İş parka kadar gitmiş hocam. Kim bilir parkta, neyse hocam geçmiş olsun diyelim. Allah bir daha böyleleriyle karşılaştırmasın.
  • Aynısı benimde başıma geldi kardeş 2 yıllık sevgilim işte çalışmaya başlayınca benden ayrıldı
    birisi ile görüşüyormuş sonradan öğrendim muhtemelen iş yerinden
  • yol ver gitsin. yada sindir içine ilerde swinger partilere katılırsınız.
  • O birşey değil kardeş bak bende başıma geçeni anlatayım sana. Benim zamanında 11 ay çıktığım bir kız vardı. İkimizde ciddiydik. Ama yakaladım. Hal, hareket ve tavırlarından anlamıştım başkasıyla görüştüğünü. Bir şekilde mail kutusuna ulaştım. Ohoooo bu şerefsiz başkasıyla yatıyor, birbirlerinin videolarını çekiyor telefonlarla ( sürekli bana küfürler, bak o salağın parasını nasıl yiyoruz aşkım gibi konuşmalar) fakat telefonu yakalanırım diye mail ile videoları birbirlerine atmışlar. İşin kötü yanı şu ki; o sevgilisi olan deyyusu bana aşkım bana küçük yaşta tecavüz ettiler deyince dizlerimin bağı çözülüp yere yığılıp ağlamıştım, ve sırf bu sebepten kızın eline bile dokunamamıştım, oysa ben bunları yakalayıp hiç çaktırmadan buluşmaya gittiğimde ulan geri zekalı senin suratına bakılacak insan sıfatı yok, ben senin paran için, ailen zengin olduğu için yanında durmuştum demesi oldu. Sonramı sonrası çok daha vahimdi benim açımdan..

• Herkesin başına gelen yada gelebilicek durum ne yazıkki
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.