Şimdi Ara

3 senelik sevgilim bugün gelmiş ben başka biriyle konuşuyordum dedi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
4
Favori
35.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yapılır mı lan bi delikanlıya bu ?? benim başıma gelse çileden çıkarım hocam Allah yardımcın olsun...
  • Birazcik adamsan ayrilirsin.

Yok ben nanoşum,totoşum diyosan koy gotune gitsin de devam et.Evlen boynuzunu da tak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi ayrılıp acı çekmen evlendikten sonra aldatılıp acı çekmenden iyidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bir kadın olarak söylüyorum , kesinlikle affetme .Bazı şeyler hatadır kabul ama bu bir hata değil ve daha evlenmeden bu tarafını gördüğün için çok şanslısın . Yarın öbürgün bir başkasını beğendiğinde de ilk siliceği insan sensin , yalvarıp ağlasa bile gerçek bu maalesef bir sürü böyle kız dolu her yer .

• Senin gene 3 yıllıkmış. Benim 6 yıllık sevgilim beni yatarak aldattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eoudoxias -- 6 Ekim 2017; 17:8:10 >
  • Karı milleti böyle işte

• Diğer erkek arkadaşı çok merak ediyorum, keşke ona da bir konuşma hakkı verebilsek. Kızın ne naneler yediğini bilsek keşke
  • ağlıyosa aldatmıştır derhal kurtul heryerden sil ama daha iyisinide bulamıcan oda garanti sıkma canını herkes göt zaten sende göt ol.
  • Haklı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apple34

O birşey değil kardeş bak bende başıma geçeni anlatayım sana. Benim zamanında 11 ay çıktığım bir kız vardı. İkimizde ciddiydik. Ama yakaladım. Hal, hareket ve tavırlarından anlamıştım başkasıyla görüştüğünü. Bir şekilde mail kutusuna ulaştım. Ohoooo bu şerefsiz başkasıyla yatıyor, birbirlerinin videolarını çekiyor telefonlarla ( sürekli bana küfürler, bak o salağın parasını nasıl yiyoruz aşkım gibi konuşmalar) fakat telefonu yakalanırım diye mail ile videoları birbirlerine atmışlar. İşin kötü yanı şu ki; o sevgilisi olan deyyusu bana aşkım bana küçük yaşta tecavüz ettiler deyince dizlerimin bağı çözülüp yere yığılıp ağlamıştım, ve sırf bu sebepten kızın eline bile dokunamamıştım, oysa ben bunları yakalayıp hiç çaktırmadan buluşmaya gittiğimde ulan geri zekalı senin suratına bakılacak insan sıfatı yok, ben senin paran için, ailen zengin olduğu için yanında durmuştum demesi oldu. Sonramı sonrası çok daha vahimdi benim açımdan..

Okurken kanser oldum hocam siz yaşamışsınız birde kıza ne oldu ? Şuan napıyorsunuz ?

• İşsizim çünkü derdimden verem oldum (ciddiyim). İstanbul ğni cerrahpaşa tıp fakültesinin yollarını aşındırıyorum sürekli. Her öksürükle pelte kan gliyor ağzımdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: apple34

İşsizim çünkü derdimden verem oldum (ciddiyim). İstanbul ğni cerrahpaşa tıp fakültesinin yollarını aşındırıyorum sürekli. Her öksürükle pelte kan gliyor ağzımdan.

Allah şifa versin. İnşallah iyileşir ve bunları bir an önce atlatırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hiçbir kadına inanmiyorum. Hepsi daha iyi niteliklere ve özelliklere sahip, kendini daha rahat yasatabilecek bir erkek bulduğu zaman onun peşinden gidiyorlar. Hiçbir kadın sadık değil bir de erkeklere dem vururlar.

• oo boynuz alirim bir dal

gecmis olsun kardes icine sindirip devam edebilirsen ne mutlu sana

• quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

2 dk da kizi.. pu yaptiniz.Yapan kiz soylemez.

Görüşmesi bile aldatmadır. İlla birşey yapması gerekmez.
  • İşte bu yüzden GoT'taki Night's Watch'ın yeminini edip bu işleri bırakmanı öneriyorum. Boş iş bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr.

Durduk yere söylemek nedir ya ilginç, ilgi çekmek için söylemiş olabilir. Olay gerçekse kesinlikle tolerans gösterme, ama diğer yandan olayın gerçek olup olmadığı hakkında konuşmasına da müsaade et, aksi takdirde senin de içinde kalır.

Bu saattten sonra olay gerçekçıkmasa da içinde kalır zaten "acaba?" diye.
  • 1.Şutla diyen forumdaşların story sinde vardır bu durum da belki haberleri yoktur.

2. Yaşın kaç bilmiyorum ama bir başkasıyla 3 yıl takılıp şimdi seninle cleansheet yapmış birisi içine daha mı çok sinecek?

3. Sonucu veya sebebi ne olursa olsun itiraf ve pişmanlık karşısında kendinden beklediğin gerçekten bu mu?

4. İlişkiler bazı marjları test edebilir bu açıdan bakıldığında senin de kaybetmiş sayılacağını unutma.

5. Bu okudukların onu affetme konusunda kafanı karıştırdıysa ve bu yönde bir karar verirsen başa kakma hakkını kazanmış sayılmayacağını bil. Dişlerini sıkarak değil içine akıtarak affetmelisin.

6. Bir kızın seninleyken yaşamış olabileceği bir şeyi sindirmek senden önce yaşadığını sindirmekten daha zordur sanılanın aksine.

7. Yaptığı hataya senin de sebep olmuş olabileceğin konusunda kafa yor

8. Bu konuda sakın çabuk karar verme, önündeki bir kaç hafta hiç birşey yapmasan bile sana yardımcı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lagun@ -- 6 Ekim 2017; 21:29:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Frostbite

Herkes erkekliğe bürünmekten insanlıkta lise terk galiba.. Tapulu mal mı arıyorsunuz? Bir de tasma takın tam olsun. Konuştuktan sonra seninle paylaşmak istemiş ki gizlisi saklısı kalmasın, belli ki sana güvenmiş(hata etmiş), daha ne istiyorsunuz, kuleye mi kapansın?

Aranızdan biri yapsa 'olm kızlarla aran iyiyaaee' çekiceğiniz yerde bir namus cinayeti kovalamadığınız kalmış, yazdıklarınızdan utanın kadın düşmanları.

Kes sesini feminazi.
  • strongergo S kullanıcısına yanıt
    Amin hocam, nerde ne kadar şifaya ihtiyaç olan varsa benle beraber cümlemiz şifa bulsun

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.