Şimdi Ara

3 harfli özel plaka fiyatı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
3
Favori
132.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 34 ERY XX ya da 34 EC XXXX bize kaça patlar?
  • pi10 kullanıcısına yanıt
    Hocam devletin verdiği ödenek sadece devletin izin verdiği şeyler için harcanabiliyor. Bilgisayar var ama bilgisayar alacaksın o kadar. Diğerlerini o vakıftan tedarik ediyorlar tabi sizin dediklerinizde olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 06 FKR 19 özel plakalı. FAKİR FİKRİ FAKRULLAH isimlerine uygundur.92 model 200 e mercedes aracım satlıktir. Sahibinden.com da ilan numarası şu 433613837 erzurum

• özel plaka alan firma varmış abi işi ticarete dökmüşler
    https://www.youtube.com/watch?v=w7AiFpZU-Nw
  • 01 CCC x şeklinde bir plaka almak istiyorum, bize aşağı yukarı maliyeti ne olur bilgisi olan var mı acaba?

• Arkadaşlar şu anda nasıl işliyor bu durum biliyor musunuz? 34 onr xxx veya başka bir şey almak istiyorum. Her şubede olmayabiliyor bir de. Adrese dayalı sistem geldikten sonra sıkıntı yaşanıyor bu durum hakkında. Kaça maal oluyor, sadece isim veya soyisim kısaltması ve 2 sayı ne kadara maal olur bilen varsa çok memnun olurum.
  • Geçen hafta aracımı sattım malum yeni sistemde plakalar artık noterde basılıyor. Alıcı arkadaşın harf seçme talebine görevli arkadaş "harfleri göremiyoruz sıradan veriliyor artık, harf seçme kalktı" şeklinde bir cevap verdi.

Bunun istisnası var mıdır arkadaşlar ? Artık harf seçmek hiçbir şekilde mümkün değil mi? Var mı bilgisi olan?
  • sienaumut S kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta babam aldığı araca da aynı muameleyi yapmışlar Pendik'te. Noter "sistem otomatik veriyor" cevabını vermiş, harfler de AA* olarak başlıyor.

1 şubat 2018 sonrası için işlemler;

Araç satış işlemi yapılmadan önce istenilen özel plaka ilgili emniyet müdürlüğü tescil bürosuna gidilerek ayırtılmalı.
    Sonrasında aşağıda bahsedeceğimiz bağış miktarı ödenerek evrağı alınmalı
    Noterde araç satışı yapılırken noterde plaka değişikliği yapılacağı söylenerek ilgili evrakların notere verilmesi gerekmektedir.

Bu işlemler sonrası ayırt ettiğiniz plaka size tahsil edilecektir.

kaynak :http://www.otomobilrehberim.com/2017/04/ozel-plaka-nasil-alinir-2017-2018.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuffkiLLe -- 2 Nisan 2018; 2:40:55 >

• Arkadaşlar merhaba 35 YAZ plaka arıyorum nasıl bulabilirim?

• 3 harfli ve özel derken "cin" mi hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sert3333 -- 29 Temmuz 2018; 21:23:26 >
  • Ben Balıkesir AGA plaka almak istedim oho çoktan tükendi dediler sıradan aldım AJDA geldi yani AJD hem de bedava. Tabi benim için bir anlamı yok. Tek bildiğim Ajda, Ajda Pekkan yani.

• XX EGE 35 isteyen olursa görüşelim
  • Beyler 61 taskın 61 plaka gördüm bu aracı nasil bulabilirim ?

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sangaryus kullanıcısına yanıt
    plaka nereye kayıtlı birde fiyat için karaca-yasin@outlook.com irtibata geçebiliriz
  • 34 ysn plaka almak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakka

Yıllar önce arkadaşın 34 GAY *** plakası olan arabası vardı(aldığında bu şekildeydi). Benzinlikte kasada duran eleman 3000 tl veririm bana sat diye tutturdu. Bir daha önünden bile geçmedik oranın

İşin kötü yanı her çevirme oluşunda mutlaka durduruyolardı plakadan dolayı Bazı polislerde plakayı görünce gülüp devam et diyolardı
    FAK plaka olsa ortam gerilirdi.

• anal olarak anlayan çok olacaktır. 3 harf 3 rakam plaka sıkıntı zaten çoğu suriyelilerin aldiği aracların plakaları böyle dostum.

@Konu Sahibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 13 Aralık 2019; 23:28:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

ANL derken?
    Anıl demek istemiş
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.