Şimdi Ara

3 Gündür yüksek ping düşük download sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk telekom vdsl 35 mbps kullanıyorum 3 gündür hızım 2 mbps'i geçmiyor hiçbir şey yapamıyorum pingim 300 400 lerde düzelmiyor. Arıyorum arıza kaydı oluşturuluyor çözüldü diyor çözülmüyor resmen mahsur kaldım 3 gündür. Modem ayarlarım aşağıda bir sıkıntı var mı?

https://i.hizliresim.com/r58qkP.png

• modem ayarları normal gerçektende modeme 35 mps hız geliyor size aktarımda sıkıntı var kablolu baglanıyorsanız kablo deiştirin yada wifi baglanıyorsanız kablolu baglanıp test edin.
  • Hocam kablolu da kablosuz da denedim değişen hiçbir şey yok ya. Şu an tekrar hız testi yaptım download 0.42 çıktı bu nedir. Akk yi kaldırdılar diye mi oldu anlamadım ki ne bu aksilik böyle
  • akarle34 A kullanıcısına yanıt
    Farklı bir modem ile deneme imkanınız varsa deneyin derim değerler normal modem arızalı değilse ve pc de bi sorun yoksa 35 mps almanız gerekiyor şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revoir

Farklı bir modem ile deneme imkanınız varsa deneyin derim değerler normal modem arızalı değilse ve pc de bi sorun yoksa 35 mps almanız gerekiyor şuan.
    Farklı bir modemle de denedim hocam sorun düzelmedi.
  • wifiden bağlanıp telefonda hız testi yaparmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

wifiden bağlanıp telefonda hız testi yaparmısınız
    Sonuç aynı hocam malesef.
  • Bende de son 2 gündür aynı sorun var. Esenler'deyim ve santrale yakınlığım hat değerlerim çok iyi olmasına rağmen seninki kadar olmasa da her zaman 5ms olan ping şu an 30'larda geziyor ve 35mbit kayıpsız aldığım hız 5-6mb lerde geziyor. Ben asıl 1 ocaktan sonra ne olacak onu merak ediyorum.
  • Aynı sorun bende var dünden beri. VDSL 2 kullanıcısıyım. Hızım 1.5- 2mbit cıkıyor. Normalde speedtestte 7-10 arası olan Pingide 50'ye sabitlemişler. Bugun 2 defa net kesilmiş ben evde yokken.

EDİT: Az önce aradım. Hızınız normal gözüküyor vs diyim sorunuma çözüm getirmediler. Adama biraz bağırıp çağırdım. Telefonu kapadım. Aradan 20 dk geçti düzeldi.

Telefon görüşmemde bana sürekli sorun yok local bir sorununuz var diyip durdu. Bende üsteledim sürekli. Telefonu kapadım Aradan 20 dk geçti düzeldi. Belli ki bir problem vardı da söylemediler sebebini. Yoksa bu tesadüf falan olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 29 Aralık 2018; 18:24:40 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.