Şimdi Ara

3 BİN TL NE ALABİLİRİM ACİLL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÜNİVERSİTE ÖGRENCİSİYİM BİRİKMİŞ PARAM VAR NE ALABİLİRİM 3 BİN TL ARKADŞLAR İSTANBULDA OTURUYORUM 3 BİN PEŞİN GERİSİ SENETTE OLABİLİR BİLDİGİNİZ Bİ YER VARMI ACABA ACEMİLİGİMİ ATICAM ARABAYLA
    COGU RENO FLAŞ ÖNERİYOR AMA SİZİNDE GÖRÜŞLERİNİZİ ALMAK İSTEDİM

• flash uygundur.
  • Flaşş Çok arıza Cıkarıyor Parçası bulunmuyor vsvsvsvs diyolar hocam dogrumudur?
  • arkadasım üzülerek söylüyorum o paraya alacağın her araba arıza çıkaracaktır ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı...parça olarak sıkıntı çekeceğini zannetmiyorum
  • Temiz bi SERÇE bulabilirsin o paraya yada Murat 131 Doğan felan alabilirsin.
  • Tofaş alman mantıklı olur parça ucuzluğu vs bakımından.
  • arkadaşım yanlış anlama ama o paraya alacağın arabadan hayır gelmez.

ya bütçeyi arttırmalısın yada o paraya güzel bi motor alabilirsin.
  • Bence de acemilik atılacak araç için en az 6-7 bin TL gözden çıkarılmalı... Gerisi devamlı arıza, masraf çıkarır... Ama yine de her tamircide yaptırabileceğin, iki dükkan öteden stop lambasını, tamponunu alabileceğin araba tofaş şahin, doğan vs'dir...

Mesela 1992 Şahin

Bu tip arabalarla süper acemilik atılır :) Tampon mampon düşünme, ittire kaktıra paralel park öğrenirsin :)
  •  3 BİN TL NE ALABİLİRİM ACİLL YARDIM

• Reno flash alma, Temiz bir Şahin bul tüplü ve muayeneli olsun parçası sudan ucuz, en ücra köyde bile ustasını bulursun, pazarda 2 günde satarsın, rahatına bakarsın.
  • lada samara
  • tosba alınır
  • Mis gibi öğrencisin okul eş dost , bırak hayat öööleee devam etsin dertsiz başına dert alacaksın , sigortası arızası yakıtı parkı , zaten üste para eklemek zorunda kalacaksın , arada yemen muhtemel cezalar , muayene derdi , ben sadece ortaya konuşuyorum ben olsam öğrenciyken özellikle bulaşmazdım.........
  • 5000 e Ford Granada 2.0 V6 100 Hp Kuş serisi katili.
  • motorsiklet al.... özgür ruh ayağına primde yaparsın :D
  • acemilik atmak için ucuz yollu öğrenci arabası

boşver gözüm o yollardan bizde geçtik. sen okumana bak... anladın sen onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tandem_78

acemilik atmak için ucuz yollu öğrenci arabası

boşver gözüm o yollardan bizde geçtik. sen okumana bak... anladın sen onu

niye böyle bir yorum yaptınız ki şimdi.
  • Murat 131 bakabilirsin.Motosiklet de tavsiye ederim.Arabaya göre bakım ve işletim maliyeti gayet düşüktür,öğrenci işi yani.
  • Tofaş modeli bakman senin yararına olur.. parcası bol ve ucuz
  • Arkadaşın durumuna benzer bir durum bende de mevcut. Acemilik atmak için, şehir içinde kullanılacak, yedek parçası kolay bulanan (Eskişehir deyim) ve ucuz olan bir araç lazım. benim biütçem 5 bine kadar çıkabilir. Ne önerirsiniz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.