Şimdi Ara

3 Aydır Kopma Yaşıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 ay oldu 12mbps internet alıyordum rahat artık max 4 mbps oda sürekli kopmaya başladı süperonline hiç ilgilenmiyor kendi işimizi kendimiz yapıcaz gibi türk telekomdan geldiler hattınızın değerleri iyi denildi ama bence değil sizce sorun nerde olabilir
     3 Aydır Kopma Yaşıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bina içi kablolar kontrol ettir. veya cat6 kablo deyiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 10 Ocak 2016; 15:32:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0365634b

bina içi kablolar kontrol ettir. veya cat6 kablo deyiştir.

Türk telekomdan tekrar gelip bakıcaklar sonuç ne olucak bilmiyorum en son kablo çekicem tekrardan

• Hocam bende kopma yaşıyorum 16 mbit hızda binanın içinde telekom fiber kutusu var eve telefon kablosu ile geliyor telefon kablosunu değiştireyim diyorum cat6 ceksem olurmu ki

• Chosen312 kullanıcısına yanıt
    hocam modem hat değerini paylaşırmısın acaba ?
  • Hocam o kutunun yeri degişti 3 ay önce felan binın başka bi tarafına taşındı ondan önce kopma olmazdı.Şimdi aşırı kopma sorunu var ya modemi degiştirecem yada kablo çekicem canımı cok sıkıtı kabloyu cekinde telefon mu yoksa cat6 mı ceksem karar veremedim.
     3 Aydır Kopma Yaşıyorum
    hocam hat zayıflaması yok fakat bir de cat 6 deneye bilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 10 Ocak 2016; 16:24:06 >
  • Hocam acaba modemden olabilirmi 2 farklı modem denedim aynı sorun kullandıgım modem rt-205.Yeni modem mi alsam yoksa bi telefon kablosu mu cektirsem cok kararsız kaldım

hocam modem'de vdsl destekliyormu ?
  • Yok hocam modem vdsl desteklemiyor sizce önce kabloyu mu değiştireyim yoksa modemden mi problem

hocam fiber kutusu varsa adsl modem en fazla 24 mbps destekler sonra kablo cat 6 ile deyiştir iyi bir internet kullanmak için ne gerekirse yap sonra hipernet tarifesine geçersin vdsl modem alhttp://www.akakce.com/modem-adsl/en-ucuz-tp-link-td-w9980-fiyati,3800779.html
  • Hocam yani kutudan cat6 kablo cekeyim ama telefonu nereye bağlıcam ozaman?

elektrikçi çağrını veya Turk telekom teknik ekip çağrını tabi cat kablo turk telekom ekipler braz karşı olabilir fakat gine de cat6 kablo iyi olur fiber varsa
  • KeLepChe57 kullanıcısına yanıt
    hocam olmazsa onlar varken cat 6 kablo alın diğer kablo sorunlu filan derlerse.
  • Anladım hocam binanın içinde büyük bi kutusu var turuncu bi kablo geliyor kutuya.Saolsın hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.