Yüzbaşı
19 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar Samsung gardırop tipi buzdolabı aldım 4 ay önce 1 haftadır anormal soğukluk hissediyorum içeceklerde ve geçen gün suyun üzeri donmuştu.Buzdolabının içerisine derece koydum ve 0.7 2.5 3 5 kafasına göre hiç sabit değil soğukluklar buzdolabım 5 dereceye ayarlı olmasına rağmen o derecenin hep altında yani 5 +- 0.5 olması gereken ürün 3 4 derece altında çalışıyor. Teknik serviste çağıramıyorum covid-19 virüsünden dolayı ürünü fabrika ayarlarına sıfırlama gibi bir şey var mı ?
Merhaba iki buzdolabı markası arasında kaldım Samsung daha geniç hacimli yer konusunda sıkıntım yok buzluk kısmı büyük dolap istediğim için gardrop arıyorum.

Arçelik 391640 EI 6000₺

Samsung RS62R5001M9 7000₺
Merhaba arkadaşlar peteklerimin hepsine termostatik vana taktım merkezi sistem bağlantı şekli giriş çıkış alttaydı girişi yukarı taşıdım taşırken peteklerin yarısı boşaldı hava alma yerinden havalarını aldım su gelene kadar peteklerde su şırıltı sesi oluyor soğuk su vanasını kapatıp açınca bağlantı noktalarındanda sırayla 2 tasa yakın su boşalttım içinde hava var mı yokmu anlamıyorum
Arkadaşlar sony 65xe8505 model almayı düşünüyorum nasıldır 9 serisi biraz pahalı bütçemi aşıyor
Arkadaşlar bu ürünü aldım sizce nasıl hatamı yaptım
Asus GL553VD-DM432 Intel Core i5 7300HQ 8GB 256GB SSD GTX1050

http://www.hepsiburada.com/asus-gl553vd-dm432-intel-core-i5-7300hq-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000008Q8LN
Arkadaşlar modemle ağ genişleticiyi bağlayamadım wps aktif ettim her ikisinde tuşa bastım fakat bağlanmıyor başarılı diyor görüyor ama internet olmuyor modemden şifrelemeyi kaldırınca wps tuşuna basınca bağlanıyor ama şifreleme açıkken tplink bağlanmıyor modeme yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar oyun durduk yere bozuldu menüdeyken yaklaşık 30 sn sonra hiç bir hata kodu vermeden oyun sürekli kapanıyor ve bende oyunu sildim tekrar indiriyorum şuan %20 de açıyorum oyunu gene aynı sorun devam ediyor bi fikri olan varmı teşekkürler
Arkadaşlar 3 ay oldu 12mbps internet alıyordum rahat artık max 4 mbps oda sürekli kopmaya başladı süperonline hiç ilgilenmiyor kendi işimizi kendimiz yapıcaz gibi türk telekomdan geldiler hattınızın değerleri iyi denildi ama bence değil sizce sorun nerde olabilir
Arkadaşlar indirimle rusyadan gta5+white shark aldım fakat oyun parası gelmedi veya ben bilmiyorum nereye gelicek bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi teşekkürler
Merhaba arkadaşlar windows 10 kurduktan 1 gün sonra pc kapattım açmak istedigimde onarılması gerekiyor gibi yazılar çıktı fakat kendisini bir türlü onaramadı windows 10 ardından fabrika ayarlarına döndürdüm bu seferde windows 8 den başladı ve şuan tekrar 8.1 ve ardından 10 yüklicem

1.Böyle durumda hep windows 8 denmi başlıcak pc ve bunu nasıl windows 10 a göre recovery ayarlaya bilirim pc yi orjinal biosa gömülü serial key var
Hakkında
Meslek: Mühendis
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Bilgisayar
Asus
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
Millenicom
Oyun Platformu
Xbox Series
Takım
Galatasaray
TV
Sony
Ses Sistemi
Sony
Notebook
Asus
Xbox Live GamerTag
KeLepChe
Motosiklet
Kawasaki
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital
Modem
Nokia
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 469
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.072 (Bu ay: 155)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 49 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.