Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (1479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Chosen312 , debianmr , aslanaslan10 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 25 Misafir (4 Mobil) - 22 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
235.505
Cevap
1.165
Favori
11.786.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rig3L

Mevcut kirada oturan insanlar evi boşaltıp sokakta mı yaşamaya başlayacaklar yoksa yeni evlenmiş bir çift çadırda mı hayatlarını devam ettirecekler ? Kiracı bulamama konusunda külliyen haksızsını , satılık olarak ev fiyatlarında belki bir miktar azalma olur o kadar.

Alıntıları Göster
    Asiri luks dairelerden bahsettim, buyuk maliyeti ve kirasi olan daireler.
  • mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    Malesef o konuda da katılmıyorum hocam kriz o lüks villalar da ve konaklarda yaşayanlara vurmaz diye tahmin ediyorum. Emlak konusundaki tek sıkıntı insanlar ev alma yoluna gitmez(gidemez) de kirada yaşamaya devam eder.
  • Ver mehteri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4,9770 euro yeni rekor
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Dediğimle bunun alakası yok. Ben ülke ekonomisini de savunmadım zaten. Kur un 15 sene önceki değerini söyleyip maaşınız sabit kalmış gibi davranmanız komik sadece bunu belirttim. Ekmek fiyatı 25 kuruştu şimdi 1.25 demek gibi bir şey. Neyse hocam...
  • https://www.dunya.com/ekonomi/super-tesvik-pazartesi-aciklanacak-haberi-410532

ANKARA (DÜNYA) - Daha önce iki kez ertelenen ve Türkiye sanayisi açısından kritik öneme sahip yatırımların ilan edilmesinin beklendiği proje bazlı teşvik sistemi kapsamındaki yatırımların 9 Nisan Pazartesi günü açıklanması bekleniyor.

Yatırımlar, Cumhurbaşkanlığı’nda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı bir törenle ilan edilecek. Daha önce iki kez organizasyon için tarih alınmış ancak iç ve dış gelişmeler nedeniyle ertelenmişti.

125 milyar TL’ye kadar çıkabilir
    Proje bazlı teşvik sisteminden yararlanacak büyük yatırımların, Türkiye’nin yüksek açık verdiği hammaddeler yanında, sanayinin sürdürülebilirliği için kritik olan ürünler ve yüksek teknolojili ürünleri kapsaması bekleniyor. Bu kapsamda izin verilen yatırımların 125 milyar TL dolayında olduğu açıklanmıştı.

gene mi teşvik o güzel güzel silah sanayi dışında ben pek süper teknoloji içeren bir şey bilmiyorum.varsa beni aydınlatın.

http://www.gercekbilim.com/

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    Hocam ona biraz akıl olsa denmez kain olsaydım denir :) o kadar geriye gidebilsek heralde dolarla uğraşmaz yurt dışına yerleşmeye çalışırdık biranönce.
  • ComradeMRX kullanıcısına yanıt
    gözüm kanadı ya 2013 de dolar düşük olduğu için hiç ilgilenmezdim kuruyla, şimdi bakıyorum sanki 10 yıl önce gibi geliyor o yıllar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rig3L

Malesef o konuda da katılmıyorum hocam kriz o lüks villalar da ve konaklarda yaşayanlara vurmaz diye tahmin ediyorum. Emlak konusundaki tek sıkıntı insanlar ev alma yoluna gitmez(gidemez) de kirada yaşamaya devam eder.
    Ekonomik darbogazda en cok luksten tasarruf edilir diye dusunuyorum, 15 bin yerine 10 bine oturmak isterler, ayni sekilde dukkan is yapmazsa Adam daha az kirasi olan yeri tercih eder bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozman80

https://www.dunya.com/ekonomi/super-tesvik-pazartesi-aciklanacak-haberi-410532

ANKARA (DÜNYA) - Daha önce iki kez ertelenen ve Türkiye sanayisi açısından kritik öneme sahip yatırımların ilan edilmesinin beklendiği proje bazlı teşvik sistemi kapsamındaki yatırımların 9 Nisan Pazartesi günü açıklanması bekleniyor.

Yatırımlar, Cumhurbaşkanlığı’nda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı bir törenle ilan edilecek. Daha önce iki kez organizasyon için tarih alınmış ancak iç ve dış gelişmeler nedeniyle ertelenmişti.

125 milyar TL’ye kadar çıkabilir
    Proje bazlı teşvik sisteminden yararlanacak büyük yatırımların, Türkiye’nin yüksek açık verdiği hammaddeler yanında, sanayinin sürdürülebilirliği için kritik olan ürünler ve yüksek teknolojili ürünleri kapsaması bekleniyor. Bu kapsamda izin verilen yatırımların 125 milyar TL dolayında olduğu açıklanmıştı.

gene mi teşvik o güzel güzel silah sanayi dışında ben pek süper teknoloji içeren bir şey bilmiyorum.varsa beni aydınlatın.

http://www.gercekbilim.com/
    Siz hiç Takvim gazetesi okudunuz mu ? Her gün ama her gün işsize 10 bin tl, emekliye 2 maaş ikramiye 200 tl zam gırıla, bol kese dağıtıyor manşetten lütfen bir okuyun.

Bütün arkadaşlara tavsiyem.

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/dogus-holding-yapilandirma-istedi-40797167

Dogus holdingte 5.8 milyarlik borcu icin yapilandirma istedi.

• ozman80 O kullanıcısına yanıt
    Beter olsun

• Simdi medyanin gaza getirdigi gibi bizim rakibimiz almanya fransa abd filan degil. Bizim ekonomik ligimiz gelisen ulkeler kategorisi ve uzunca bir zamandir en kotu performans gosteren para birimi bizim paramiz. Bunlar da kimler guney afrika meksika brezilya vs. Parasal genisleme politikasi vardi dunyada da uzun zamandir gelisen ulke borsalari bu sayede artidaydi ve ulkemizdekinin tersine bu ulkelerin cogunda para degerlerinde artis var. Ayi piyasasina girmek uzereyiz ama artik, bunun nedeni de korumaci ekonomik politikalardir ve risk algisi da degisiyor. Gelisen ulkelerden ciddi bir sermaye cikisi olacaktir, daha bunlar iyi gunlerimiz. Umarim yaniliyorumdur ama gidisat hic iyi degil.

• Şimdi daha iyi anlıyorum Aydın Doğan'ın neden holdingi sattığını.
  • Tlnin değer kaybetmesinin tek sebebi hükümetin kararlarıdır. OHAL ile, baskılarla, tek medya ile, astronomik vergilerle, söz tutmama ile ülke düzgün yönetilmez.

Trump'a dua etmeliler. Dolar şuan 4.70 ti yoksa.

Piyasada para dönmüyor.

• Hani dolar'ın ne faydası var ben dolar mi kullanıyorum diyenlere gelsin bu.

Nükleer santralden alacağın elektriki dolarla alıyorsun ve dolar artış gösterdimi elektrikte zamlaniyor.
    Bugün dolar 4.05 ise 2 ay sonra 4.00 olsa bile o zamlanan tarife de " indirim" olmuyor.
  • 4-5-6 istikrar büyük hızda büyüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://mobile.twitter.com/DurmusYillmaz/status/982090157800046592?s=19

Eski merkez bankasi baskani kambiyo kontrolu diyorsa ve eger pazartesi faizleri dusurmek icin tavan uygulamasina gideceklerse babalara geldik demektir.

• ozman80 O kullanıcısına yanıt
    Faize tavan uygulamasının kaynağı nedir? Bunu ciddi ciddi düşünüyorlarsa kör topal ilerleyen ekonomi patlar. Dolarizasyon başlar.
  • 
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.