Şimdi Ara

3.5 senelik ilişkim bitti. (11 gün sonra mesaj!) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
118
Cevap
5
Favori
9.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başka birini bulmuştur klasik kızlar ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalale

Başka birini bulmuştur klasik kızlar ...

Öyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Ama saçma nedenlerini göze alırsam. Belki de bu yüzden benden ayrıldı, belki de beni sadece kullandı diyebiliyorum. İnsallah öyle bir şey olmamıştır.

• Benimde 3 yıllık bitti aslında ben bitsin istemiyordum.. Benim durumdasın kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: Feedbask

Benimde 3 yıllık bitti aslında ben bitsin istemiyordum.. Benim durumdasın kardeşim

Geçmiş olsun. Ben de istemiyorum da işte. Yapacak bir şey olmuyor elinde

• Ya bu kizlar varya aldatsa bile öyle mesajlar yaziyolarki kendini kötü hissediyosun hatayi kendinde ariyosun

• 1.5 yıldan fazla flört 1.6 yıl evliliğimi bitiriyorum o yüzden çok dert etme rahat ol hayatta hiçkimse senden önemli değil .
  • tespite bak.
  • 18, 19 yaşında adamsın boşver takma kafanı. Ama taktir ettim forumun ergen tayfasına göre gayet güzel ayrılmışsın. Kendini rezil etmemişsin.

Boşver arama, sorma, yazma unut gitsin. Kız gayet insan gibi ayrılmış. Olmuyo diyosa yapacak birşeyin yok.

Şu oyunuda azalt. Hayatından bu kadar vakit çalma. Yazık.
  • - bir sey yazmiyacakmisin

+ helal olsun gorusuruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonglife -- 6 Mart 2017; 11:53:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Bi ekmek yedin mi bari ?

Bu nasil bi yorumdur

• Kendiminkini anlatayim. 2009dan beri tanidigim kiz vardi. 9 yillik bak. 2 hafta once kabul edemeyecegim bir laf cumle kurdu. Tum numaralari telefona kaydedip sim karti kirdim. Gittim turk telekoma yeni hat aldim. Zaten aklimda da vardi ucuz tarifeler yuzunden Daha benimle muhatap bile olamaz. Dedigi seye cevap bile yazmadim. Cunku o cumlesinden sonra degmezdi. Keske eskiden gerekli cevabi verseydim diye dusunuyorum simdi. Gec kalmisiz. Bu arada ya gorucu usulu bulurum birini ya harbi adam gibi seven biri ile. Yoksa zor haci. Etraf cok kotu. Suan eglencesine bakmak lazim. Gitmek isteyene kapiyi gosterecen uzatmayacan

• Size onerim ergenlik donemi askinizla devam etmeyin.Cunku insan degisiyor.Yas ilerdikce hem siz hem de kiz arkadasiniz daha oturakli oluyor.

15 yasinda yasadigin sey emin ol ask degil.Cunku senin hayattan ve bir kizdan bekledigin seyler tam oturmamis oluyor.Hormonlarin yonettigi bedenle beyninin yonettigi beden bir olur mu?

O yuzden cok kafana takma ilerde o bugunleri hatirlayip ne kadar aptalmisim diyeceksin ve guleceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Kendiminkini anlatayim. 2009dan beri tanidigim kiz vardi. 9 yillik bak. 2 hafta once kabul edemeyecegim bir laf cumle kurdu. Tum numaralari telefona kaydedip sim karti kirdim. Gittim turk telekoma yeni hat aldim. Zaten aklimda da vardi ucuz tarifeler yuzunden Daha benimle muhatap bile olamaz. Dedigi seye cevap bile yazmadim. Cunku o cumlesinden sonra degmezdi. Keske eskiden gerekli cevabi verseydim diye dusunuyorum simdi. Gec kalmisiz. Bu arada ya gorucu usulu bulurum birini ya harbi adam gibi seven biri ile. Yoksa zor haci. Etraf cok kotu. Suan eglencesine bakmak lazim. Gitmek isteyene kapiyi gosterecen uzatmayacan

Sende kac tane kız var daha bi tanesini arıyordun gecenlerde

• reqedit7 kullanıcısına yanıt
    Yenisine başla, sıkıntı edecek bir durum yok, böyle şeyler hepimizin başından geçti. Aradan zaman geçtikten sonra kıza gönderdiğin mesajlara bile güleceksin, ne gerek vardı da böyle yazmışım, aptalmışım diyeceksin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emin ol ilerde güleceksin, daha iyileri karşına çıkacak. Hiç sıkıntı etme..
  • Ayrıldıktan sonra yalvarıp geri dönmesini isterseniz o ilişkiden bir cacık olmaz. Bu nasıl olsa bana muhtaç der basar tekmeyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: darklord1905

Size onerim ergenlik donemi askinizla devam etmeyin.Cunku insan degisiyor.Yas ilerdikce hem siz hem de kiz arkadasiniz daha oturakli oluyor.

15 yasinda yasadigin sey emin ol ask degil.Cunku senin hayattan ve bir kizdan bekledigin seyler tam oturmamis oluyor.Hormonlarin yonettigi bedenle beyninin yonettigi beden bir olur mu?

O yuzden cok kafana takma ilerde o bugunleri hatirlayip ne kadar aptalmisim diyeceksin ve guleceksin

Hocam dogru demissiniz de biz hormonlara yenik dusuk bir ellesme dahi yapmadik. Gercekten seviyordum ben. Evlenmeyi dusunuyordum. Butun hayallerimi ona gore kuruyordum. Sanki hep o olucakmis gibi dusunuyordum ama olmadi. Gitti.

• Abicim senin kadar yaşım yoktur muhtemelen (18) senin kadar da sürmedi bi kaç gün oldu ayrılalı bende,bizde mi sıkıntı var yoksaa onlar mı sevmiyor anlamadım senin gibi bende sevdiğini anlamadım işin kötü tarafı aynı sınıftayız allahtan son sene.

• reqedit7 kullanıcısına yanıt
    Sanada geçmiş olsun kardeşim

• Okuyup teselli etmek isterdim de burda ilişkin değil hayat hikayen falan yazıyordur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.