Şimdi Ara

3.5 senelik ilişkim bitti. (11 gün sonra mesaj!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
5
Favori
9.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: panter20

olmuş bitmiş bırak gitsin giden gitmiştir seni kaybetmiştir.

https://m.youtube.com/watch?v=TtCd2r9TQX8

https://youtu.be/AzYlBYbH7YI bu da benim onerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: reqedit7

Aynen kimse iyilikten anlamiyor. Kotu davrananlardan hoslaniyor millet. Gecmis olsun bu arada.

sağol krdeşim bak beni yeni yeni stalklıyor bitane hattanda arıyor arada bi umursama gelcek gelmezsede salla
  • quote:

Orijinalden alıntı: fesbi

quote:

Orijinalden alıntı: reqedit7

Aynen kimse iyilikten anlamiyor. Kotu davrananlardan hoslaniyor millet. Gecmis olsun bu arada.

sağol krdeşim bak beni yeni yeni stalklıyor bitane hattanda arıyor arada bi umursama gelcek gelmezsede salla

Benim ozledigim kadar ozlese yeter. O zaman anlar iste ne cektigimi.

• Ara vermeniz gerekli. 2.5 senenin ustune cikmaniz bile mucize olmus. Bir muddet sonra yaklasik 5-6 ay konusmayacaksiniz ama sonra tekrar baslarsiniz. Hayatinizdan tamamen cikaramayacaksiniz birbirinizi. Kendim ve cevremde hep boyle olmustu

• Ne demek dostum kahin olmaya gerek yok böyle şeylere. Yalan söylemeyeyim hiç sevgilim olmadı, ama o kadar çok sevgilisi olan arkadaşım var ki böyle şeyleri artık çok fazla biliyorum.

Özlesen bile belli etme kıza özlediğini, sert bir tavır koy, bu zaten kızların ters psikolojiye genetik sebepler nedeniyle daha kolay düşecek olmasından dolayı kıza ağır gelecektir. Tabi yiğitlik sende kalsın, takma gitsin derim.

Benimde böyle sevdiğim vardı bir tane, denedim uğraştım olmadı tabi benim ki özgüvene sahip olmadığım ve önyargıdan dolayı oldu ama deneyim oldu sevgili olmamış olsak da. Bence kızlarla aranın iyi olması, çapkınlığın aşağısında, "efendi çocuk" sıfatının üstünde, ara bir yerde olmak daha önemli.
  • Bi ekmek yedin mi bari ?

• Dün cs go da maçtayken babam 10 sefer aradı. Zor bir maçtı cevap veremedim. Adam eve geldi meraktan

• Benimde seninki başlamadan 3 yıllık ilişkim bitmişti. Ne yalan soyliyim kendi yaşadıkları mi gördüm. Zamanında bende çok sevmiştim ama şuan aklıma bile gelmiyor gelirse sövüp yoluma devam ediyorum iyiki de böyle olmuş hatta hiç baslamasaymis daha iyiymiş öyle biriyle yaşayamazdım. Surekli kısıtlamalar tripler falan o nedir öyle yav. Sonunda evlenicez ayağına asosyalin teki olup çıktık mahvetti lise hayatımı arkadaşlıklarımı. Bugün çok farklı biri olabilirdim belkide.. Beyler çok kaptiriyoruz kendimizi yanlış yapıyoruz yakmayın hayatınızı. Sakın kimseyi hayatınızın merkezine koymayın. Evlilik çoluk çocuk hayali kurmayın yaş gelmeden. Hesaba göre bu sene evlenecektik varın gerisini siz düşünün.

• Yav hocam normalde böyle uzun konulari hic okumam ama sabah sabah uykum kacti konuda hitlerde olunca merak ettim baştan sona okudum, sslere baktim ve birşey dikkatimi cekti bu kiz cokda geveze biri gibi sanki eger öyleyse 3 sene cok iyi dayanmissin, ben cok fazla konusan insanlara hiç tahammül edenem ayrica bu kizin senden ayrilmayada hiç niyeti yok sana bir kac güne tekrar mesaj atacaktir bence onu biraz surundur, sonra sen onu temelli terk et ..

• Benim 6 yıllık ilişkim bitti. Üstelik sebebi çok daha çirkindi: Para... O mimarlık okuyordu ve benim okuduğum bölümü beğenmiyordu. Sonunda konuyu biz ayrı dünyaların insaniyiza getirdi ve defolup gitti. Çok kostum peşinden. Olmadı. Sonra bıraktım. 8 ay sürdü sadece. 6 yılın acısını 8 ayda unuttum gitti. 2 senedir öğretmenim. Ülke şartlarına göre çok iyi bir gelirim var çok şükür. O ise iki senedir iş arıyor. Şu an benim manken gibi bir sevgilim var. O ne halt yiyor bilmiyorum. Çünkü umrumda bile değil. Geçenlerde mesaj attı konuşmaya çalıştı. Cevap bile vermedim.

Dostum bu iş sende biter. Bitirmeyi kafana koyarsan birkaç ayda unutursun gider. Ama yok ben acı cekicem dersen ömrün boyu unutamazsin. Belki bugün geri döner. Ama şunu bil ki dönse bile yine aynı şeyler olacak. O yüzden hiç kendini oyalama. Daha yaşın genç. Çok daha iyilerini bulursun.

• Arkadaşım aynı ilişkiden yaşadım 2 sene sürdü bizde sanaldan tanışmıştık, bu şeyler fayda vermiyor mutluluk vermiyor bunu deneyimledim sen de boşver. Allah'a yönel namazlarını kıl, emin ol atlatıcaksındır.

• Valla ne bileyim delikanli kızmış saçma konuşmamış ayrılırken ama yazık olmuş yine de.Iyi yapmışsın son mesajla.Geçmiş olsun ne diyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum tüm sorun sıkıntı fazla muhabbet. Daha bişey demiyorum.

• Çok güzel ayrılmışsın. Kızı takmaman çok süper olmuş. He bu arada geri gelir sana ama ne kadar sürer bilemem. Bi de şey bi daha kabul etme o kızı

Bir kere giden, yine gider, ve yine, sonra yine.

Bu böyle devam eder.

Sana yazıp da kendini unutturmamaya çalışabilir. Yazmasını engelle, hesaplarını numarasını falan engelle bir daha görüşmeyin. Yoksa yine başlarsanız bu kız yine ayrılır anlatabiliyorumdur umarım.

• Takmaman bir yerde iyi olmuş ama içinden geçenleri sende söyleyebilirdin. Çünkü içinde birikmesi seni yıpratır dostum. Kafanı dağıtıcak birşeyler bulabilirsen o ruh halinden çabucak çıkabilirsin bence. Ama sakın haa böyle nispet yaparcasına bu zamana kadar kızlarla konuşmadım şimdi keyfini çıkarıyım diye düşünme bir süre. Tanıdığı gibi kal boşver sonrasında illaki sende hayatına bakarsın.

Geçmiş olsun tekrardan.

• Belki uzun sürer ama unutursun. Geçmiş olsun.

• Partnere ihtiyacın olursa çekinmeden mesaj atabilirsin bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Çok güzel ayrılmışsın. Kızı takmaman çok süper olmuş. He bu arada geri gelir sana ama ne kadar sürer bilemem. Bi de şey bi daha kabul etme o kızı

Bir kere giden, yine gider, ve yine, sonra yine.

Bu böyle devam eder.

Sana yazıp da kendini unutturmamaya çalışabilir. Yazmasını engelle, hesaplarını numarasını falan engelle bir daha görüşmeyin. Yoksa yine başlarsanız bu kız yine ayrılır anlatabiliyorumdur umarım.

Hesaplarini engellersem nasil gorucem onu merak ederim ben hep bakiyorum instagramdan begendikleri seylere genellikle. Bana vurgu yapan sozleri begeniyor.

• Acil bir yeniliğe ihtiyacın var, bu ara boşluğa düşüp yalnızlığa oynarsan aptal aşık olur çıkarsın.
  • reqedit7 kullanıcısına yanıt
    İşte bu yüzden görmeyeceksin.

Kendine yazık etme 18 yaşında.

Ben de ayrıldım, unutamam sanıyordum. Nasıl unuttum?

Profiline bakmayı kestiğimde unuttum. Bunlar birbirini destekliyor. Profiline bakmadıkça unutuyorsun unuttukça profiline bakmıyorsun böylece en sonunda hayal meyal bir kaç anı olarak kalıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.