Şimdi Ara

3.5 senelik ilişkim bitti. (11 gün sonra mesaj!) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
118
Cevap
5
Favori
9.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle konular gördükçe seviniyorum. Benim de 1.5 yıllık ilişkim bitti. 1 yılda peşinde koştuğumu sayarsan hayatımın (2014-günümüz) 3 yıla yakını çalındı. Sebebi neydi peki ? Hanımefendi 1.5 yılın sonunda bana aşık olmadığını anlamış. Çok seviyormuş ama aşık değilmiş bana haksızlık etmek istemiyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 3,5 senelik ilişkim 2 hafta önce bitti. Sebebi de uzun bir süredir aldatıyor olmasıydı beni. Şükret haline kız yine uzunca yazmış dert anlatmış ne bileyim insan gibi ayrılmışsınız

• Seninle büyüdüm lafı üzdü anlamsızca.

• tanrı insanlara neden akıldan önce hormon vermiş anlamak güç
  • 3.5 seneye kurban olun :D ben 7 senemi heba ettim hemde bunu severken yaptım ne aldatıldım ne aldattım ama sonumu iyi görmediğim için bitirdim.. Yaşım 28 şuan evliyim ve mutluyum..7 sene boyunca hiçbir işim yolunda gitmedi ne iş hayatım ne sosyal hayatım..Bittiği gün herşey yoluna girdi herşeyde bir hayır vardır şimdi hem hayatım çok güzel şükür ve iş hayatımda da resmen atılım oldu 1 sene içerisinde çok şükür rabbime herşey yoluna girdi..
    Uzun lafın kısası seneler önemli değil sana değer veren birini bul emin ol gerisi gelir..Not:7 senenin bir çok götürüsü olduğu gibi saçları da götürdü tek ona üzülüyorum :D
  • Keynesinkızı kullanıcısına yanıt
    Kadınları zor duruma sokan yine kadınlardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • badibatu kullanıcısına yanıt
    Çocuğu büyütsün, neslini devam ettirsin diye.

Bkz. Annelik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: humerus06

Böyle konular gördükçe seviniyorum. Benim de 1.5 yıllık ilişkim bitti. 1 yılda peşinde koştuğumu sayarsan hayatımın (2014-günümüz) 3 yıla yakını çalındı. Sebebi neydi peki ? Hanımefendi 1.5 yılın sonunda bana aşık olmadığını anlamış. Çok seviyormuş ama aşık değilmiş bana haksızlık etmek istemiyormuş.

her şeyi anladım sevinmenin nedenini anlamadım.
  • Sakın mesaj atma eğer melankolik biriysen onuda belli etme ona karşı süründüğünü hisseder Hiç bi şey yapma takmıyomuş gibi yap Sonra döner zaten o :) %100 de %100
  • Senin ilişkinin başladığı tarihte bende kız arkadaşımdan uzun süreli ilişkimden ayrıldım. O tarihden bu yana hiç kimseyi sevemedim. Üstüne çok kızla birlikte oldum ama hiçbirine kalbim atmadı onlarla olmadı. Ayrıldık uzun süre yediremedim kendine fakültesinin önüne gittim bekledin evlerinin orada ki tramvay , otobüs duraklarına gittim bekledim. AVM'lerde aradım ama değmez dostum bosver inan şuan belki üzülüp ağlıyor olabilirsin ama inan değmez şuan üzüldüğüne.

Sakın yazma sana tavsiyem bu arkasından koşma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 7 Mart 2017; 0:29:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Neredeyse herkes yazma, peşinden koşma diyor. Ben de öyle yapacağım zaten. Bu dertler beni sigaraya bile başlattı
  • Aşkın metafiziği
    bu kitabı okuyun 45 sayfa falandı yanlış hatırlamıyorsam
  • reqedit7 kullanıcısına yanıt
    Sevinmemin nedeni şu kardeşim. Kimsenin kimse için vazgeçilmez olmadığını başkalarından da görmüş olabilmek
  • Kızı çok takdir ettim. Sen sebep olmuşsun bence ilişkinin bitmesine ben öyle düşündüm bilemem ama. Şimdi ayrılırken sorun çıkarıyorsun, üzülmen normal ama insan gibi ayrıl sen de kıza iyi dileklerde bulun.

• quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Benimde seninki başlamadan 3 yıllık ilişkim bitmişti. Ne yalan soyliyim kendi yaşadıkları mi gördüm. Zamanında bende çok sevmiştim ama şuan aklıma bile gelmiyor gelirse sövüp yoluma devam ediyorum iyiki de böyle olmuş hatta hiç baslamasaymis daha iyiymiş öyle biriyle yaşayamazdım. Surekli kısıtlamalar tripler falan o nedir öyle yav. Sonunda evlenicez ayağına asosyalin teki olup çıktık mahvetti lise hayatımı arkadaşlıklarımı. Bugün çok farklı biri olabilirdim belkide.. Beyler çok kaptiriyoruz kendimizi yanlış yapıyoruz yakmayın hayatınızı. Sakın kimseyi hayatınızın merkezine koymayın. Evlilik çoluk çocuk hayali kurmayın yaş gelmeden. Hesaba göre bu sene evlenecektik varın gerisini siz düşünün.

Son söylediklerin çok isabetli olmuş. Kimseyi hayatın merkezine oturtmamak lazım. Zira karşınızdaki sizin için böyle bir şey yapmıyor. İnsanlara değer vermek bir büyüklük olsa da kimisi bu değeri hak etmiyor, hatta suistimal edip sizi kullanıyor.

Evlilik meselesi zaten başlı başına bir tuzak. Herkes hayal kurar. Kadınların hayalleri, fantazileri erkeklerden çok farklı. Onlar evlilik ve çoluk çocuğa karışmak gibi hayaller kurup bu hayalleri sizinle paylaşıyorlar. Siz de kadının hayalini niyeti sanıyorsunuz ve iş gözünüzde daha ciddiye biniyor. Halbuki kadının böyle bir fikri yok, sadece hayal kuruyor. Kapılmamak lazım. Olan erkeğe oluyor çünkü.

Diğer taraftan erkeğin hayali daha çok cinsellik içeriyor. Haliyle gidip de söyleyemiyorsunuz "seni şöyle evirsem, böyle çevirsem" diye...

• 4 senelik ilişkimde sevgilim beni aldattı, dünya yıkılacak sandım, birkaç ay sonra gördüm ki hayat çok da güzel devam ediyormuş, üzerine 3 sevgili değiştirdim, şu an nişanlıyım ve hepsinden fazla mutluyum. Fazla takılma.
  • Benim gibi yap git spora yazıl. Yorgunluğun verdiği bir mutluluk vardır. Git gide daha mutlu olacaksın. Emin ol seks yapmak ile spor yapmak aynı şeyler. Yaşında genç harika bir fiziğin olsun. Kız için değil. Kendin için yap.
  • reqedit7 kullanıcısına yanıt
    Kardes konu bul ne demek ya film mi cekiyorsunuz da konj bul bence bosver o kizdan hayir gelmez sana sen cok yuz vermissin seviyorsa yazar zaten sakin yazma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaşım 24 4 yıllık evliliğe giden bir ilişkiden çıkalı 1 hafta olmadı ikimizde seviyoruz ikimizde ileriyi düşünüyoruz ama aileler arası uyum 0 ve benim ailem ilerde sorun yaşarsınız kafa yapısında olduğundan istemiyorlar. Bir tarafta ailen diğer tarafta sevdiğin insan.. günde biten sigara paketlerini sen hesapla...
  • Benim de 8 Kasım 2012de başlamış olan ilişkim bitti, sebep ise tıp kazanmasıydı, ben eşit ağırlık okudum ve 5k derece ile İstanbul hukuka girdim, o kıytırık bi şehirde tıp kazandı 20 bin yaparak ama okulda ne konuştu iseler beyni yıkandı gitti, kaybeden o oldu sonuçta, başlarda çok üzüldüm de ileride olacağına şimdi daha işin ismi koyulmadan olması daha hayırlısı diyip geçtim hocam. Hakkımızda hayırlısı olsun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.