Şimdi Ara

3/3/2033 Perşembe gününe bir mesaj bırakın...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün 03/03/2024 pazar. Dokuz sene çabuk geçer. Şu an dolar 31.39 tl, euro 34,11 tl, gram altın 2101 tl ve ekonomik durum hiç iyi değil. Enflasyon için yüzde 65 diyen de var yüzde 165 reel enflasyon var diyen de.

3 Mart 2033 'de her şeyin iyiye gitmiş olmasını temenni ediyorum.

• Yaşıyon mu lan sen daha.

Namaza dikkat et, cehennem zor iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zamana Forum mu kalır omg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobidik kullanıcısına yanıt
    Canım annem... Doğum günün kutlu olsun. Umarım o gün de halen sağlığım, sıhhatin, huzurun yerindedir.

Çok seviyorum seni

Mesajım budur hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ItsAtakan24 kullanıcısına yanıt

Ben de annenizin sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu olmasını diliyorum o tarihte.

Sadece bir kişinin mi doğum gününe denk geldi koskoca 3 Mart diye merak ettim bu defa?  

Forum yerinde olursa birileri hortlatır sanırım konuyu. Ama pek kimse mesaj bırakmamış ileriye dönük. Millette umut da kalmadı.

• Çok severdim eskiden de böyle konuları,baktım 2-3 kişi yazmış aylar yıllar sonra ben de yorum atiyim dedim sınav arası  

Şuan Almanya'da yüksek yapıyorum yaş 25 hala öğrencilik vesveseleri, umarım 2033'e sağlıklı,spor yapmış, aile üyelerimle beraber mutlu mesut girerim. Bu zamana kadar da askerliği osu busu borçları aradan çıkmış olur inş. Kuzeyden selamlar gelecekteki bene  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlowMotion -- 7 Mart 2024; 1:40:18 >
  • kalır burasını sadece sohbet-iletişim olarak düşünme

tonlarca arşiv var kullanıcı deneyimi odaklı onlar için bile açık tutulur ayrıca 9 yıl sonrası çokta uçuk uzaklık değil

@FlowMotion ne kuzeyi yav ,döçlandda kalmıcn mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neduun -- 7 Mart 2024; 1:50:35 >
  • Neduun N kullanıcısına yanıt

hocam ne olacağı belli olmaz ya bakalım gelecek ne gösterecek,akışla beraber gidiyoruz şuan bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.