Şimdi Ara

2si1 'Yenilenen' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2si1'i baştan aşağı yeniledik. Türkiye'nin ilk ve tek haftalık Teknoloji ve Oyun odaklı haber ve söyleşi programı 2si1, bundan sonra ulusal kanal standartlarında sizlerle buluşacak.

Üzerinde oldukça fazla mesai harcadığımız yeni bölümü izlerken keyifli vakit geçirmenizi diliyoruz.

Lütfen yorum ve eleştirilerinizi esirgemeyin. 

• önlerden yerimizi alalım..

• Abi nerede kaldiniz?!

• sunum değişmiş bi garipsedim nedense.

• Dün akşamdan beri merakla bekleniyordunuz.

• 2 DK İZLEDİM SONRA KAPATTIM. YANİ YENİ BİRŞEY YOKMUŞŞ...

• PC nin önünde F5 yapmaktan tuş bozulacaktı, sonunda
  • bu düşük hızlar ile izleyebilecekmiyiz

• Biz ikinizi aynı karede görmeyi istiyoruz. Tek tek görmeyi değil. Beğenmedim ya eskiye döndürün şunu. Eskiyi isteyenler beğensin şu mesajı

• Çok berbat. Ozendiginiz programla sizin program çok farklı. Hani pazar günü airport gibi uçak programı vardı ya, hah onun gibi yapmaya çalışmışsınız.

Olmamış çünkü sizde sunucu yok. Haberle ilgili sürekli araya giren video geçişlerinde logo kullanmışsınız (bugün vizyonda ne var sinema programı gibi), olmamış.

Ses zaten olmamış.

Canlı yayın tadında bant video hazırlama fikri zaten saçma. Herşeyden bir şey koyup karman çorman birşey yapmışsınız.

Çekimlerden ve kamera konusunda uzman birilerini kullanın. İşe alın, para verin. Kendiniz yapmayın, böyle garabet birşey çıkıyor sonucunda.

• Gökhan ın sesi Bir tek bana mı kısık geliyor.. Mikrofon olayına dikkat etseniz iyi olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 5 Kasım 2016; 13:20:45 >
  • Bence daha güzel olmuş bu format.

• 10 numara olmuş. Görselite, efekt, yaratıcılık. Eskisine nazaran; kesinlikle çok beğendim tam bir tv keyfi hazzı verdi. Olumsuz yorumlara aldırış etmeyin.

• Yeni format gayet güzel olmuş.Ancak birkaç öneride bulunacağım.

1-Bence yakın kamera açılarını kaldırmalısınız ikinizi bir arada görmek daha iyi.
    2-Sürekli çıkan Twitter bildirimleri kalkmalı bence :D
    3-Tunahanın sesinde biraz sorun var gibi.

Bence bunlar düzeltilirse daha başarılı olur.Özellikle değişen kamera açıları samimiyeti azaltıyor.

edit:BSC de kullanılan odaya geçilmesi daha iyi olmuş.Dekor çok iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9F07A4B81 -- 5 Kasım 2016; 13:32:33 >
  • Güzel olmuş yenilik.

• THY haberinde Gökhan abi
  • İşte DonanımHaber kalitesi bu diyeceğimiz bir program olmuş. Mobilite'ye de yansır umarım

Sadece Gökhan Hocam'ın sesinde sorun olmuş, oda nazar olsun diyelim.
  • Yeni Pokemon oyununda; z-move, Alolan Formları, Ultra Beastler, 5 atak öğrenebilmek gibi bir çok yenilik geldi, hatta gym sistemini neredeyse tamamen değiştirdiler.Yeni Pokemonlar, yeni abilityler, yeni ataklar geldi.Battle Royal dövüş modu geldi.Rotom Pokedex gibi ufak ufak değişiklikler daha da var, hepsini yazmıyorum ama aynı şey gelmiyor.Geçen nesilde Mega Evrim, yeni tür vs gelmişti.Pokemon bir şekilde kendini geliştiriyor aslında, uzaktan bakınca biraz aynı gibi gelebilir elbette ama hani değişiklikler sıra tabanlı bir oyuna etki edebilicek, oynanışı değiştiricek şeyler oluyor.

Pokemon oyununa gerçek zamanlı dövüş eklemek baya zor olabilir, zira bir sürü değişik pokemon var, bir sürü farklı atak, bunları yedirmek zor olur gibi, belki atb sistemi ile yapılabilir ama bakalım.

Ben sıra tabanlı halini de oldukça seviyorum ve yeni oyun için de oldukça heyecanlıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 5 Kasım 2016; 13:58:21 >

• Mesut abi,
    Simdi soyle düşünelim, Bu kask var kaskin uzantisi AMA kardeşlerimizin Boynunu çevirebilecek mekanizmaya sahip yani kask takilan kişinin boynunu saga sola yukari asagi yani her tarafa cevirebilicek. Kask üzerinde ileri düzey gelişmiş kamera sistemi olucak ve en azindan 100 metra kare alaninin 3d olarak haritalayabilecek aynen surucusuz arabalar gibi Google nin. Sesli sekilde komut verilebilecek bu kaska.

Ornek kullanici kaski takip ayağa kalkıp MUTFAK dediğin de kask takan kişinin boynunu once kapiya (kapi aciksa acik değilse 1 metre sonra kapi acilmali vs uyari sistemi olmali vs vs vs) kapi geçilince diyelim mutfak once saga sonra merdiven sonra sag tarafta. Kask once kullanicinin boynunu saga çevirip oraya gitmesini söyleyecek sonra merdiven uyarisi verip basamak sayisini söyleyip basamak son bulduğunda uyari verip sonra yine sag tarafa kafayi çevirip mutfağa ulastiricak.

yani kisaca kask kişinin kafasini gitmesi gereken yere ceviricek.
    Kask biraz cirkin dururdu ama ince bi mühendislikle yapılmayacak sey değil.

• Başlangıç güzel olmuş (bugun 2si1 neler var bölümüde güzel ) ama her haberden sonra araya tunahan sesiyle video girmesi ilerliyen zamanlarda sıktı biraz. . Eskisi gibi haberleri siz okuyun .. Video daha akıcı olur ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.