Şimdi Ara

2si1 'Sade' Teknoloji ve Oyun Programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robustt -- 30 Ocak 2016; 0:07:15 >
  • Konuya vakıf olmak. Muvvafak ise vakıf olan olması lazım. Muvaffakiyet falan diye devam ediyor. Kelime kökünü bilemedim ama vakf değildir muhtemelen.

• mesut abi selamlar.ttnet gpon altyapıyı yeni yerleşim yerlerinde veriyor ve binanın içinde mdu switch de sonlanıyor ve evlere cat6 kablo geliyor.burda olay şu ki binaya baştan tesisat cat6 çekilmiş halde.telekom sadece geliyor fiberi sonlandırıyor rj45leri çakıp gidiyor.Abone olursanda tilgin adında dünya saçması bi router veriliyor.biçok kullanıcının işini görebilir fakat değiştiricem dersen değiştiremiyorsun.telekomun fiber bölümünü arıyorsun,4440375dekiler hala daha adsl kafasındalar.hiçbir açıklama yapmadan fiber bölümünü bağlayın diyorsun ve bağlıyorlar.oraya tilgin i köprü moduna alın lütfen diyorsun ve alıyorlar 4. porta istediğin routerı takıp kullanıyorsun.

iş biraz çetrefilli ama fiber gerçekten fiber.1ms tepki süresi 35mbit down 4mbit up. superonlineda bu kaç bilmiyorum.gecekuşu tarifelerine ek olarak telekomda roket hizmeti var.ayda 3 sefer kullanılabiliyor ve bunu aktiflediğinizde fiberin tarifesinden bağımsıuz olarak 100mbit hıza çıkıyor internet ve 24 saatliğine akk ye işlemiyor yapılan trafik.bunu eskiden ayda 1 sefer yapabiliyordum geçen yılla birlikte 3 e çıktı bu sayı.

gelelim superonline.....kesinlikle internet kullanıcı adı ve şifrenizi vermiyorlar,cihazı köprü moduna almıyorlar hatta modemin master şifresini vermiyorlar.verdikleri dandik modeme muhtaç bırakıyorlar.değil gece kuşu guguk kuşu olsa 1 lira vermem öyle hizmete.kimseyede önermem.ayrıca 5060 sip portlarını ve birçok işe yarar portu kendi hizmetlerinde kullandıkları için blokluyorlar.

internetten anladığımız sadece down up kota ping olmamalı.kaliteyi belirleyen çok şey var ve bu totale vurduğunuzda en birinci telekom.

saygılar.

• Arnold Sivastanegezer mi?
    Bir İngiliz Gonya'ya gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drone haberi nerede?Ben mi görmedim.Dronsuz 2si1 mi olur :(

• Şişe Kapağı Uygulaması ilk olarak Ege Üniversite'si diş Fakültesi'nde öğretim üyesi olan Prof Dr. Bir hanımefendi ve öğrencileri tarafından başlatılmıştır.Ege Üniversite'sinin hemen hemen tüm fakültelerinde topluma hizmet adın bir ders bulunur.Bu projesinde başlangıcı bu şekilde gerçekleşmiş ve sivil toplum örgütleriyle tüm Türkiye'ye yayılmıştır.

Hocamızın adını hatırlayamadım , üzgünüm. Bundan iki sene önce topluma hizmet dersinde ilham vermek için dersimize girmişti.

Ayrıca bireysel çabalarıyla firma firma gezerek, toplanan kapakların kargo paralarını cebinden karışılayarak başlatılmış projedir,
    Sonradan firmaların işine gelip , kendi çıkarları için kampanyaya katkı ve destek sağlamış olma kısmı muhtemelen doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fragriq -- 30 Ocak 2016; 2:03:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD

mesut abi selamlar.ttnet gpon altyapıyı yeni yerleşim yerlerinde veriyor ve binanın içinde mdu switch de sonlanıyor ve evlere cat6 kablo geliyor.burda olay şu ki binaya baştan tesisat cat6 çekilmiş halde.telekom sadece geliyor fiberi sonlandırıyor rj45leri çakıp gidiyor.Abone olursanda tilgin adında dünya saçması bi router veriliyor.biçok kullanıcının işini görebilir fakat değiştiricem dersen değiştiremiyorsun.telekomun fiber bölümünü arıyorsun,4440375dekiler hala daha adsl kafasındalar.hiçbir açıklama yapmadan fiber bölümünü bağlayın diyorsun ve bağlıyorlar.oraya tilgin i köprü moduna alın lütfen diyorsun ve alıyorlar 4. porta istediğin routerı takıp kullanıyorsun.

iş biraz çetrefilli ama fiber gerçekten fiber.1ms tepki süresi 35mbit down 4mbit up. superonlineda bu kaç bilmiyorum.gecekuşu tarifelerine ek olarak telekomda roket hizmeti var.ayda 3 sefer kullanılabiliyor ve bunu aktiflediğinizde fiberin tarifesinden bağımsıuz olarak 100mbit hıza çıkıyor internet ve 24 saatliğine akk ye işlemiyor yapılan trafik.bunu eskiden ayda 1 sefer yapabiliyordum geçen yılla birlikte 3 e çıktı bu sayı.

gelelim superonline.....kesinlikle internet kullanıcı adı ve şifrenizi vermiyorlar,cihazı köprü moduna almıyorlar hatta modemin master şifresini vermiyorlar.verdikleri dandik modeme muhtaç bırakıyorlar.değil gece kuşu guguk kuşu olsa 1 lira vermem öyle hizmete.kimseyede önermem.ayrıca 5060 sip portlarını ve birçok işe yarar portu kendi hizmetlerinde kullandıkları için blokluyorlar.

internetten anladığımız sadece down up kota ping olmamalı.kaliteyi belirleyen çok şey var ve bu totale vurduğunuzda en birinci telekom.

saygılar.

Kardesim guzel yazmissinda birazda anlayacagimiz dile cevirsende bizde nemalansak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Forza gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

quote:

Orijinalden alıntı: WoXeDmesut abi selamlar.ttnet gpon altyapıyı yeni yerleşim yerlerinde veriyor ve binanın içinde mdu switch de sonlanıyor ve evlere cat6 kablo geliyor.burda olay şu ki binaya baştan tesisat cat6 çekilmiş halde.telekom sadece geliyor fiberi sonlandırıyor rj45leri çakıp gidiyor.Abone olursanda tilgin adında dünya saçması bi router veriliyor.biçok kullanıcının işini görebilir fakat değiştiricem dersen değiştiremiyorsun.telekomun fiber bölümünü arıyorsun,4440375dekiler hala daha adsl kafasındalar.hiçbir açıklama yapmadan fiber bölümünü bağlayın diyorsun ve bağlıyorlar.oraya tilgin i köprü moduna alın lütfen diyorsun ve alıyorlar 4. porta istediğin routerı takıp kullanıyorsun.iş biraz çetrefilli ama fiber gerçekten fiber.1ms tepki süresi 35mbit down 4mbit up. superonlineda bu kaç bilmiyorum.gecekuşu tarifelerine ek olarak telekomda roket hizmeti var.ayda 3 sefer kullanılabiliyor ve bunu aktiflediğinizde fiberin tarifesinden bağımsıuz olarak 100mbit hıza çıkıyor internet ve 24 saatliğine akk ye işlemiyor yapılan trafik.bunu eskiden ayda 1 sefer yapabiliyordum geçen yılla birlikte 3 e çıktı bu sayı.gelelim superonline.....kesinlikle internet kullanıcı adı ve şifrenizi vermiyorlar,cihazı köprü moduna almıyorlar hatta modemin master şifresini vermiyorlar.verdikleri dandik modeme muhtaç bırakıyorlar.değil gece kuşu guguk kuşu olsa 1 lira vermem öyle hizmete.kimseyede önermem.ayrıca 5060 sip portlarını ve birçok işe yarar portu kendi hizmetlerinde kullandıkları için blokluyorlar.internetten anladığımız sadece down up kota ping olmamalı.kaliteyi belirleyen çok şey var ve bu totale vurduğunuzda en birinci telekom.saygılar.
    Kardesim guzel yazmissinda birazda anlayacagimiz dile cevirsende bizde nemalansak.

Anlaşılacak şekilde anlatmaya gerek yok. Fiberin potansiyelini kullandırtmıyorlar ve modem ile oynatmıyorlar. Yani verdiğiniz paranın karşılığını alamıyorsunuz kısaca.

• mesut bey otizm'in etiyolojisi biliniyor (trisomi 21 yani extra 1 tane 21. kromozom) ve anne karnındayken çocuğunuzun otistik olup olmayacağı sadece %5 false-pozitif ihtimalle AFP, estriol, ve beta-hCG değerlerine bakılarak çok ucuz ve kolay bir testle tespit edilebiliyor. Otizm multifaktöriyel bir hastalık yediğiniz ekmekten uyku düzeninize her şey eşey hücrelerinizin sağlığına az veya çok etki edebiliyor yani belli bir sebebe dayandırlamamasının sebebi tek bir sebebinin olmaması.

Aşının otizme dayandırılması tamamen bazı aşırı konservatif hristiyan kesmin saçmalıkların başka bir şey değil. bu insanlar aşı karşı çıkmak için elle tutulur bir argümana sahi değiller ve tanrı bizi hasta yapmak isterse yapar o yüzden aşı yaptırmak günah gibi beyni uyuşmuş zihniyetlerin söylediği kelamlardan başka bir şey değiller.

Olasılık hesabıyla bunu kanıtlamak ne alaka tam çözemedim ama arkadaş tanrının sırrını bulduğunu falan sanıyor heralde. galiba algoritmasına evrendeki her atomun etkisini eklemiş. fermi paradox'una da bir çözüm getirsin o zaman.

• mesut bey otizm'in etiyolojisi biliniyor (trisomi 21 yani extra 1 tane 21. kromozom) ve anne karnındayken çocuğunuzun otistik olup olmayacağı sadece %5 false-pozitif ihtimalle AFP, estriol, ve beta-hCG değerlerine bakılarak çok ucuz ve kolay bir testle tespit edilebiliyor. Otizm multifaktöriyel bir hastalık yediğiniz ekmekten uyku düzeninize her şey eşey hücrelerinizin sağlığına az veya çok etki edebiliyor yani belli bir sebebe dayandırlamamasının sebebi tek bir sebebinin olmaması.

Aşının otizme dayandırılması tamamen bazı aşırı konservatif hristiyan kesmin saçmalıkların başka bir şey değil. bu insanlar aşı karşı çıkmak için elle tutulur bir argümana sahi değiller ve tanrı bizi hasta yapmak isterse yapar o yüzden aşı yaptırmak günah gibi beyni uyuşmuş zihniyetlerin söylediği kelamlardan başka bir şey değiller.

Olasılık hesabıyla bunu kanıtlamak ne alaka tam çözemedim ama arkadaş tanrının sırrını bulduğunu falan sanıyor heralde. galiba algoritmasına evrendeki her atomun etkisini eklemiş. fermi paradox'una da bir çözüm getirsin o zaman.

• talha bir saçını başını düzelt be yavrum.

• Telefonumda Turktelekom yazdigini gordugum an numarami Vodafone tasidim.Yeni magzalarinada girip yeni simkartimi gosterip Telefonumda Turktelekom yazdigi icin numarami tasidim dedim sok oldular mal gibi yuzume baktilar.

• Babo önce nete düzgün bağlanak gerisi kolay

• Talha kusura bakma ama demeden yapamıcam ne yedin ki bitmiş bardağın dibini bile içtin o nasıl bir susama yanına bi sürahi felan al sende rahatla bizde rahatlayalım.

• Avea Türk Telekom olunca bende soğudum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telefon da pttcell yazıyor hâlâ pttcell yazıyor değişmedi pekte umrumda değil ucuz nede olsa 16.5 tl net faturam var 300 dk 300 sms her yöne 300 mb netten sonra hız düşüyor sınırsız internet (ay sonuna kadar mb ları saymak zorunda değilim) 3500 dk da hat içi veriyor e daha ne olsun babo lar ama hâlâ evdeki ttnet hızı kalitesi hizmet kötü bu bir gerçek

• Yine keyif aldığım bir program daha :)

• muktadir olmak mesut ;)

• Oylamaya göre 116 kişide 4k oynatacak sistem varmış. Bana o sistemim özelliklerini yazsın o arkadaşlar. 10-20 fps ile açılan 4K oyunlardan bahsetmiyorlar burada.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.