Şimdi Ara

2si1 'İçi güzel' Teknoloji ve Oyun Programı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • the crew'i 1 haftadır oynamaktayım gerçekten nfs'nin saçma oyunlarından sonra ilaç gibi bir yarış oyunu.

• Diablo'ya Exp 2 Gelecek mi ? Önemli olan soru bu olmalı.

• mesut çevik vestelle iyi... neyse :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren377 -- 13 Aralık 2014; 11:26:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin gibi herkes daha ağzınızı ayırarak gülerseniz daha çok kaybeder bu ülke ayrıca fanboy gibi niye 'aphon altıyı kim yapmışta biz yapcaz' gibi muhabbet yapıyorsun ? Arkadaş sen değil miydin iphone kendi çapında gelişmeler yapıyor diğer firmalar onların verdiği çoktan verdi diye evet bu söze katılıyorum ama size katılmıyorum bir yaptığınız diğerini tutmuyor ve iphone sanki o bahsettiğiniz doğal kaynaklardan biriymiş gibi davranıyorsunuz üretim değil mi o ? ya da maliyeti aldığının %10 %15 i u olan bir şey değil mi?Komik olduğunuzu sanıyorsanız yanılıyorsunuz olay size komik gelebilir aynı sizin bize geldiğiniz gibi. Kedi ulaşamadığı ciğere muhabbeti için söyleyeyim evet iphone 6 sahibiyim , şimdide çok düşünüyorsan niye vestel almadın muhabbeti için söyleyeyim vestele yardım kampanyası düzenlemiyoruz amerikada samsung alan ,korede iphone alan yok mu sanki? Amaç bir alternatif olabilmek.

Saygılarımla...

• Zenmate denilen bir programı kurdum şimdi videoyu 1080p izleyebiliyorum fakat zenmate olmadan neden izleyemiyorum orasını anlamadım.
    Süperonline demekki böyle bir internet, TTnet de iken hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım.

• söktürün gidini anladık ta mesut çevik 63:41-63:42 kopardı beni :D

• Şu izlandanın magmaya su gönderip elektrik ürettemesi bana nükleer santrallerden daha tehlikeli geliyor. Eğer bu yöntem dünyada kabul görüp çok fazla yaygınlaşırsa, bir nevi kıyameti getirebileceğini düşünüyorum. Temel fizik gereği magma suyu ısıtırken kendi ısısı düşecek ve eğer yeterince soğursa yer altında katılaşacak. Katılaşınca dünyanın demir çekirdeği etrafında dönen magma miktarı azalacak. Dünyamızı güneşin radyoaktif ışınımlarından koruyan manyetik alan, demir çekirdek etrafında dönen içinde eriyik demir bulunan magma sayesinde oluyor. diye biliyorum. Eğer katılaşma çok fazla olur ve çekirdek etrafında dönen magmanın miktarı azalırsa manyetik alan zayıflar ve dünyada yaşam kalmaz diye bir hipotez ürettim. Gerçekten bu konuda "yetkin" biri beni, bizi aydınlatırsa sevinirim

• mesut tam stand up çı olmuş XD gülmekten karnıma ağrılar girdi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bulteir

Şu izlandanın magmaya su gönderip elektrik ürettemesi bana nükleer santrallerden daha tehlikeli geliyor. Eğer bu yöntem dünyada kabul görüp çok fazla yaygınlaşırsa, bir nevi kıyameti getirebileceğini düşünüyorum. Temel fizik gereği magma suyu ısıtırken kendi ısısı düşecek ve eğer yeterince soğursa yer altında katılaşacak. Katılaşınca dünyanın demir çekirdeği etrafında dönen magma miktarı azalacak. Dünyamızı güneşin radyoaktif ışınımlarından koruyan manyetik alan, demir çekirdek etrafında dönen içinde eriyik demir bulunan magma sayesinde oluyor. diye biliyorum. Eğer katılaşma çok fazla olur ve çekirdek etrafında dönen magmanın miktarı azalırsa manyetik alan zayıflar ve dünyada yaşam kalmaz diye bir hipotez ürettim. Gerçekten bu konuda "yetkin" biri beni, bizi aydınlatırsa sevinirim

Benim ilgi alanım ; Söyledikleriniz doğru ama çok uzak ihtimal ve/veya 10 milyonlarca sondaj yapılması gerekir ki bu da uzun ve kısa vadede çok uzun bir süreyi kapsar, emin olun bunu yapana kadar daha farklı bir enerji üretim yöntemi geliştirilir.

PS:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moz@ -- 13 Aralık 2014; 13:52:09 >

• güzel programdı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

quote:

Orijinalden alıntı: turker03

1-Keyifler yerinde :D Yıl olmuş 2014 hatta on on-beş gün sonra 2015 olacak hala Mario bekleyen insanlar var arkadaş :D Şaka bir yana saygı duyuyorum fakat nintendo asıl sen yıl 2015 olacak hala mario yapıp tanıtıyorsun, ayıptır yazıktır günahtır.

Herkes aynı tarz şeylerden zevk alıcak diye bir şey yok bence.Herkes oyunlardaki grafiklerin gerçekçi olmasına takmaz ve sürekli ateş et tadında oyunları sevmez.Nintendo farklı bir kitleye hitap ediyor, insanlar bunu bir türlü çözemiyor bence.Yani baktığında Xbox ya da PS4, tamamen PC ile rekabet halinde olan konsollar ve exc. oyunları dışında bir fark yok, sadece daha kötü grafikler.Exc.lerin de tadı pc oyunları gibi ama tabii oynamak isteyeceğin tarzdalar ve baya kaliteliler ama aynı tarz yani.Nintendo ise tamamen alternatif bir şey, sürekli kendine has oyunlar çıkaran, genel olarak Platform oynamayı seven adamları tatmin edicek ve arkadaşları ya da ailesi ile oynarken daha çok zevk alabilecekleri oyunlar çıkarıyorlar.Otur Smash Bros. ya da Mario Kart oyna tek başına zevk almasına alırsın ama minimum olur, ama geç o oyunun başına arkadaşlarınla falan aldığın zevk muazzam oluyor.Bence Nintendo bu konuda cidden başarılı.

Evet, aynı IP ler üzerinden çok ilerliyorlar, buna ben de beğenmiyorum pek, evet hep bir Mario, Zelda ya da 3ds'e bir Pokemon gelsin ki, zaten bu oyunlar olmazsa olmaz, sonuçta Zelda için Wii aldım, Wii U alıcağım büyük ihtimal ve Pokemon'un son oyununa direk ön sipariş vermiştim.Bunlar kalmalı fakat yeni IP ler gelmeli, ve bu IP ler, Mario spin-off u olmamalı, yani Yoshi'nin Toad'ın oyunları olarak değil de, yeni bir konsept olarak gelmeli.Nintendo, yeni şeylere biraz kapalı bir hale gelmeye başladı, umarım yeni yaratıcı oyunlar ile karşımıza çıkarlar.

Ben genel olarak RPG sever bir oyuncuğum, fantastik kurgular, evrenler olsun, orta çağ atmosferi falan daha çok içine çekiyor beni, daha gelişmelerine göre değişik tad verebilen dövüş dinamikleri ve en önemlisi keşfetmeyi seviyorum ben, her köşeye bucağa girer bakarım fakat bir yorum yapmam gerekirse CoD oynıyacağıma gider Mario oynarım ben.Aşağılamak için demiyorum bunu CoD'a ama ne bileyim fps'ler bana çok zevk vermiyor yani, bence senaryosu Bioshock tadında olmadıkça.Tamam Bioshock tadı biraz fazla oldu ama yani seneryosu baya iyi değilse sıkılıyorum bir süre sonra ya.Platform oyunlar daha zevkli bir hal alıyor, özellikle yanında takıldığın birileri olunca.Evet online fpsler de baya zevkli hala geliyor arkadaşlarınla ama hiç bir zaman Nintendo zevki veremediler bana.O yüzden bence Mario'ya ya da Nintendo'ya laf atmadan bir düşünün derim, herkesin artık ilginç bir biçimde benzer şeylere yöneldiği bu dönem de, bazı insanları zevklerinin farklı olabiliceğini bilin diyorum.

Telefonuna İntendo64 emülatörü indirip Legend of Zelda Ocarina of Time oynamaya başladım.Oldukça zevkli gidiyor.Ama bir şeyi merak ettim.Bu oyunun gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri yapan nedir.Açıklarsanız sevinirim

• Keyifle izliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: ZazaTakırdayan38

quote:

quote:

1-Keyifler yerinde :D Yıl olmuş 2014 hatta on on-beş gün sonra 2015 olacak hala Mario bekleyen insanlar var arkadaş :D Şaka bir yana saygı duyuyorum fakat nintendo asıl sen yıl 2015 olacak hala mario yapıp tanıtıyorsun, ayıptır yazıktır günahtır.

Herkes aynı tarz şeylerden zevk alıcak diye bir şey yok bence.Herkes oyunlardaki grafiklerin gerçekçi olmasına takmaz ve sürekli ateş et tadında oyunları sevmez.Nintendo farklı bir kitleye hitap ediyor, insanlar bunu bir türlü çözemiyor bence.Yani baktığında Xbox ya da PS4, tamamen PC ile rekabet halinde olan konsollar ve exc. oyunları dışında bir fark yok, sadece daha kötü grafikler.Exc.lerin de tadı pc oyunları gibi ama tabii oynamak isteyeceğin tarzdalar ve baya kaliteliler ama aynı tarz yani.Nintendo ise tamamen alternatif bir şey, sürekli kendine has oyunlar çıkaran, genel olarak Platform oynamayı seven adamları tatmin edicek ve arkadaşları ya da ailesi ile oynarken daha çok zevk alabilecekleri oyunlar çıkarıyorlar.Otur Smash Bros. ya da Mario Kart oyna tek başına zevk almasına alırsın ama minimum olur, ama geç o oyunun başına arkadaşlarınla falan aldığın zevk muazzam oluyor.Bence Nintendo bu konuda cidden başarılı.

Evet, aynı IP ler üzerinden çok ilerliyorlar, buna ben de beğenmiyorum pek, evet hep bir Mario, Zelda ya da 3ds'e bir Pokemon gelsin ki, zaten bu oyunlar olmazsa olmaz, sonuçta Zelda için Wii aldım, Wii U alıcağım büyük ihtimal ve Pokemon'un son oyununa direk ön sipariş vermiştim.Bunlar kalmalı fakat yeni IP ler gelmeli, ve bu IP ler, Mario spin-off u olmamalı, yani Yoshi'nin Toad'ın oyunları olarak değil de, yeni bir konsept olarak gelmeli.Nintendo, yeni şeylere biraz kapalı bir hale gelmeye başladı, umarım yeni yaratıcı oyunlar ile karşımıza çıkarlar.

Ben genel olarak RPG sever bir oyuncuğum, fantastik kurgular, evrenler olsun, orta çağ atmosferi falan daha çok içine çekiyor beni, daha gelişmelerine göre değişik tad verebilen dövüş dinamikleri ve en önemlisi keşfetmeyi seviyorum ben, her köşeye bucağa girer bakarım fakat bir yorum yapmam gerekirse CoD oynıyacağıma gider Mario oynarım ben.Aşağılamak için demiyorum bunu CoD'a ama ne bileyim fps'ler bana çok zevk vermiyor yani, bence senaryosu Bioshock tadında olmadıkça.Tamam Bioshock tadı biraz fazla oldu ama yani seneryosu baya iyi değilse sıkılıyorum bir süre sonra ya.Platform oyunlar daha zevkli bir hal alıyor, özellikle yanında takıldığın birileri olunca.Evet online fpsler de baya zevkli hala geliyor arkadaşlarınla ama hiç bir zaman Nintendo zevki veremediler bana.O yüzden bence Mario'ya ya da Nintendo'ya laf atmadan bir düşünün derim, herkesin artık ilginç bir biçimde benzer şeylere yöneldiği bu dönem de, bazı insanları zevklerinin farklı olabiliceğini bilin diyorum.

Telefonuna İntendo64 emülatörü indirip Legend of Zelda Ocarina of Time oynamaya başladım.Oldukça zevkli gidiyor.Ama bir şeyi merak ettim.Bu oyunun gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri yapan nedir.Açıklarsanız sevinirim

Çıktığı yılın çok ilerisin de olması, oynanışın başarılı ve sıradanlaşmadan sürekli değişik şeyler verebilmesi ayrıca zorlayıcı olması zaten en büyük olayı bu, oynanışı, bulmacaları falan aşırı zevkli yani ve hikayesi güzel ve eğlenceli olması ve en önemlisi oynayana zevk vermesi, ben aşırı zevk alarak oynadım, eski versiyonu da bitirmiştim bir kaç kere, 3DS versiyonunu da çıkar çıkmaz bitirmiştim ve her seferinde çok zevk alarak oynadım.Bence bu yani, onu en iyi oyunlardan biri yapan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZazaTakırdayan38

quote:

quote:

Çıktığı yılın çok ilerisin de olması, oynanışın başarılı ve sıradanlaşmadan sürekli değişik şeyler verebilmesi ayrıca zorlayıcı olması zaten en büyük olayı bu, oynanışı, bulmacaları falan aşırı zevkli yani ve hikayesi güzel ve eğlenceli olması ve en önemlisi oynayana zevk vermesi, ben aşırı zevk alarak oynadım, eski versiyonu da bitirmiştim bir kaç kere, 3DS versiyonunu da çıkar çıkmaz bitirmiştim ve her seferinde çok zevk alarak oynadım.Bence bu yani, onu en iyi oyunlardan biri yapan.

Bende oynarken dediklerinizi fark ettim ama asıl merak ettiğim şu.Talha bu oyunun en iyi adventure oyun olduğunu söylemişti.Ben bunu hakedecek oyun dünyasına veya türüne ne yenilik getirdi?Ben onu merak ediyorum.
    Cevabıniz için teşekkürler.

• Bir insan kendi konuşmasını nasıl geliştirir sorusunun açık örneği Mesut Çevik)
  • İzlediğim en sıkıcı 2si1 galiba.Nedeni haberlerin %90 nı bildiğim şeylerde geri kalandı ilgimi çekmede atlaya atlaya 15 dakikada kapattım.Haftaya umarım daha çok teknoloji olur

• Bu programa, donanım incelemesi kutu açılımı ekleyemezmisiniz ? insanlar böyle şeyler gormek ıstıyor. Yada açın oyun ınceleyın oyun oynayın, böyle şeyler olursa daha zevklı olur, şahsen ben keyif alamadım, ender abinin programı daha zevkliydi, donanım inceledıgı ıcın.

• Mesut Bey,

Şuan videonun Vestel ile ilgili bölümünü kesip tüm medyada paylaşmak istiyorum.Söylediklerinize %100 katılıyorum.Paylaşım konusunda Sizden izin istiyorum
    Vestel'in yaptığı cari açığı kapatma adı altında alt,orta seviye telefonları üst seviye telefon fiyatında millete dayatmak.Umarım Vestel bizi bir sonraki telefonunda utandırır.
    VENÜS
    SNAPDRAGON 810
    OIS Lİ 21 MP IMX230 SONY SENSÖR,Imx240 12-16mp ön kamera
    Bluetooth 4.2
    Corning Gorilla Glass 4 , MIL-STD-810G ve IP68 Sertifikası
    5.2 inch 2K Ekran
    En az 32 gb rom(Arttırılabilir),4 Gb ram
    Li-Ion 3500-4000mAh batarya
    Vestel Sen bunları yap,1600-1800 TL arasında piyasaya sürdünde millet almadı.Vestel bunları 1 yıl sonra değil,2015 Berselonadaki fuarda bunu tanıtsın ilk önce ben alacam.Kimseye kota koyarak bir yere varamazsın.
    Saygılar,

• çok güzel bölümdü teşekkürler yeni izleyebildim. bence bu programın adı 2si1 söker atar teklonoji ve oyun haberleri olmalıydı :D

• Mate 7 incelemesini ne zaman yayınlacaksınız acaba ? Erdi Abi bi programda Ender incelemeyi yayınlayacak demişti 2 modelde vardı elinizde neredeyse 1 ay olacak hala inceleme yok ortada.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.