Şimdi Ara

2si1 'Esnek' Teknoloji ve Oyun Programı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • youtube.com/watch?v=5yCGRy_dR30

• Korkmaya başlamıştım bugün yayınlanmayacak herhalde diye ama rahatladım. Bağımlılık yaptı bende her hafta izlemedim mi kötü oluyorum hafakanlar basıyor.

• 2 si 1 yakında tek kişiye düşebilir bakışlara bakın hele
    2si1 'Esnek' Teknoloji ve Oyun Programı
  • Küfür konusunda size katılıyorum. Ortaklık bebe şebe dolu. Küfürü marifet sanıyorlar.

• Mesut çevik ile kurban kesimi :)
  • bu küfür olaylarına engel olmak imkansız, sanırım lol'da biraz yaptırım uygulanıyor, ama bütün fps oyunlarında adam vurdun mu küfür yemeye hazır ol anlayışı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: en323

2 si 1 yakında tek kişiye düşebilir bakışlara bakın hele2si1 'Esnek' Teknoloji ve Oyun Programı

Mesut K. !

• talha bey öncelikle 90 bin asker ölmedi 40 bin asker şehid oldu.,

hayatlarını kaybedenlerin bir çoğu turancılık yüzünden şehid olmuştur

• Teledonda MS sapıttı çift işletim sistemi olmasın olasılığını düşünmesi dahi komik Android telefonda WP ? PCde windows'dan başka 2. işletim sistemi kuralmaması için yırtınıyorsun GPT hdd, Uefi olarak win8 kurunca 2. boot seçeneği gelmiyor. Boot secure kapatınca ekranın sağ köşesinde watermark olarak uyarı yazıyor "secure boot doğru yapıllandırılmadı" Masaüstü PC'de senin WP'da olan mağazanın işi nedir?

Nokia nedemeye aldın 1 örneği yapda görelim çift işletim sistemli telefon nasıl oluyor. Browser mı bu kullancı işletim sistemi seçsin diyorsun, telefonu alırken zaten seçiyorsun iOS, Android yada WP,...
  • Anlayamadım, turancılık ile ne alakası var kardeşim. O sırada rusya ile savaşta değilmiydik?

Ayrıca, Türk ırklarını bir çatı altında toplamak, hatta Türk ve müslüman alemini tek çatı altında yek vicut etmek kötü bir şey değil ki.

• Özal Türk milletlerini birleştirmek istiyordu ne oldun akibiyeti? Hiçbir Müslüman ülkede TR içinde olduğu Müslüman topluluğunu istemez. İran ültimatom çekdi USA destek ve üs olarak kullandırlan ülkeye saldıracağını ilan etti. Heral isarilden bahsetmiyor. İsrail zaten USA korumasında acaba hangi ülke için söyledi?

Müslüman Birliği kurmak istiyorsunuz ilk hamleyi yapın Mısırı için ağlaşıyorsunuz gidin kurtarın daha Suriyede masum insanlar ölüyor diyorsunuz ama saldıramıyoruz. İpler kimin elinde Kuklacı kim?
  • Deniz anası muhabbeti sonlarında Mesut abinin yaptığı harekete 10 dk dır gülüyorum :D

• http://www.donanimhaber.com/isletim-sistemleri/haberleri/Windows-8-calistiran-ARM-cihazlarinin-bootloader-kilidi-kapali-olacak.htm

Windows 8 çalıştıran ARM cihazlarının bootloader kilidi kapalı üretirken simdi neden kapi kapi üreticilere dual boot izin verin diyor ?
    her büyük firma gibi kan emici!!!

• SteamOS'de halihazırda Steam'de mevcut olan çoğu oyun çalışacak zaten. Fakat önemli mevzu şudur. Konsol dediğimiz dünyada oyunlar aynı donanımlarda çalışacak şekilde yapılırlar. Verimlilik budur. 2005'te çıkan bir makinada GTA V gibi bir oyun güzelce oynanabiliyor. Steam, sen istediğin kadar makineni çıkart. Konsollardaki verimliliği uzun ömürlülüğü oyun yapımcıları PC'lerde uygulamadıktan sonra ne anlamı kalıyor senin bu girişiminin? Ben giderim bir bilgisayar toplarım sonra bedava olan SteamOS'i kurarım. Isınamadığım Linux'a senin sayende geçerim. E zaten yıllardır Steam kullanıcısıyım. E bana sen yeni sadece işletim sistemi sunmuş oluyorsun. PC oyuncusu niye oturma odasında senin dokunmatik coyistiğinle CoH, Dota, CS, TF2 vs oynasın ki? Ha dersin bak kardeşim farklı şirketler Steam makineleri yapabilir ama donanımsal olarak bir alt sınırlamamız var ve bu Steam makinalardan birine sahip adam şu kadar sene çok feci frame, tıkanma gibi sorunları yaşamayacak. Ayrıca bizim makinelerden birine sahip olanlara da şu kadar özel oyun gelecek. O zaman biraz anlam kazanabilir. Yoksa ben napayım senin makinanı be adam. Bana sunduğun şey zaten PC oyunları. Onları da zaten oynayabiliyorum. Spor ve platform oyunları hariç coyistik de kullanmıyorum. Donanıma para vereceğime biraz daha az oyuna ama çoğu özel oyuna Steam indirimleri çok cazip olsa bile gider daha çok para veririm alırım Playstation'ımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jet lag -- 12 Ekim 2013; 2:26:29 >

• Program güzeldi...Demekki bir tek ben AMD de sürücü sorunu yaşamıyormuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rizeli55 -- 12 Ekim 2013; 2:58:32 >
  • Artık eski 1e1'lerin tadını alamıyorum.

• İşte topluma teknoloji verirken bilinç de kazandırmaya çalışan yurdumun güzel insanları ...

• iyi bayramlar
    güzel programdı
    mesut beyi az kaba bulduk tv2deki modundan çıkıp doğal görmedik hanidir belki sebep budur

• bu talhada cemaatçi tipi var

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.