Şimdi Ara

3220 TL ASUS FX553VD-FY505 i5-7300HQ 4GB 256GB m.2 SSD GTX1050 15.6'(F.hd)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
5.953
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şu dell güzel de bir tek ekranı sırıtıyor. İps olaymış tam-fiyat performans olacakmış. Nacizane küçük bir öneri de vereyim. Laptop alırken değişmeyen donanımlarına öncelik verin. Asus her ne kadar "ssd var güzel" diye düşünseniz de ben olsam dell'i alırdım. Hem 8 gb ram i var hem 1tb hdd si. Asus a bir 4gb ram ve hdd takmakla uğraşacaksınız. Dell'in tek eksiği ssd. Üstelik 4gb gtx 1050 de cabası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus'un fiyatı iyi gibi, ram 8 olsaydı hiç ekleme yapmadan kullanılırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2gb

1050

4gb ram

i5

ortada bir fırsat yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-863C807A0 -- 29 Eylül 2017; 22:7:36 >
  • şuan kampanya ve kupon ile beraber aynı PC 2.849,05 TL 'ye geliyor.Alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: riaz

şuan kampanya ve kupon ile beraber aynı PC 2.849,05 TL 'ye geliyor.Alınır mı ?

Alınmaz.

• Havale ile almak bu zamanda akıl işi değil. Patlayan patlayana. Kredi kartı güvencedir. Ha ben firmaya yakınım diyen gidip elden alsın. Adını unuttuğum diğer firmanın forumda yarattığı mağduriyet çok çabuk unutuldu herhalde.

• Dell daha mantıklı duruyor gibi fiyat ve özellikleri baz alındığında.

• Saçmalamayın bu devirde havale ile alım mı olur. Pcdepoya 2500 kaptırıp 2 ay sonra geri almış birisi konuşuyor burada (hoş sonradan yeni aldığım bilgsayar çalındı kısmet değilmiş)

Facebookta hala pcdepo mağdurları sayfaları var arada yazan oluyo. Ne alırsanız kredi kartı ile alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Alınmaz.

aynı özellikteki monster pc 3.200'den başlıyor ve herkes o fiyat bandında öneriyor.
    tam olarak sebebi nedir ? kronik bir sorunu mu var ?
  • Chip parayla birlikte 2750 liraya asus alınırmı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Alınmaz.

aynı özellikteki monster pc 3.200'den başlıyor ve herkes o fiyat bandında öneriyor.
    tam olarak sebebi nedir ? kronik bir sorunu mu var ?

İşkembeyi kullanıyor, takılmayın siz ona

Bu tarz ürünlerde bence en sağlıklı yorum kendi araştırmanız, girin X sitesine; açın parçaların test sonuçlarına,aldıkları puanlara,sıralamalarına vs. bakın..Alternatif düşündüğünüz ürünü koyun karşısına, kendi kararınız ile mantıklı olanı alın.

İşkembecileri de bırakın takılsın kendi halinde.

Bugüne kadar aldığım her cihazda bunu uyguladım, kullandığım her üründen (kendi beklentim kadar) memnun kaldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

Şu dell güzel de bir tek ekranı sırıtıyor. İps olaymış tam-fiyat performans olacakmış. Nacizane küçük bir öneri de vereyim. Laptop alırken değişmeyen donanımlarına öncelik verin. Asus her ne kadar "ssd var güzel" diye düşünseniz de ben olsam dell'i alırdım. Hem 8 gb ram i var hem 1tb hdd si. Asus a bir 4gb ram ve hdd takmakla uğraşacaksınız. Dell'in tek eksiği ssd. Üstelik 4gb gtx 1050 de cabası.

Dell arkadaşta var 7700hq ve 1050ti versiyonu. Ekranı mükemmel ötesi. Asus ile baya fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkansahinfs

quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

Şu dell güzel de bir tek ekranı sırıtıyor. İps olaymış tam-fiyat performans olacakmış. Nacizane küçük bir öneri de vereyim. Laptop alırken değişmeyen donanımlarına öncelik verin. Asus her ne kadar "ssd var güzel" diye düşünseniz de ben olsam dell'i alırdım. Hem 8 gb ram i var hem 1tb hdd si. Asus a bir 4gb ram ve hdd takmakla uğraşacaksınız. Dell'in tek eksiği ssd. Üstelik 4gb gtx 1050 de cabası.

Dell arkadaşta var 7700hq ve 1050ti versiyonu. Ekranı mükemmel ötesi. Asus ile baya fark var.

i5 olanının ekranı farklı diye biliyorum. Hatta i7 olanın bile sonradan ips ekranlı modeli geldi. İlk nesil satılanlar yine tn idi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Alan kullanan yok mu bu bilgisayari, performansi nedir isiniyor mu ekrani nasil vs...

• Asus satıştan kalkmış
  • Hp para iadesi var- forumda detayları mevcut- bence onuda gözönüne alıp değerlendirme yapmak lazım.

• https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/asus-fx553vd-fy505-i5-7300hq-4gb-256gb-ssd-2gb-vgagtx1050-156-P210415947
    3199 tl ve 50 tl chip para var.Kuponunda varsa daha ucuza gelir.Hiç düşünme
  • meraktan soruyorum, bu ekran kartini ne ile besliyonuz ? yaninizda aku filan mi tasiyonuz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.