Şimdi Ara

2090 TL HP Intel i5-8250U 4GB 1TB AMD Radeon 520 15.6' (15-BS102NT 2PM28EA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
4.917
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2090 TL HP, Compaq HP 15-BS102NT 2PM28EA Intel i5-8250U 1.6GHz 4GB 1TB AMD Radeon 520 15.6"
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-compaq-hp-15-bs102nt-2pm28ea-intel-i5-8250u-1-6ghz-4gb-1tb-amd-radeon-520-15-6-gumus-notebook-330115160

Resmi web sitesi:http://www8.hp.com/tr/tr/products/laptops/product-detail.html?oid=18162539

Detaylı incelemek isteyenler için f.hd versiyonu:https://www.notebookcheck.com/Test-HP-15-bs103ng-i5-8250U-Radeon-520-FHD-Laptop.259426.0.html

2090 TL HP Intel i5-8250U 4GB 1TB AMD Radeon 520 15.6" (15-BS102NT 2PM28EA)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 17 Şubat 2018; 6:1:17 >

• Yav niye tasarımını bu kadar tipsiz yapıyorlar ki. Düz alüminyum kasa koysalar daha çok hitap eder göze.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 27 Ekim 2017; 16:27:22 >
  • tek çekim
    çöp
  • Dostum Radeon 520 ciddi düşük seviye bir kart değil mi asustaki karta göre ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egrino -- 27 Ekim 2017; 18:23:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçe yetiyorsa kesinlikle o Asus alınmalı zaten
  • HP'ninki daha az ısınan, daha az güç tüketen ve daha rahat taşınabilen yeni nesil Ultrabook işlemcisine sahip bir makina. MOBA oyunlar dediğimiz (Lol, Dota vb) güzel oynatır.

Diğeri ise piyasadaki oyunların hepsini belirli ayarlar dengeledikten sonra güzel oynatabilen gene yeni nesil GTX 1050 ekran kartı ve işlemciye sahip, performanslı bir sistem.

İhtiyaca göre fiyatlar uygun gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Bütçe yetiyorsa kesinlikle o Asus alınmalı zaten

İş yerine 7-8 tane asus ultrabook ve normal notebook aldık. Servise gitmeyen son asus ultrabook için de sabah arıza kaydı açtım asus a. 10 senelik hp laptoplarımız var arıza yapmadı cihazlar, o kadar hor kullanılmasına rağmen. Yeni serilerinde de sorun yok üstelik.

Şunu ekleyim iş yerinde gavurun malı gibi kullanıyorlar notebookları ona rağmen.

Elime geçen iş yerine aldığımız notebook lar, HP, Asus, Samsung, Toshiba, Fujitsu, Macbook, Dell, MSI, Acer unnuttuğum 1-2 marka daha vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 30 Ekim 2017; 11:19:26 >
  • Gearbest kampanya konusunda 820$'a Xiaomi notebook pro var (i5 8250u, 8gb ram, 256gb SSD, mx150 gpu)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Gearbest kampanya konusunda 820$'a Xiaomi notebook pro var (i5 8250u, 8gb ram, 256gb SSD, mx150 gpu)

Günrük sıkıntısı çıkmıyor mu hocam laptopta?

• quote:

Orijinalden alıntı: mmert02

quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Gearbest kampanya konusunda 820$'a Xiaomi notebook pro var (i5 8250u, 8gb ram, 256gb SSD, mx150 gpu)

Günrük sıkıntısı çıkmıyor mu hocam laptopta?

Hayır

Üstüne bir de para alıyorsunuz

• cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Hp kadar sorun yaşadığım laptop hiç olmadı, Ankara'daki tüm servislerini tanıdım. Daha aldığımın haftasına ana kartı yandı birinin, garantiden 3 kere kart değişti, sonra laptop değişti, gelen de sürekli arıza yaptı, o da değişti. Son gelen çok kullanılmadan demode olup atıldı, tüm samimiyetimle söylüyorum, üçte bir fiyatına görsem almam

• agtr A kullanıcısına yanıt
    hp. yi bende yazıcılarında olan yazılım problemleri nedeniyle hiç sevmiyordum ama birilerinin tavsiyesi ile monitörünü aldım ,bunun yazılımında da sorun çıktı :)

hala düşünüyorum ben nasıl oldu da hp. marka monitör aldım diye :)
    gerçi banka puanı ile 450 tl. civarına geldiği için kendimi teselli ediyorum

• fiyat iyimiş. cs go, overwatch, fifa tarzı oyunları kasmadan rahat oynatıyor güzüküyor notebookcheck te. youtube da da battlefield 1 720p lowda 35 - 40 fps ama multiplayer da düşebilir tabiki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dheskikullanıcı -- 18 Şubat 2018; 14:2:9 >
  • bu cihazda hp para iade kampanyası geçerli olur mu acaba. compaq ticari sınıfında geçebiliyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: teomank

bu cihazda hp para iade kampanyası geçerli olur mu acaba. compaq ticari sınıfında geçebiliyormuş

ne istiyorsun bedavaya mı almak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

quote:

Orijinalden alıntı: teomank

bu cihazda hp para iade kampanyası geçerli olur mu acaba. compaq ticari sınıfında geçebiliyormuş

ne istiyorsun bedavaya mı almak?

Alırım almam o benim bileceğim iş sadece bir soru sordum geçerli mi değil mi diye bulandırmanın manası yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Hp kadar sorun yaşadığım laptop hiç olmadı, Ankara'daki tüm servislerini tanıdım. Daha aldığımın haftasına ana kartı yandı birinin, garantiden 3 kere kart değişti, sonra laptop değişti, gelen de sürekli arıza yaptı, o da değişti. Son gelen çok kullanılmadan demode olup atıldı, tüm samimiyetimle söylüyorum, üçte bir fiyatına görsem almam

Benimde elime arkadaş dost çevresinden ne kadar Hp dizüstü geçtiyse hepsinde ısınma sorunu vardı, bana mı öyle denk geldi bilmiyorum. O yüzden ikinci el falan dizüstü aradığımda markayı direk siliyorum arama filteresinden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.